Revolution

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 19.

Ár:   $7
Kiszerelés:   15 x 1,1 g

15 színből álló szemfesték paletta, mely nagyon pigmentált, hosszan tartó, könnyen eldolgozható árnyalatokat tartalmaz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Skylin

2021. december 6.

Úgy rendeltem meg a neten és teljesen mások a valóságban a színek, bár erről nem a termék tehet. Annak, aki nem szereti az intenzív színeket a sminkelésnél megfelelő lehet, vagy egy egyszerű hétköznapi sminkhez is kiváló. Sok benne a nagyon hasonló árnyalat és színmélység, szerintem ezért van az, hogy több szín felvitele után is olyan mintha csak egy színt használtunk volna. Szerintem nem annyira rossz termék, csak a színvilága volt csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Sztellus

2020. május 2.

Egyetérten Nyuszikaaah véleményével. Annyival egészíteném ki, hogy van 3-4 palettám tőlük (egyszerre vettem őket) és mindegyiknél ezt tapasztalom. Hiába használok 3-4 színt mégis kb 1 óra múlva mintha csak egy szín lenne a szemhéjamon. Csalódás, de nekem az egész márka az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Nyuszikaaah

2020. május 2.

Netről rendeltem, impulzus vásárlás volt. A valóságban sajnos sokkal sötétebbek a színek, mint a képen. Viccesen hangzik, de a legvilágosabb színek kivételével bármelyiket kenem fel, fél/egy óra múlva ugyanolyan színű lesz a végeredmény. Tényleg teljesen mindegy hogy melyiket kenem fel... Elég gáz...
Update : kipróbáltam egy nagyon jó primer kíséretében, de sajnos nem változott semmi. Ugyanúgy 1 csillagra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

Candy21

2019. november 15.

Bajban vagyok vele mert nemtudom, hogy szeretem e mindenki nagyon jókat ír a Re leodad palettákról de engem nem nyűgözött le bár lehet, hogy ez a fajta nem sikerült jól és a többi szuper. Ő nem túl pigmentált meg kell vele küzdeni próbáltam ujjal nedves ecsettel is alig vesz fel Pigmentet nagyon kemény a szín magában a penben is. Muszáj építgetni türelem kell hozzá ha ez magvan nagyon szép végeredmény lehet vele elérni. Ami még pozitív, h nem foltosodik könnyen satírozható és nagyon tartós. A színösszeállítás gyönyörű ezért biztos marad a kollekciómban de nem merek belőle más variációt venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.