Revolution

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stripedpanda, Módosítva: 2018. december 6.

Kiszerelés:   16,9 g

20 szemhéjpúdert tartalmazó paletta. 6 új formulájú, fólia hatású, valamint 14 csillámos és matt szemhéjpúderrel, illetve paletta méretű tükörrel.

Zituska77

2020. június 16.

Klasz kis paletta ez, de nekem a matt színek nem elég pigmentáltak, viszont a fényes és fólia hatású színek gyönyörűek. Könnyen eldolgozható, kicsit porzó festétek, de abszolú használható és bejövős darab, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

nkiraaa

2020. április 21.

Imádom. Ezzel a palettával kezdődött a Revolution szerelem ami azóta nem csillapodott. Igen vannak színek amik kicsit porolnak de nem zavaróan. A csillogó színek tökéletesek. Ár érték arányban egy olyan paletta ami 110%osan megéri a pénzét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

ddoorraa

2020. január 17.

Még tavaly vásároltam meg itt, krémmánián. Én nagyon szeretem, szép színek vannak benne, a matt árnyalatok picit porolnak, de ezt leszámítva imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

ppetruc

2019. november 20.

Még tavaly karácsonykor szereztem a Jewel kollekció mindhárom palettáját. Szép színek, a csillámos színek finom krémesek, a mattok picit porolnak, és úgy összességében nincs bajom a palettákkal, de valahogy annyira ritkán nyúlok értük...Azért megy a csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Virag0820

2019. október 1.

Ez a paletta volt az első Revolution termékem, és pozitívan csalódtam. A színek pigmentáltak, és fenn maradnak a szemhéjamon hosszú-hosszú órákon át (igaz, hogy bázissal). Kicsit porol felvitel közben, de később nem potyog. A csillámos színeket ujjal viszem fel, a többit ecsettel. Nekem kifejezett kedvencem ez a paletta, biztos másik Revolution palettát is ki fogok próbálni. Ár érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

csyngo

2019. július 30.

Nagyon nagy izgalommal és kíváncsisággal vártam ezt a palettát, de sajnos kicsit csalódtam. A felső sor színei tökéletesek, de a többi között alig pár igazán pigmentált van csak. Ettől függetlenül nem egy rossz paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Mandee

2019. június 27.

Nagyon szép színek vannak benne ,a felső sort egyszerüen imádom.Pigmentált, nagyon könnyen tudok vele dolgozni .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

dobolandora

2019. április 23.

A foil színek egytől egyig gyönyörűek, a csillámos színek is, viszont túl sok olyan sötét szín van benne amit sajnos nem tudok hova használni, ellenben kevés a matt. A textúrájuk krémes, pigmentált jól satírozható, imádom. Kifejezetten tetszik, hogy hideg tónusú, mivel annyi meleg tónusú palettát gyártanak és a rózsaszínes bőrömhöz azok nem igazán passzolnak. Csak azért 4*, mert kevés benne a matt szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

macooka

2019. március 6.

Elég jó ez a paletta. Szépen pigmentált, nem potyog, és tartósabb is, mint más Revolution márkabeli paletták színei. A csillámos színeket sima ecsettel felvinni szinte lehetetlen, vagy az ujjunk kell hozzá vagy nedves ecset, a végeredmény viszont kárpótol. Főleg a nagyobb panekben található foil árnyalatok csodásak, egész nap ragyognak. Amit sajnálok, hogy viszonylag kevés benne a matt, túl sok a csillogós. Ha én terveztem volna a palettát, csak a fenti foil színek lennének meg, a többi matt lenne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Vanessza0420

2019. január 27.

Nagyon szepek a szinek, szepen pigmentalt, nem porol. Teljesen elegedett vagyok vele .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.