Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   $7
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jgitta95

2021. október 23.

Első Revolution szemfesték palettám, igazából nem olyan rossz paletta. A 15-ből 5 árnyalattal nem annyira vagyok elégedett: felső sor 1., 2., 3. és 5., alsó sor 4. árnyalat. Ezek alig látszódnak, teljesen mindegy, hogy az ujjammal vagy ecsettel viszem fel. Annyira világosak, hogy felvitelkor kb eltűnik a szín. Viszont a többi árnyalat szerintem szép, viszonylag jól pigmentált, de azért felkenve ezek sem annyira erőteljesek, mint a palettában. Nekem felkenés után is a helyén marad, nem gyűrődök bele a ráncokba, Pupa Ultra Fixing Eye Primert használok alá. Így összességében nekem ez 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

Sz_Réka

2021. július 21.

Hát nem is tudom. Valahogy furi nekem ez a paletta. Kézen kipróbálva elképesztően pigmentált, gyönyörű színei vannak, csak azán az ember lánya feltenné szemhéjra is. Na ott kezdődnek a gondok. Eltűnik a szín (de hova???) és csak a fény marad. Az mondjuk szép, csak hát kevés. Mintha a fényesség kioltaná a szín intenzitását. Hiába próbálom építeni nem történik semmi. Az árnylatok teljesen megegyeznek felkenve, mármint abban hogy semmilyen színük nincs. Olyan mintha csak akkor adná vissza a palettában mutatott színeket ha ujjal keni az ember, csak hát ugye úgy nehéz ízléses sminket csinálni. A fekete még jó lenne
ha nem peregne belőle a csillámoir. Highlighternek talán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

ha nem peregne belőle a csillámoir. Highlighternek talán...

dreammiyss

2021. április 7.

Kedves ez a paletta nekem, nagyon szeretem a színeit, bár őszintén rejt olyanokat, amihez szerintem az életben nem fogok nyúlni. Pigmentáltság szempontjából jó, könnyen lehet vele dolgozni, tökéletes egy hétköznapi vagy akár „vagányabb” sminkhez is. A seventeen paradise paletta (ÖRÖK KEDVENC) mellett ez még egy nagy kedvencem. Szerintem egy teljes sminket is ki lehet belőle hozni bronzosítóval, pirosítóval, highlighterrel együtt, szóval ha kipróbáltam érkezik az update. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

makeuplover28

2021. március 23.

Életem csalódása volt ez a paletta. Az itt található kommentek miatt vettem meg.
A 15 színből 3 használható - a fekete az egészen szép, eltekintve attól hogy porzik, és a két gyöngyház színt használom highlighternek.
Az összes többi szín karon felkenve csodás, szemhéjon viszont szinte egyáltalán nem látszik. Szemhéj primerrel vagy anélkül, ecsettel, ujjal, nedves ecsettel sőt már végső elkeseredésemben szivaccsal is próbálkoztam és SEMMI. nem látszanak, az a minimális is 2-3 óra múlva lejön, felvihetem újra, ráadásul iszonyúan porzik. az összes színben benne van a többi is, annyira széthullik, palettán belül is :( számomra kidobós kategória. Egy csillagot csak a highlighter funkció miatt kaphat. Össze sem hasonlítható egy MAC palettával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

ecet

2020. december 26.

Imádom! Karácsonyi ajándék volt, nagyon gyorsan beleszerettem.
Elég hasonló színek is vannak ugyan a palettában, mind nagyon szépen csillog, és ujjal könnyen, szépen fel lehet vinni őket. Ecsettel is jól működnek, de satírozni némelyiket nem a legegyszerűbb, személy szerint a fényes árnyalatokat nem is nagyon szoktam.
A fekete is szép, kellően sötét és nem poros, az első olyan csillámos feketém, aminek nem utálom a formuláját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Imádom! Karácsonyi ajándék volt, nagyon gyorsan beleszerettem.

kitti701

2020. október 19.

Kicsit porzik, de egy jó bázissal tartós, szépek a színei. A fekete színt nem használom benne, de a többit mind szoktam, szóval teljesen kihasználhatónak gondolom.
Ár-érték arányban teljesen megéri, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Ár-érték arányban teljesen megéri, nagyon szeretem.

misshkitty701

2020. január 31.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban megéri. A tartósságával sincs baj, ha használok alá szemhéjbázist, anélkül annyira nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Bee028

2019. december 25.

Sajnos a legtöbb csillámos szín nem mutat jól a szemhéjamon, nagyon kiemeli a ráncokat, pedig még fiatal vagyol ahhoz, hogy ennyire ráncos legyen a szemhéjam, vagy én csinok valamit rosszul vagy genetika nem tudom... Ennek a palettának a felső sora viszont ilyen "baked" típusú csillám, porosabb is állagra, de ezzel szépen tudok dolgozni szóval nekem nagyon bejött és a színek is szuperek benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Dia98

2019. december 10.

Szép pigmentált színek, primer-rel elég tartós. Nekem nem porzik, szépen a helyén marad. Ár-érték arányban tökéletes. Nagyon szeretem.🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Sminker

2019. augusztus 3.

Elég pigmentált színek. Csak 4 csillag a tartósság és az árnyalatok kihasználhatósága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0