Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   $7
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz.

Ár: 1200 ft , Eladó: Sztellus
Állapot: Párszor próbált termék, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1500 Ft , Eladó: agciika
Állapot: 1-2 szín próbált csak, Helyszín: Szeged, fizetés: posta, foxpost, személyes àtvétel Szegeden

misshkitty701

2020. január 31.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban megéri. A tartósságával sincs baj, ha használok alá szemhéjbázist, anélkül annyira nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Bee028

2019. december 25.

Sajnos a legtöbb csillámos szín nem mutat jól a szemhéjamon, nagyon kiemeli a ráncokat, pedig még fiatal vagyol ahhoz, hogy ennyire ráncos legyen a szemhéjam, vagy én csinok valamit rosszul vagy genetika nem tudom... Ennek a palettának a felső sora viszont ilyen "baked" típusú csillám, porosabb is állagra, de ezzel szépen tudok dolgozni szóval nekem nagyon bejött és a színek is szuperek benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Dia98

2019. december 10.

Szép pigmentált színek, primer-rel elég tartós. Nekem nem porzik, szépen a helyén marad. Ár-érték arányban tökéletes. Nagyon szeretem.🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Sminker

2019. augusztus 3.

Elég pigmentált színek. Csak 4 csillag a tartósság és az árnyalatok kihasználhatósága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

vkata96

2019. május 30.

Nekem ez a paletta egy kicsit csalódás. Eredetileg a Velvet rose-ért mentem, de élőben az sötétebb volt mint a képeken, ez pedig sokkal jobban megtetszett, gondoltam nyárra jobb lenne egy ilyen könnyedebb, finomabb színösszeállítás. Főleg a pirosas-rózsaszínes árnyalatok keltették fel az érdeklődésemet. A problémám vele elsősorban az, hogy nem túl pigmentált. A pirosak nem rosszak, bár szemhéjon nem látszik a különbség köztük, teljesen egybeolvadnak. A barackos-aranyos tónusú színek viszont egyáltalán nem pigmentáltak és nem is adják vissza a palettában látszó árnyalatukat. Ujjal egy fokkal jobbak, de satírozni is kicsit nehéz őket. A fekete nagyon szép felvive, és könnyű satírozni is, nincs poros, piszkos hatása. A másik bajom pedig, hogy baromira porolnak és hullanak, a smink fele az arcomon landolt. Kár érte, ugyanis van még két Revolution palettám, amik nagyon pigmentáltak és sokkal jobb velük dolgozni - a csillogó árnyalatokkal is, ezért meg se fordult a fejemben, hogy ne lenne jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Bblanka92

2019. május 7.

IMÁDOM! Első olyan palettám ami szépen pigmentált. Nagyon örülök hogy rátaláltam. Az ára nagyon szuper és a színek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

bolondaviki

2019. május 6.

Ár-érték arányban tök jó, és még a színek is illenek hozzám, szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Ár-érték arányban tök jó, és még a színek is illenek hozzám, szeretem. :)

tsolya

2019. február 26.

Pinkpandáról rendeltem. Szemezgettem már a többi re-loaded palettával is, azonban ennek tetszett meg leginkább a színösszeállítása. Szépen pigmentáltak a színek, és könnyű velük dolgozni. Valószínűleg az én hibám, hogy nem néztem megfelelően utána, és kép alapján úgy tűnt, hogy több matt árnyalat található benne, mint fényes. Hétköznapokban jobban szeretek matt színeket használni, de ez természetesen nem a paletta hibája. Egyedül a tartósságába lehet belekötni, sajnos nem tart ki egy teljes napot. Szépen lassan észrevétlenül halványodnak a színek, és estére szinte már alig láthatóak. Összességében, főleg ár-érték arányban nem rossz kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.