Revuele

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2023. október 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nem zsíros és gyorsan felszívódó krém, mely segít csökkenteni a szem alatti sötét karikákat és puffadtságot. Hialuronsavval és niacinamiddal gazdagított formulája egész nap hidratálja, és helyreállítja a bőr természetes védőrétegét. A parfümmentes formula érzékeny bőrre is alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

maow

2024. március 16.

Egy teljesen alap hidratáló szemkrémet kerestem, amit meg is kaptam a személyében, ráadásul jó áron, és az is szuper, hogy könnyen beszerezhető. Kellőképpen hidratál, de szerencsére nem zsírosít, és a szempillaspirált sem oldja fel. Előtte a CeraVe szemkrémét használtam, nagyon emlékeztet rá, csak az ára fele annyi.
A szem alatti karikák és puffadtság csökkentésére tett ígéreteit én egyszerűen mellőztem, nem hinném, hogy egy 1500 Ft-os szemkrém erre képes, és egy tubus elhasználása után valóban nem láttam semmiféle ilyen jellegű hatását, pedig egy totyogó mellett nem sokat pihenek, lenne mit eltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 16.

born2angel7

2024. január 6.

Nagyon nagy csalodas,jokat olvastam rola.Feher,erzekeny borom van,felkentem es ra egy percre bedagadt a szemem,allergiarohamot kaptam es mehettem a surgossegire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 6.

kalmaniki

2023. december 9.

Nagyon jól hidratálja a szemkörnyékemet, gyorsan beszívódik, gazdag krém. Illatmetes, nagy mennyiséget kapunk kedvező áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 9.

vghandrea

2023. október 22.

Szeretem ezt a krémet, a puffadást egyik sem viszi le, ugyan, de nagyon szépen hidratál, kisimít, nem okoz irritációt, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 22.

poragi

2023. október 13.

Én ajakápolónak vettem, mivel ugyanannyi pénzért kb 2x annyi van benne, mint egy átlag ajakápoló kiszerelésben, és tokre praktikus a kis hegyes végű tubus. A szám környéke extran érzékeny, a legtöbb ajakápoló csak ront az ekcémát, de ez a kis krém eddig nem bántotta, és az állandó szárazság is javult tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

szilvia.bano

2023. szeptember 26.

Korábban az Alverde Naturschön szemkörnyékápolót használtam, ami amúgy jó volt, még amikor kisebb műanyag tubusban kezdték gyártani a valamivel nagyobb üveg tégely helyett (nem túl jó húzás egy natúrkozmetikumokat gyártó márkától) sem váltottam másra, mert szerettem. Viszont nemrég észrevettem, hogy már nem hidratál eléggé. Ez egy olívaolajos szemkörnyékápoló, és miután felvittem, pár óra után inkább kissé olajos, mint hidratált, rugalmas volt a szemkörnyékem. A Ceramide termékeket eddig nem ismertem (nem összetévesztendő a Cerave-vel, ami sokkal drágább), de kezdésnek ez meggyőzött. Jó összetevői vannak, nem okozott semmilyen irritációt, ami fontos, mert ekcémára hajlamos a bőröm az utóbbi hónapokban/években. Illatmentes, nincs benne alkohol. Picit géles állományú, de talán inkább átmenet a gél és a krém között, viszont a hidratáló hatása egy krémé (nekem a géles állományú arcápoló egyszerűen kevés), rugalmas és megfelelően táplált lesz a használatát követően a szemkörnyéki bőr. Ráadásul ugyanannyiba kerül mint az Alverdés, de 10 ml-vel több van benne, ugye ez 25 ml-s. Meg vagyok elégedve, és szeretnék majd mást is kipróbálni a márkától, illetve remélem ezt nem szüntetik meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 26.

Hiiragi66

2023. augusztus 21.

Pár hete kezdtem el használni, ez az első szemkörnyékápoló amit használok. A szemem alatti kis ráncokat és a szemem sarkában levőeket is tök szépen kisimította, látványos a változás. Sötét karikákra nem jó, bár nekem genetikailag ilyen karikás a szemem, lehet másnak beválik arra is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 21.

AndreaJ

2023. augusztus 12.

Nincs az a mennyiség amennyit nem szívna be a szemkörnyékem belőle. Nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 12.

Nincs az a mennyiség amennyit nem szívna be a szemkörnyékem belőle. Nagyon jó.

vanillacaramella.sweet

2023. július 14.

Illatmentes, nem irritàlt, hidratàl,de semmi különöset nem vettem észre. Puffadást, karikákat nem tüntette el,semennyire sem. A krém maga kellemes állagú, jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 14.

Angi21

2023. június 7.

A szem alatti karikákat nem tüntette el, viszont kellemes állagú, gyorsan beszivodik és illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Vízben jól oldódó, citromsárga szintetikus ételfesték (azofesték). Kozmetikumok és gyógyszerek színezésére is gyakran használják. Asztmások és Aszpirinre (szalicilsavra) érzékenyek esetében is allergiás reakciót válthat ki. Allergiás reakcióként pl. viszketés léphet fel.