Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankablogja, Módosítva: 2013. május 30.

Retusált bőr hatását keltő hab állagú alapozó. Olaj-,és illatanyagmentes. A fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően hibátlan, ragyogó arcbőr az eredmény.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

littlemorphy

2016. február 13.

Sok reményt fűztem ehhez az alapozóhoz, mivel sokat hallottam a hab állagú alapozók jó tulajdonságairól.
DE!!! Sajnos nagyon csalódnom kellett...Messziről nem tartja be ez a termék az igért hatást :(
"Retusált bőr hatását kelti": a felkenést követően az én arcom mindennek kinézett csak jól nem...Nekem a 010 Vanilla árnyalat van, ami kézre kenve
szép szint ad, de az arcbőrömnek olyan fura citromsárga árnyalatot kölcsönzött. Nem beszélve arról, h olajmentes, de nekem iszonyat csillogott tőle a bőröm amit vastag púder réteggel tudtam csak redukálni.
Viszont pár óra múlva a zsirosodás átütötte a púder réteget, ugy h a matt hatás az 0.
Fedése 10-es skálán gyenge 3-as, pórusokba beleül, abszolut természetellenessé téve bőrömet...
Nagyon sajnálom, h nekem nem jött be ez az alapozó, mert nagyon szeretem a Revlon márkát, a Colorstay alapozójukat is évekig használtam, de kiszerettem volna probálni ezt az ujdonságot... Úgy látszik néha jobb megmaradni a régi bevált dolgoknál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

erabera

2015. május 27.

Belefutottam egy akcióba itt Új-Zélandon, 50% kedv. Gondoltam itt az idő elkezdeni a Revlon termékeit tesztelni... és nem bántam meg! Ez az alapozó valami zseniális! Az én bőröm imádja! Kombinált, mostanában bőrhibáktól mentes, T-vonalban kissé fényesedő, zsírosodó a bőröm, de tényleg csak kissé. Vízhiányosság is jellemzi a bőröm, a T-vonalon kívül csak úgy issza magába a nem túl zsíros, normál bőrre való, általában naturális krémeket...szóval ezt az alapozót nekem találták ki! Hiába van színe az alapozónak, valahogy idomul a bőrömmel. Egyáltalán nem érzem, hogy fent van az arcomon és 4-6 óráig kitart. Fedése közepes, ezért inkább a hasonló bőrtípusoknak való, mint én, akiknek szerencsére a pattanások, bőrhibák már a múlté... Felkenés után egyszerűen eltűnik az arcomról, nem érzem hogy rákentem volna bármit is, de szép egységes lesz tőle a bőröm! :) Jányok, vegyétek, ha tudjátok, imádni fogjátok! Életem első igazán jó alapozója, így féláron itt kint 4000 Ft alatt jutottam hozzá, ami helyi viszonylatban nagyon jónak mondható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

mankablogja

2013. június 2.

Update:A teljes termékteszt a blogomon található,képekkel illusztrálva,akit érdekel,itt megtekintheti.

Tehát megvan:)Már ötödik napja használom,és eddig még csak jót tudok róla mondani.Számomra ez egy teljesen egyedi,új alapozó,mert ilyen textúrát még nem láttam.Kinyomva a kézfejemre pontosan olyan,mint a tejszínhabkrém,kis levegőbuborékok vannak benne,amik "kidurranása" után átváltozik egy kellemes állagú kicsit sűrű krémmé.A színét sikerült eltalálnom,bár féltem,ugyanis 3 színben volt kapható az üzletben,de a 030-as Nude árnyalat teljesen jó lett.Én F80-as kabuki ecsettel vittem fel,könnyű eldolgozni,nem maszkosít,nem ül bele a pórusokba.A fedését én közepesnek mondanám,bár nagyon jól lehet építeni,de akinek sok a bőrhibája,pattanása,annak nem biztos,hogy jó lesz.A finish-e fényes,tehát nem matt lesz a bőr.Én púderrel fixáltam.Mikor kész lettem,a közeli tükörnél szinte semmi különbséget nem láttam más alapozóval összehasonlítva,viszont távolabbról gyönyörű,egységes,tényleg retusált hatású bőrképet adott,és ami a legjobban meglepett,hogy ez a hatás egész nap megmaradt,tehát nem kopott le az alapozó.A T-vonalon ugye hamar átfényesedik nekem is a bőröm,ott át kellett 6-7 óra után púderezni,de összességében azt kaptam,amit vártam.Nem jöttek ki tőle pattanások,nincs illata,nem szárit.Az én véleményem alapján száraz,normál,és kombinált,érzékeny bőrre való.
Megelőlegezek neki 5 csillagot,remélem igy is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Megelőlegezek neki 5 csillagot,remélem igy is marad.

Hidratálók: Butylene Glycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Isotridecyl Isononanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearic Acid, Cocamide MEA, Lecithin, Sorbitan Laurate, Sodium Trideceth Sulfate, Sorbitan Stearate, Glyceryl Stearate, Steareth-2, Laureth-7, Xanthan Gum, Steareth-21, Polysorbate-60, Stearic Acid, Polysorbate 20
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearic Acid, Cocamide MEA, Disodium Lauroamphodiacetate, Sodium Trideceth Sulfate, Steareth-2, Laureth-7, Xanthan Gum, Steareth-21, Polysorbate-60, Polysorbate 20
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.