REN

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Többszörös díjnyertes luxus tusfürdő formula, mely marokkói rózsaolajon alapul, ami a világ egy legdrágább és legnagyobb becsben tartott esszenciális olaja. A marokkói rózsaolajat gőzdesztillációval nyerik a pirkadatkor szedett rózsaszirmokból. Rendkívül jótékony hatással bír a száraz és az érzékeny bőrre. Felemelő, érzéki illata enyhíti a stresszt, megnyugtat és belső békéhez segít.

szofka77

2021. július 31.

Ma vettem a Tinamuban es honapok ota vagytam ra, mar megvan a testradirja es a furdoolaja is es majd a testapolot is beszerzem. Szuper osszetevok, gyonyoru csomagolas, es nagyon nagy kiszereles (megis lepodtem:) )0tuti sokaig eleg lesz nekem, arban nekem meg mèg eppen belefert. Minden koszt levisz, nem marad szaraz a borom utana es irritalt sem. Nyaron is jo vele tusolni mert nem hagy olajos erzetet a boron, hanem selymes erzetet. -1* mert az illata tusolas utan nem marad meg egyaltalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Madi

2020. február 9.

Nagyon kedvelem ezt a tusfürdőt, a második flakonnal használok belőle jelenleg. Illatra nagyon hasonlít a fürdőolajhoz, de kevésbé intenzív (rövidebb ideig is érezni fürdés után) és őszintén szólva az olaj egy fokkal "valódibb" rózsaillatú, de persze ez nem azt jelenti, hogy ennek mű rózsaillata van, egyszerűen csak az olaj valósághűbb. Egyébként nagyon elégedett vagyok vele, egyáltalán nem szárítja vagy irritálja a bőrömet. A pumpás kialakításnak köszönhetően sokkal egyszerűbb adagolni, mint az öntősöket, így kb 4 hónapig volt elég egy flakon. Ez ár-érték arányban is nagyszerű, hiszen durván 1600 forint/hónapra jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Sofia1976

2014. október 11.

azt hiszem olyan 6000ft körül van, tényleg jó. bármikor újra venném. az egyetlen amitől rosszul vagyok, hogy imádják szavakkal túl misztifikálni a tudását ami igaz de normális embernek már már riasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

UnVraiAnge

2011. június 17.

Ugyanolyan magával ragadó illattal és ápoló tulajdonságokkal rendelkezik akárcsak a fürdőolaj-párja. Többszörösen díjnyertes termék, a maga kategóriájában szerintem egyszerűen verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A perubalzsamfa kérgéből kivont illóolaj. A kozmetikai szerekben maszkolóként (szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt) használják, de arra érzékenyekben allergiás reakciót válthat ki, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.