Revolution

Ár:   £10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayanna, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Ár:   £10
Kiszerelés:   18 x 0,8 g

18 matt és fényes szemhéjpúder árnyalatot tartalmaz, egészen a hétköznapi semleges, lágy barnáktól a málna piros és halvány pink árnyalatokig.

kisbobitas

2019. november 24.

Szerintem egy nagyon szép nyári paletta. A színek pigmentáltak, de egy csillagot le kell vonjak a cranberry árnyalat miatt. Ez a szín valahogy nem akar nagyon működni, pedig teszek bázist alá. Szerintem ár-érték arányban megeri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Ayanna

2019. szeptember 4.

Nemrég kaptam kézhez a palettát, többször kipróbáltam már azóta, illetve egyszer éles bevetése is volt már. Nem tudom röviden megfogalmazni a véleményemet róla, bocsi ezért mindenkitől.
Pro:
+ a csomagolás meseszép
+ a színösszeállítás számomra tökéletes, gyönyörűek a színek
+ az ára igencsak baráti
+ van benne egy jó nagy tükör
+ sok, változatos sminket lehet vele elkészíteni, hétköznapra is és alkalmakra is
+ amennyiben sikerül a megfelelő alapot és ecseteket használni hozzá, nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni

Kontra:
- nagyon nem mindegy milyen ecsetet használ hozzá az ember, én úgy vettem észre, hogy ebben az árkategóriában lévő palettáim közül, ez az egyetlen aminél ennyire számít az ecset, mert ha nem jó az ecset, akkor alig lehet felszenvedni a színeket
- a szemhéjalapnak sem árt jónak lennie, legalábbis én azt vettem észre, hogy a MAC alapommal sokkal szebbek a színek mint más alapokkal
- az Ariel nevű árnyalat a képeken nekem pirosnak tűnt, de a valóságban inkább rózsaszínes, ez nekem kicsit calódás volt

Összességében nagyon jó kis paletta, szép végeredményt lehet vele elérni, megéri beszerezni, csak ki kell tapasztalni, hogyan lehet belőle kihozni a maximumot. Ár-érték arányban megéri, nem bántam meg, hogy beszereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Pro:
+ a csomagolás meseszép
+ a színösszeállítás számomra tökéletes, gyönyörűek a színek
+ az ára igencsak baráti
+ van benne egy jó nagy tükör

Kontra:

Antioxidánsok: BHT