Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 19.

Ár:   $7
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz

Ár: 1500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Swatcholt és 1-szer próbált (az első szín többször). , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost
Ár: 1500 , Eladó: kovbetti96
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest IV. és XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel

anitaaa04

2020. július 1.

A színei miatt fogott meg. Ez volt az első termékem a Revolutiontól. Bár a paletta színei szépek és viszonylag jól pigmentáltak, de nagyon porzik. A tartóssága erős közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

mintberry.crunch

2020. június 20.

Napokig kerestem olyan neutrális és hideg tónusú palettát, amiben rózsás és taupe színek vannak, de még a legrágábbak között sem találtam meg az igazit. Bár számítottam rá, hogy a minősége nem lesz a legjobb, azért adtam neki egy esélyt, mert a színek nagyon tetszenek. Egy ez igen olcsó paletta, ez látszik a por őrlésén, minőségén, tapadásán, tartósságán, de szemfesték alappal jobban teljesít, mint amire számítottam. A színek jól pigmentáltak, elsatírozva sok a hasonló árnyalat, viszont minden szín használható számomra. Passzol a színeimhez, számomra ez egy teljesen jól működő hétköznapi nude-szerű paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

gocrueltyfree

2020. március 1.

Szeretem ezt a palettát de tényleg hamar kopik le viszont a színei nagyon jók és jól lehet velük dolgozni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

lois

2020. február 28.

Sokáig vágytam erre a palettára és talán inkább a várakozás miatt is volt nagyobb a csalódás, hogy nem tökéletes, mint amilyennek képzeltem. Talán amúgy megérdemelné az 5 csillagot is, de én megőrzöm az ötödiket annak a "csodaszer" palettának, amit még nem találtam meg. Értékelés:
- csomagolás: esztétikus, elegáns
- színek: jól pigmentáltak, nem porzanak, DE sminkalap nélkül nem maradnak fent és sminkalappal is azt tapasztalom, hogy a nap közepére már beül a redőkbe, kopik, tehát nem elég tartós - ez egy elég nagy csalódás volt számomra
- a színek barnásak, szilva-szőlő-lilásak és bronzosak, a sötét színeket nagyon jól lehet satírozni és halványítani - én egy őszies palettának titulálom
- végső soron egy hétköznapi natúr-smink palettának megfelel, a csillogós színekkel lehet egy kicsit cifrázni, de továbbra is egy diszkrétebb, természetes hatásokra hajazó termék marad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

- csomagolás: esztétikus, elegáns

Ayanna

2019. december 30.

Egy rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a palettát. Nekem megvan a régi verziója is. Ez a paletta majdnem teljesen ugyanaz, asszem kb 3 színnel van benne több, mint a másikban, és azt kell mondjam, ez az új verzió nekem jobban tetszik, főleg az első sor első színe miatt, az a szép fehér ,ami tök jó a belső szemzugba. A színek pigmentáltsága rendben van, jól eldolgozhatóak, szépek. Azért kap négy csillagot, mert nem kiemelkedő, de ár-érték arányban jó választás lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.