Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 26.

Ár:   $7
Kiszerelés:   15 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz.

Dia98

2020. január 11.

A színei szépek, az építhetősége csak 1-2 árnyalatnál nehezebb, a tartóssága közepes. De én kifejezetten szeretem. 🤩 Akinek "lepotyog", annak javasolnám a szemkörnyék primert, a szemek alatt pedig a baking powdert, úgy nem fog lemászni. 😄🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

nnmmtth

2019. június 2.

Valamelyik szin hihetetlen pigmentalt, valamelyik pedig alig.. nem baj, tobb reteg utan azok is szepek, jol epithetoek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

dunaimano

2019. április 14.

Gyönyörű színek, ez volt az első benyomásom, amikor megláttam. Zsibin vettem hihetetlenül olcsón. Változó intenzitásúak, sajnos van olyan szín, ami egyáltalán nem tudja felkenve visszaadni azt, amit a palettában láthatunk. Nagyon jól összeállított sminkeket lehet vele egyébként készíteni. Lehet satírozni, építeni, könnyen kezelhető. A tartóssága nem az igazi, napközben kopnak a színek, és képes összemosódni. Kezdő sminkelő vagyok, nincs nagy tapasztalatom, a high end minőségtől úgy sejtem messze elmarad ez a paletta, de egy olcsó tanulós palettának nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

ceanne

2019. március 29.

Ennyi pénzért ez ajándék. Aki szereti e színes szemsminket, annak must have. Kell építgetni persze, de a színeket kell is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

lena2611

2019. március 15.

Nagyon szeretem, teljesen megéri az árát. Hihetetlenül jól pigmentált, és tartós. Könnyedén felvihető, nem porosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.