Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 0,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:   4 x 0,08 g
Lelőhely:   Rossmann, online

4 árnyalattól függően highlighterként, pirosítóként vagy bronzosítóként használható terméket tartalmazó paletta.

1000 Ft Revolution Cheek Kit Arcpaletta Take a Breather
Ár: 1000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Kb. heti 1x személyes átvétel késő délután az Örs vezér téren megoldható. Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő.

bernadettu

2020. február 26.

Nekem is a Take A Breather van meg, ajándékba volt rendelés mellé. Leginkább a két highlightert használom belőle, nagyon szép, szinte vizes hatású, télen a fakó arcbőrt feldobni nagyon jó, viszont az arcon lévő textúrát úgy vettem észre, hogy kiemeli.
A nap végén is ugyanúgy fénylik mint mikor reggel felkentem.
A pirosító részt néhányszor használtam, de annál is az a baj, hogy kiemeli, hogy nem teljesen sima az arcbőröm. A bronzosítót nem használtam még, ennek ellenére gyakran nyúlok a palettáért, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

A nap végén is ugyanúgy fénylik mint mikor reggel felkentem.

Black Fairy

2020. február 6.

Take a breather van meg, két világos highlighter, egy fényes bronzosító, illetve egy fényes pirosító (sötétebb bőrön gondolom highlighternek is működhet, de az én áttetsző bőrömön nem) van benne. Nagyon megkedveltem, a legvilagosabb árnyalat tökéletes, ha lenne belőle külön, azt is megvennem, szinte fehér, de nem hagy csíkot az arcon, a másik higlighter és a pirosító is remek, azonban sajnos a bronzosítót nem tudom kihasználni (inkább a mattot kedvelem).

A termék minősége kiváló, nagyon szépen lehet használni arcon és szemhéjon is akár, a tartóssága jó (nem tűnik el 6 óra alatt sem) nem pereg felvitelnél a csillám, nem porzik, könnyű eldolgozni, és igénytől függően lehet természetes és "bumm az arcodba" hatást ia elerni vele. Nem emelik ki se a bőrhibákat, se a pórusokat, se az apró mimikai ráncokat.

(nem hiánypótló termék a keszletemben, ezért 4 csillag, de kiváló minőségű darab! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Ditti79

2019. augusztus 10.

Fresh Perspective árnyalatban vettem meg és határozottan nem bánom.3 bronzosító/highlighter és 1 pirosító van benne,ami szintén elég csillogó pigmentet tartalmaz.Nem túlzásba esve szép természetes fényű mindegyik.Télen nem szeretek "csillivilli "dolgokat tenni az arcomra,de nyárra szerintem tökéletes ez az összeállítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.