Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   $7
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz.

Csilla123

2019. július 7.

egyszerűen nincs ennél jobb a magyar piacon ilyen árban!!!! nagyon nagyon megéri megvenni
én az enyémet nem használtam el, mert nem nekem való a smineklés, de mindenkinek bátran ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Patricica11

2019. május 6.

A Re-loaded palettákról általánosságban nagyon jó véleménnyel vagyok, meggyőződésem hogy ilyen áron ezt a minőséget nehezen lehet megkapni hazai viszonylatban. Ebben a palettában a 15 színből csak a két barna nem csillámos, ami egyrészt jó, mert nem az alap színek foglalják a helyet, másrészt viszont lehet egyeseknek pont ez a hátránya. Ami miatt "csak" 4 csillagot adok neki az az, hogy van két árnyalat ami totálisan használhatatlan. Ezek préselt glitterek lennének (szerintem), de annyira letapadtak hogy az égvilágon semmit nem tudok belőle kinyerni, bárhogy próbálom. Ennek ellenére én ajánlom mert a többi rezes, rózsaszínes, aranyos árnyalat annyira csodálatos hogy engem kárpótol a két kieső darabért is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.