Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 x 0,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 3.

Kiszerelés:   4 x 0,08 g
Lelőhely:   Rossmann, online

4 árnyalattól függően highlighterként, pirosítóként vagy bronzosítóként használható terméket tartalmazó paletta.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dreammiyss

2021. április 5.

Ez a kedvenc highlighter palettám. Leárazva jutottam hozzá a dm-ben. Szemhéjra is szívesen felveszem az összes színt, főleg ha csak valamilyen visszafogott sminkre vágyom. A csomagolása nem kifejezetten strapabíró, ami bántó, mert első nap már leejtettem és az egyik szín felétől meg is kellett válnom. Az sem az erőssége, hogy a külső felirat, dekoráció 3-4 hónap alatt szinte teljesen lekopott, pedig már nem mindennap veszem kézbe, éppen csak a többi palettával érintkezett, így esztétikailag jelenleg elég gagyin mutat, viszont nagyon- nagyon szeretem a kozmetikumot, így megadom rá a sovány 5 csillagot.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

Katie

2021. március 22.

Online rendeltem. Későn vettem észre az összetevők közt a methylparabent, és már nem tudtam visszamondani a rendelést, de gondoltam, akkor már azért kipróbálom, mert egyébként ránézésre nagyon tetszik a paletta. Egy kipróbálás után azt kell mondjam, annyira gyönyörű színei vannak, hogy szerintem kivételt teszek vele és használni fogom. De majd még eldöntöm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Ewcsi

2020. november 22.

Szuper :) szép szín, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Szuper :) szép szín, tartós.

kiralyd

2020. szeptember 14.

nagyon szép fénye van, az én arcomon tartós, téleen-nyáron nyúlok ehhez a palettához, ár-érték arányban szerintem megéri, én már két éve szinte napi rendszerességgel használom, és még mindig rengeteg van a termékből :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

lenochka

2020. augusztus 6.

Kellemes, természetes színű és fényű. Tartós és jól pigmentált ezért vékony réteg is elegendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

virumiru

2020. július 11.

nekem is a take a breather nevű paletta van meg. elsőre ujjal swatcholva fura volt a textúrája (elég kemény, nem az a krémes formula), de teljesen jól működik, pont annyira pigmentált amennyire kell.
a két highlight szín tökéletes a mindennapokra (van fénye, de nem látni a marsról is:)), a pirosító árnyalata is szép, picit arany beütésű árnyalat:) a barnásabb színt ritkán használom, nem mintha rossz lenne, csak jobban szeretem a matt bronzereket. a tartóssága önmagában nem tudom milyen, én ha sminkelek mindig használok fixálót. mostanában elég sokszor láttam 1600 körül, annyiért nagyon megéri:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Beatrix23

2020. április 19.

Fresh Perspective árnyalatban van meg. Tartalmaz két highlightert, egy világosabb bőrre való bronzosítót és egy pirosítót. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tudok vele az arcomon kiemelni, azt amit kell. Highlightere nem vakító, de nagyon szép és elegáns. :) 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

eszterszekely

2020. április 11.

1500 forintért vettem meg, annyit talán meg is ér. Már nagyon régóta kerülgetem a highlighter-kontúrpaletta-bronzosító témakört. Csilliárd véleményt, cikket és videót megnéztem és valahogy nem győződtem meg arról egyszer sem, hogy A) ezek nélkül nem tudok tovább élni B) egy hétköznapi smink elkészítésekor tényleg használnám is őket. Pedig nem spórolok alapvetően a smink termékekkel vagy talán pont ezért az alapnak számító 6 féle cucc mellé még hármat nem szeretnék beemelni a folyamatba. Másik félelmem, hogy nem tudom úgy felvinni egyiket sem, hogy az természetes hatást keltsen.
Szóval a lényeg: külön-külön nem adtam volna sok ezer forintot a 3 termékért hogy talán ne is használjam úgyhogy ez pont arra jó és elég hogy meglássam szükségem van e hosszú távon bármelyikre.
Az itt szereplő fotón is látható take a breather árnyalatot vettem meg. Talán ez volt a legvilágosabb, pedig teljesen átlagos, egyáltalán nem fehér bőröm van. Szóval nem értem hogy Európában ki veszi meg a többi botrányos bronz, réz és sötétbarna árnyalatú variációt. Illetve volt még egy nagyon világos rózsaszínes is talán.
A bal alsó az itteni képpel ellentétben egy szép matt barna, nem túl sötét, nem túl világos, pont tökéletes. Már ezért az egy színért megérte megvenni mert kontúrhoz kiváló. A jobb alsóról nem tudom eldönteni minek szánták. Pirosítónak túl narancsos és kevéssé pigmentált, bronzosítónak túl erős, meg valahogy színben sem. És hát az arany csillámok.... Pfff... Van ember aki ezt tényleg igényli?! A felette lévő egy gyönyörű egészen halvány rózsaszín highlighter (gondolom) sajnos esetében is úgy érezték kell bele az arany csillám. A bal felső nekem highlighterként túl világos és természetellenes volt akármennyire keveset vittem fel de talán egy világosabb bőrre épp megfelelő. Én szemhéjpúderként fogom elhasználni.
Könnyen építhető. Kicsit porzik, leginkább csak a bal felső.

Update: Tartósság. Hogy mi? Tartósság. Ja, az nem értelmezhető ezen termék esetében. Mondjuk legalább nem kenődik, meg nem foltokban kopik, csak úgy szublimál. Egy délutánt nem bírt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Könnyen építhető. Kicsit porzik, leginkább csak a bal felső.

bernadettu

2020. február 26.

Nekem is a Take A Breather van meg, ajándékba volt rendelés mellé. Leginkább a két highlightert használom belőle, nagyon szép, szinte vizes hatású, télen a fakó arcbőrt feldobni nagyon jó, viszont az arcon lévő textúrát úgy vettem észre, hogy kiemeli.
A nap végén is ugyanúgy fénylik mint mikor reggel felkentem.
A pirosító részt néhányszor használtam, de annál is az a baj, hogy kiemeli, hogy nem teljesen sima az arcbőröm. A bronzosítót nem használtam még, ennek ellenére gyakran nyúlok a palettáért, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

A nap végén is ugyanúgy fénylik mint mikor reggel felkentem.

Black Fairy

2020. február 6.

Take a breather van meg, két világos highlighter, egy fényes bronzosító, illetve egy fényes pirosító (sötétebb bőrön gondolom highlighternek is működhet, de az én áttetsző bőrömön nem) van benne. Nagyon megkedveltem, a legvilagosabb árnyalat tökéletes, ha lenne belőle külön, azt is megvennem, szinte fehér, de nem hagy csíkot az arcon, a másik higlighter és a pirosító is remek, azonban sajnos a bronzosítót nem tudom kihasználni (inkább a mattot kedvelem).

A termék minősége kiváló, nagyon szépen lehet használni arcon és szemhéjon is akár, a tartóssága jó (nem tűnik el 6 óra alatt sem) nem pereg felvitelnél a csillám, nem porzik, könnyű eldolgozni, és igénytől függően lehet természetes és "bumm az arcodba" hatást ia elerni vele. Nem emelik ki se a bőrhibákat, se a pórusokat, se az apró mimikai ráncokat.

(nem hiánypótló termék a keszletemben, ezért 4 csillag, de kiváló minőségű darab! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.