Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 sima és gazdag árnyalat igazán lenyűgöző keveréke, feltűnő vörösekkel, csodálatos gesztenyebarnákkal, aranyak és barnák gyönyörű választékával.

Eniko95

2019. szeptember 6.

Hosszú ideje szemeztem a márkával, és megvettem ezt a palettát. Abszolút kedvenc lett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Csenge7

2019. július 11.

Az első Revolution termékem, amit kipróbáltam. Nekem nagyon tetszenek a színei, a mattokat talán jobban kihasználom.
Kiko szemhéjprimerrel használom, egész nap tartós, nem csomósodik/gyűrődik és intenzív marad nap végére is.
Ár/érték arányban brutál jó szerintem, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Ár/érték arányban brutál jó szerintem, ajánlom mindenkinek.

linszu

2019. június 11.

Ez az első Revolution szemhéjpúder, amit megvettem. Féltem tőle, bevallom, sokáig csak nézegettem a boltokban, hogy biztosan kell-e. Az ára iszonyúan alacsony, nem is az volt a gond, csak aggódtam, hogy a színek nem fognak majd és lesz egy palettám, ami ott porosodik a szekrényben. Kellemes csalódás.
Csakis szemhéj primerrel használok szemfestékeket, szóval anélkül nem tudom, hogyan viselkedik, mennyire tartós. Amit megfigyeltem, hogy ha túl sokáig próbáljuk eldolgozni, nagyon kopik. Potion Primerrel a tartóssága nem rossz, de nap végére maszatolódik. Ettől függetlenül ezért az árért nagyon jó darab, a színek viszonylag jól pigmentáltak, inkább porzósabbak, a fényes színeket nehezebb kezelni, inkább ujjal vagy nedves lapos ecsettel érdemes felvinni a szemhélyra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

hofeherkivi

2019. május 26.

Nos, kettős érzéseim vannak ezzel is, mint a barátjával (a narancsos-rozsaszines newtrals 2), ugyanis gyönyörű színek vannak benne, tökéletesen harmonizál mindegyik mindegyikkel és tök pigmentaltak is....DE. Én egyszerűen nem értem hogy ilyen hogy van a világon, de sok színnél amit a palettán látok meg amit swatcholaskor az két teljesen különböző szín. Ebben is van egy, ami a palettán teljesen kivehetoen sötét zöld, kipróbálva azonban szinte koromfekete és ez többnel is előfordul. Ettől függetlenül imádom, nagyon tartós és ár érték arányban verhetetlen, a többit meg arra fogom hogy rossz volt a fény xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Nagyon szeretem ezt a palettát, a magentás színek lesznek a kedvenceim. Tartós, jól pigmentált. A bal alsót bronzosításra is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Babsszi

2019. február 17.

A newtrals 2 palettát szerettem volna megvásárolni, de sajnos nem volt pinkpandán, viszont mindenképp onnan akartam rendelni mert akkor már más is belecsúszott a kosaramba, várni meg nem szerettem volna nyilván hiszen ez létszükség, azon nyomban szükségem volt rá :D így hát emellett döntöttem, a lényeg az volt hogy sok legyen benne a pirosos-narancsos szín. Nagyon szép színek vannak benne, szerintem kellőképpen pigmentáltak, építhetőek és viszonylag könnyen satírozható mindegyik szín. Szóval én ennyi pénzért nagyon meg vagyok vele elégedve, sok egymáshoz passzoló szín van benne, lehet az egész szolidtól az igazán feltűnő szemfestésig vele bármit összehozni. A szemhéj alapot én is csak ajánlom, na meg a gyakorlást ha valaki még kezdő, mert ezekkel a színekkel igazán könnyen lehet kisírt és bedurrant hatású szemet elérni a nem megfelelő "ecsethasználat során" :D Szóval összességében ár-érték arányban nagyon rendben van, én nagyon szeretem és bátran ajánlom mindenkinek, ennél olcsóbban jobbat nem hiszem hogy lehet találni, sőt jóval drágábban is ki lehet fogni sokkal rosszabbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Bellaaa1999

2019. január 29.

Nagyon szép, és pigmentált színek vannak a palettában, viszonylag hasonló árnyalatok, de ettől még szépeket lehet vele alkotni. :) Sokszor le van árazva Pinkpandán, vagy ajándékba adják rendeléshez, de alapból sem drága, szóval teljesen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Lanie

2018. december 15.

Nem szeretnék túlzottan okoskodni, de szemhéj alapozó nélkül nem is nagyon szabadna főleg ilyen pigmentált, erős palettákat használni :) Szóval aki nem szeretne ilyesmire külön pénzt kiadni, az nyugodtan használjon egyébként folyékony korrektort, simán ugyanazt a hatást fogja elérni mint egy szemhéj alappal, csak a korrektor még egy kicsit hidratál is, jól eldolgozva szuper alap!
No de a termék! Az a helyzet, hogy ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Az első dolgom az volt, hogy megnézzem a véleményeket itt. Igazság szerint mostanában fordul elő rengetegszer, hogy én nagyon de nagyon nem értek egyet az itteni pontszámmal és véleményekkel, mert ami másnak bejön nekem nem és fordítva. Így vagyok ezzel a termékkel is, nekem ez nagy meglepetés volt miután itt átlagos véleményeket olvastam, sőt akár rosszakat is. Azok a csillámok! Imádom őket, nem is beszélve a csodálatos arany/sárga árnyalatokról! Egyszerűen gyönyörű ünnepi téli sminkeket lehet vele csinálni, számomra egyáltalán nem nehéz az építgetés, nem is porol jobban mint bármelyik drogáriás társa. Ne feledjétek, a transition color nem véletlenül létezik, egy világos alapra sokkal egyszerűbb az építkezés mint mikor bumm felviszel egy élénk árnyalatot és nehéz eldolgozni önmagában vagy egy másikkal.
A matt árnyalatok sem olyan ártatlanok ám, mint amilyennek elsőre látszanak, nagyon pigmentáltak, a legtöbbjük bordós pirosas hatást kelt a bőrön amitől nagyon kiemelkedik az átlag mai földszínű őszies iszonyú unalmas"nude" palettákból.
Ha tehetitek inkább ezt a márkát vegyétek mindenféle drogériás viszonylatban, minőségi, hatalmas palettái vannak és nem mellékesen cruelty free.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

draculina

2018. november 30.

Update: Több próbálgatás és hordás után kicsit jobb a véleményem. Szemhéj alapozóval 10-14 óráig fennmarad a legtöbb szín, de a satírozással vannak gondok. Szemhéj alapozó nélkül nem az igazi (csíkozódik, eltűnik).

Pinkpandán kaptam rendeléshez ajándékba, magamtól nem vettem volna meg. Szépek a színei a palettának, de szemhéjalapozó nélkül nagyon gyéren pigmentált. A zöld szín szürkének néz ki és nagyon nehéz eldolgozni. A matt színek nem potyognak, de a csillámosak és a zöld igen. Építeni nagyon nehéz. Arra jó, hogy reggel gyorsan felhajít az ember a szemére 2 színt, de többre nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

yukari99

2018. november 18.

Ajándékba kaptam a Pinkpandás rendelésemhez, magától nem fogott volna meg, de szerintem fantasztikus paletta. Hiper-szuper pigmentált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.