Revolution Skincare

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. október 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fokozza a ragyogást, újjáéleszti és javítja a bőr textúráját. A C-vitaminnak számos előnye van a bőrre, és nagyon jó antioxidáns. Segít a bőr ragyogásának és javításában, valamint elősegíti a bőr sima textúráját.

sabrirory

2022. május 8.

Nekem azt hiszem 20%-os van, hasonló kiszerelésben. Néha az orrom mellett kicsit csíp, de az nem annyira zavaró…Valóban szebb a bőröm összképe, gazdaságos, mert egy pumpálásnyi elég, de egy dolgot nem bírok feldolgozni: a szagát, ami reggelre olyan mint a rothadásnak indult banán! A kezemen is érzem egész nap, pedig rengetegszer megmosom. Valaki tapasztalt hasonlót?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Lepeke

2022. április 29.

Többféle C-vitamin szérumot próbáltam. Eddig ez vált be legjobban. Lehet rá rétegezni, gyorsan beszívódik, és nem pereg. Nekem úgy tűnik, ez lesz a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 29.

besty23

2022. március 21.

Több C-vitaminos terméket is próbáltam már. Ez nyert. Szépen eldolgozható, gyorsan beszívódik.
A reggeli rutinom részeként használom, hidratáló és fényvédő előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

A reggeli rutinom részeként használom, hidratáló és fényvédő előtt.

HorvathBogi

2021. december 6.

Egy pár hete használom ezt a terméket és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én reggelente szoktam használni, nekem személy szerint elég egy pumpa is. Nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm. Bár valóban az illata nem a legkellemesebb, szerintem hozzá lehet szokni. Biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

SJuli

2021. szeptember 3.

Ez a kedvenc C vitaminos szérumom, bár kicsit furcsa az illata és az állaga, sűrűbb, mint egy átlagos szérum. Puhává, fiatalossá teszi a bőrt, reggel használom, ásványi fényvédő alá kenem, nekem bevált, harmadjára fogom újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Niki1991

2021. június 28.

Nekem sajnos irritálta a bőrömet, és az illata sem valami kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Nekem sajnos irritálta a bőrömet, és az illata sem valami kellemes.

Viki0910

2021. május 4.

Ez volt az első c-vitamin szérumom és nagyon sokat köszönhetek ennek a terméknek, teljesen megváltoztatta a bőrképemet. Bár az illata elsőre nagyon irritáló volt, szerintem többszörös használat után hozzá lehet szokni. Árát megérte és biztos újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

feherviktoriaa

2021. április 6.

Van egy fajta illata ami sokaknak kellemetlen lehet. 2 pumpa elég belőle. Én este szoktam használni heti 2x. Szerintem jó kis termék. Az árát megéri. Ha valaki szeretné beiktatni a rutinjába a c-vitamint kezdésnek teljesen jó.Sokkal szebb tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Candy21

2021. február 27.

Nem csinált nagyon semmit a bőrömmel csak hidratálást vettem észre meg puhább bőrt. Irritációt nem okozott de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

szamira

2021. január 12.

Elhasználtam egy üvegcsével, és azt kell, hogy mondjam, ez volt a legkellemesebb C vitaminos szérum, amit eddig használtam. Reggel 2 pumpányi az arcra és nyakra, nagyon selymes, puha bőrérzetet hagy maga után. Gondolom ez a benne lévő szőlőmagolajnak köszönhető, ami bőrpuhító hatású (no meg a szilikonnak :D ). Gyengéd, nem csíp, de hosszú távon látszik a hatása. Ha elfogy a jelenleg használt C vitaminos szérumom,, ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin