Revolution

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 x 2,5 g és 9 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 1.

Kiszerelés:   4 x 2,5 g és 9 x 1,2 g
Lelőhely:   Rossmann, online

9 szemhéjpúdert és 4 arcterméket tartalmazó paletta.

2400Ft! 🌺Revolution X Rachel Leary Goddess-On-The-Go Face And Shadow Palette
Ár: 2400Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Új, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós vagy posta/foxpost

bugeyes

2020. június 9.

Én is akciósan jutottam a palettához, gondoltam, ha egyszer majd újra lehet utazgatni jó lesz, hogy minden egyben megtalálható. Nem vártam tőle csodát, de azt kell, hogy mondjam, meglepően jó minőségűek a festékek. A szemhéjpúderek szinte krémes textúrájúak, a matt színeknél figyelhető meg egy kis porzás felvitelkor, de egyébként pigmentáltak. A fényes árnyalatok egyszerűen bombasztikusak, főleg ennyi pénzért. Nekem bejön a fényes pirosító is, szoktam használni, és meg lehet találni azt a mennyiséget, ami csak egy enyhe fényt ad hozzá a szép pírhez. Lehet egyébként, hogy mivel maguk a szemhéjfestékek meleg tónusúak, pirosítóként valami univerzálisabb színt választottam volna a palettába, de sebaj. A highlighter szintén nagyon pigmentált, ha több rétegben visszük fel, brutális hatást lehet vele elérni. A bronzosítót sajnos jelenleg nem tudom kihasználni, mivel a téli színemben "pompázok" még mindig, így sajnos rajtam narancsos-pirosas, szóval jelenleg a mélyítővonalban tudom használni, egyébként ott szépen mutat. A fényes bronzosító is jó ötlet, egy szépen lebarnult bőrön nagyon jól mutat, barátnőm már kipróbálta és tényleg ad egy pluszt a sminkhez.
Az ár-érték arány szerintem nagyon jó, főleg akciósan és a csomagolás masszív, illetve a tükör is használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

virumiru

2020. május 5.

igazából engem már a csomagolással megvett, annyira vidám színe van, és tetszik ez a kemény műanyag borítás. az arany feliratról nem is beszélve 🙈 de ami benne van sem rossz. az arcra való termékek szuperek (az a matt bronzer, te jó ég🥰), pigmentáltak, kibírtak egy egész napot a pofimon. a szemhéjpúderek formulájával is elégedett vagyok, minimálisan porolnak, de belefér. nyáron nagyon fogom szeretni a színeit:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

kata07

2020. április 5.

Akciósan vettem a Pink Panda oldaláról.Nagyon szép pigmentált színeket tartalmaz.Sajnos a bronzosító részét nem tudom használni, nekem túl narancssárgás.Viszont a highlighter és a pirosító nagyon szép.A pirosító minimálisan csillog de nem vészesen. Őszeségében egy kis kompakt paletta hétköznapi sminket simán el lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate