Revlon

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre.

• Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr fényesedését a tökéletes, matt végeredményért.
  • Jól építhető formulájának köszönhetően, észrevehetetlenül simul a bőrre és természetes hatást kölcsönöz egész nap.
  • Közepes és teljes fedést nyújt

13 színben kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Rikki

2017. június 13.

Világos és némileg pattanásos a bőröm, ezért a 220 natural beige- t használom. Alapvetően sárgás vagy rózsás lesz az alapozók végeredménye, nos ez szürke lesz. Ráadásul maszkhatású is és beül a mimikai ráncaimba is... Amúgy jól mattít, de számomra használhatatlan és még sok benne a parabén is! :( Valószínüleg elhsználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

szilvia92

2017. február 12.

Jajjj de szeretem!!! a high-end alapozok nagy reszet siman felulmulja!
A porcelanhoz hasonlo teli borszinemhez passzolo arnyalatot is talaltam. Nem sapit, azert primer kell ala.
mindenkeppen fixalast javasolok,nekem osszekente a kabatom fel oraval a felkenes utan, pedig nem vagyok a kilo smink hive.
Attettem egy pumpas uvegcsebe, igy 5*. sokaig ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Jajjj de szeretem!!! a high-end alapozok nagy reszet siman felulmulja!
Attettem egy pumpas uvegcsebe, igy 5*. sokaig ujravevos!

izabella73

2016. december 2.

Még keresem a tökéletes alapozót, de az eddig próbáltak közül, ez volt a legjobb.Közepes a fedése, de jól rétegezhető, és még úgy sem lesz maszk hatású. Primerrel reggeltől estig a helyén marad, nem folyik, nem kopik. Viszont a száraz részeket kicsit ez is kiemeli, de amig jobb alapozót nem találok, addig ennél maradok. Eleinte engem is zavart ez a kiöntős kiszerelés, de pár használat után megszoktam, mostanra már nincs bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

xszemyx

2016. október 26.

Az egyik legjobb fedésű alapozó, amit használtam, és a színválaszték is végre nem latin és afrikai nőknek készült; a legvilágosabb pont az én téli arcszínem. DE! Sok mindent nem tudok neki megbocsátani. Pl. öntős (mit öntős?! Fejre fordítom és úgy se jön belőle...). Fáj a kezem az üveg aljának ütögetésétől, míg érkezik egy csekély mennyiség. Persze nem lehet eltalálni mennyi kell, így én egy kiürült arckrémes tégelyt használok, hogy abba ütögessem. A másik baj, hogy újonnan jobb szeretem blender helyett ecsettel felvinni, de ezt nem lehet. Annyira sűrű, minden ecsettel csíkozódik, plusz a blenderrel se olyan szép a végeredmény. Végül pedig: lehetetlen kimosni az esetből. Akármeddig mosom for your beauty ecsettisztítón samponnal melegvíz alatt, elszíneződöttek maradnak a szálak végei. Mivel nem úszik olajban a bőröm, de kombináltnak mondanám, így lehet kipróbálom a normál változatot, de SZIGORÚAN a pumpásat, így egy negatívum pipa :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Manciska

2016. október 14.

Nagy reményekkel indultam neki, de csalódnom kellett. Az oké, hogy netről rendelem és az árnyalatot nem találom el (mondjuk, annyira nem vészes, csak lehetne jobb is). A száraz részeket kiemeli az arcomon, pedig próbáltam több/más hidratálóval, de mindig ez lett a végeredmény. A fedése közepes, nem rossz. Viszont hogy nem pumpálós vagy legalább adnának mellé spatulát ami be is fér az üveg száján, hogy ne kelljen állandóan öntögetni, és van hogy megszalad, ugye....ezzel nemigen tudok kibékülni. Remélem az új változata jobb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

hajnalcsillag

2016. szeptember 22.

Na igen, az örök dilemma az alapozókkal... Most őt használom, a második üvegbe kezdtem bele és szeretem. Tetszik a fedése, az állaga, a színe (sand beige), csak a kupakja nem tetszik és az, hogy öntögetni kell. A kupakját nem érzem biztonságosnak, mindig jobban rá szeretném húzni és ennek az az eredménye, hogy eltöröm a belsejében levő mentet. Na mindegy, annyi baj legyen, remélem hamarosan a Müllerben is kapható lesz a pumpás verzió és megoldódik a probléma. Annyira szép az arcom, amikor ezt használom, hogy megbocsájtom neki a csomagolást. Zsíros bőröm van, bár már nagyon jó úton vagyok a normál felé (hála a MAC Oil Control Fluidjának) azért még így is kifényesednek az alapozók rajtam, kivéve ezt és a Vichy 3D korrekciós alapozóját. Az arcbőröm most nagyon szép állapotát éli (kop kop), ezért nincs szükségem olyan durva fedésre, mint a Vichy, úgyhogy most csak ezt használom nagy örömmel. Fixálni az örök kedvenc Catrice Nude Illusion porpúderrel szoktam, a sminkem tartós és egész nap szép, ha ezt az alapozót használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Andrea17

2016. augusztus 24.

Nem rossz alapozó, viszont a fedésétől (közepes) nem vagyok elájulva, ráadásul pár hét használat után kisebb pattanásokat okozott... elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

toszkana

Korcsoport: >54
2016. augusztus 18.

Nagyon jó alapozó :) Az iparfümériáról rendeltem...fresh beige színben. Előtte ELDW-t használtam. Megmerem kockáztatni, hogy hatását tekintve vetekszik vele. Nagyon szép bőr képet ad, nem kopik, nem folyik, a helyén marad 30 fok felett is. Én aláhidratálok, rajtam így is működik. Sokkal olcsóbb, mint a vetély társak (Chanel, Armani, stb) mégis felveszi velük a versenyt minőség tekintetében. Tartós és jól fed. Eddig meg vagyok elégedve vele...biztos, hogy újravevős:) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Katulin

2016. augusztus 5.

Jó kis alapozó tud lenni, ám meg kell találni a felvitel módját. Tilos nagyon aláhidratálni, mert akkor érzetre fura, kinézetre pedig olajos bőrt eredményez. Egy gyenge, gyorsan beszívódó hidratáló felett azonban kiválóan mutat, és ráadásul nincs kellemetlen feszítő érzés sem. Nem ad teljesen matt bőrképet, legalábbis nálam, de ez nem hibája, hiszen pont emiatt eredményez egészséges összképet. Egyelőre meg vagyok vele elégedve nagyon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

mate

2016. július 28.

Egy kicsit felemas erzesem van vele kapcsolatban. Felrakva nagyon szep,egyseges,szepen fed es egesz nap tartja magat,nem folyik le az arcrol,mint pl.a tobbszorosebe kerulo Chanel v.Armani alapozok,DE,kifenyesedik a bor nagyon hamar es van egy fojto erzes a boron,mintha nem hagyna lelegezni. A fentebb emlitett,ket markat mindenesetre kenterbe veri,legalabbis az en boromon. Az EL Double Wear Light-ot viszont nem. Nekem -barmennyi probalkozas utan massal,- o a legjobb alapozo a vilagon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Methylparaben i I ta I par 0 0