Revuele

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. május 15.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A széles spektrumú UVA- és UVB-szűrőket tartalmazó arckrém segít megelőzni a napozás okozta sötét foltokat. Könnyű fedésével természetes, hibátlan és egységes megjelenést biztosít az arcbőrnek. Alpha-arbutin, valamint azelainsav tartalmával, minimalizálja a hiperpigmentáció megjelenését és csökkenti a már meglévő foltokat. A hatóanyagok kombinációja hozzájárul a láthatóan egyenletesebb és ragyogóbb arcbőrhöz.

Ár: 1500 ft + pkg , Eladó: Lavandante
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előrefizetéssel foxpost vagy packetán
Ár: 1000 Ft , Eladó: bettinafilep
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, packeta, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nanetti

2024. július 10.

Hosszú évek óta használom a világoskék PC-t, ami egy álom számomra, csak sajnos aranyárban van. Olvastam itt-ott, hogy ez nagyon hasonlít hozzá. Az évek alatt sok-sok fényvédőt kipróbáltam már, hátha valamelyik a PC nyomába ér, ezt is ilyen gondolatokkal vettem meg. Sajnos az én zsíros, hófehérke bőrömhöz nem passzol. Rajtam nagyon fénylik és kicsit sötét a színe, ami így nyáron még csak-csak elmegy, de más évszakokban tuti nem.
A termék egyébként nem irritál, nem csípi a szemet, jól véd. Szárazabb bőrrel és kicsit sötétebb bőrtónussal rendelkezőknek talán jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 10.

kovandi89

2024. július 2.

Kifejezetten pigmentfoltokra vettem. Hátha sikerül halványítani. Meg gondoltam,ha már színezett fényvédő nem kell alapozót használnom. Elég enyhe a fedèse, így emiatt annyira nem jön be. C-vitamin szérumot rakok alá. Rá egy sima 50es fènyvèdő ès arra megy ez. Nekem nem kukacosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 2.

becu

2024. július 1.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Pozitívum, hogy erős fényvédelmet biztosít, napvédőként tehát remekül működik.

Azonban, ha színezett krémként nézzük, csalódást okozott. Gyakorlatilag nincs fedése, és nem egységesíti a bőrtónust sem. Ha valaki egy olyan krémet keres, ami hidratál, véd a naptól, és még a bőr tónusát is kiegyenlíti, akkor ez nem az a termék....

Összességében 3/5-ös értékelést adnék neki. Mint napvédő, oké, de más funkciókban nem teljesít jól, ezért nem tervezem újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 1.

lgy22

2024. június 25.

En is abszolut PC fanatikus vagyok (meg akkor is, hogy utobbi az idoben azt vettem eszre, sapaszt), viszont az ara sajnos kiserlerezesre sarkall.

Szamomra kellemes az illata, de valamivel sotetebb tonusu, mint a PC fenyvedoje es rajtam nem is lesz olyan matt. A boromon szerumokkal nem viselkedik jol, elkezd peregni es sajnos a retegezessel/megfelelo mennyiseg felvitelevel is meggyulik a bajom. A hajvonalamnal is megul. A skinfluencerek hype-ja miatt jobbat vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 25.

hjuditcrema

2024. június 21.

Utóbbi évek legnagyobb csalódása! A hype miatt vettem meg, de utálom használni. Annak ellenére, hogy könnyed az állaga, nem tudom eldolgozni, mindig foltos maradok. Csillog az egész fejem tőle és a színe sem alkalmazkodik a bőrhöz.
(Normál bőröm van, és nem hófehér).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. június 21.

(Normál bőröm van, és nem hófehér).

dodomadar

2024. június 12.

Kicsit féltem a színétől (egyetlen árnyalatban lehet kapni ha jól tudom), de nekem nagyon bejött, kicsit tényleg napsütötte hatást kelt, könnyű viselet, nyárra ideális választás. Kombinált bőrre is ajánlom, ha nagyon fénylik, púderrel simán korrigálható, úgy is szép a finish.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 12.

MissSejla

2024. május 25.

Sajnos nekem nem vált be, mert a szemkörnyékem cserepesre szárította… nagyon bosszantó, mert az arcom többi részére jó lenne, tetszik hogy sok jó dolog van benne, a színe is jó, de így hogy szemkörnyékre nem tudom használni kellemetlen, mert oda más spf-et kéne kennem, aminek nincs fedése a szememnél… így nekem pont az egy lépéses mindenes jellegét elveszti. Nem tudom mi van benne ami a szemkörnyékem bőrét ennyire kiszárítja, van több színezett fényvédőm amit oda is kenek, azokkal nincs gond… Volt már hasonló tapasztalat más olcsó színezett fényvédővel, így mostantól már inkább figyelem az akciókat és fizetek többet egy jobb minőségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 25.

MakaiAndi1988

2024. május 15.

Minden nap használom, imádom 😊 Alapozó alá szoktam feltenni, nem vesznek össze. Számomra újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

rozsa83

2024. május 7.

Nagyon kellemes csalódás! Az esélytelenek nyugalmával vettem meg 2500 Ft-ért mert a PAULA'S CHOICE RESIST SUPER-LIGHT DAILY WRINKLE DEFENSE SPF30 utódját keresem egy ideje,de semmi nem ért még a közelébe se! Na de EZ hihetetlen ennyiért. Szinte pontosan azt hozza!Tökéletesen illeszkedik a bőrtónushoz, nem fénylik (nekem általában minden zsírosbödön hatású lesz az aromon) és nagyon kellemes ézés felkenve. Hihetetlenül boldog vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 7.

wildrose222

2024. április 21.

Kb.3 hetes használat után elmondhatom, hogy halványabbak lettek az arcomon a foltok. Mióta ezt használom, mást nem is teszek fel reggelente, mert szép, természetes szint ad, pont csak egy leheletnyit, nekem ez elég. Nappali arckrém fölé használom, “nem bántják egymást”. Fényvédőkkel hadilábon állok, de ez most változott. Csak ajánlani tudom. A világosabb színűt ajánlották a dm-ben, pedig nem vagyok hófehérke, de tényleg jó lett a szine:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.