Revolution

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lexyweaver, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 3.

Lelőhely:   Rossmann, online

9 arcra való terméket tartalmazó paletta. Használható bronzosításhoz, kontúrozáshoz és highlighterezéshez.

Zituska77

2019. szeptember 9.

Hehe, a kontúrozásra én genetikailag alkalmatlan vagyok :-D Pedig nagyon szuper kontúr és bronzer színek vannak benne, nagyon pigmentáltak, óvatosan kell használni. A highlighter színek valami gyönyörűek. Ha spórolni akarok utazásnál, én szemre is simán használom, a színek tökéletesek arra is. Kicsit porolnak, ami csak azért gáz, mert ha egy nagyobb ecsettel nyúlok a bronzerekbe, akkor simán rámegy a highlighter színekre is. Mivel ezt hamar konstatáltam, kisebb ecsettel nyúlok bele :-) Szeretem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

chi0731

2019. január 28.

Kontúrozáshoz és bronzosításhoz is ezt a palettát használom. Összesen két szín nem illik a bőrszínemhez, így nagyon jól kihasználható ez a paletta.
Mindegyik szín erőteljesen pigmentált, így óvatosan kell velük bánni, de pont ezért nincs is sokra szükség belőlük.
Ár-érték arányban (főként, hogy leárazva szereztem be) szerintem nagyon megéri, elsősorban a világosabb bőrtónusúaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.