Revuele

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lehúzható maszk ezüstionokkal és szalicilsavval a mélytisztításhoz; csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulását. Tisztítja a pórusokat, láthatóan tisztább és frissebb bőrt biztosít. A maszk használatát követően az arcbőr bársonyosabbá, kisimultabbá válik, és ragyogó, tónusos kinézetet ad.

kivike

2019. december 13.

Ha lehetne, mínusz pontot adnék rá, annyira vacak. Nagyon nehezen szárad, ha nagy sokára megszárad, akkor alig lehet lehúzni a bőrről. Inkább nyúztam, mint húztam, szegény bőröm rosszabb állapotba került, mint előtte. Utána nekiestem habzó arclemosóval, de az sem szedte le teljesen. Eleve nem értem, miért kell egy maszkba csillámokat tenni?? Még másnap is volt az arcomon, úgy csillogott az arcom, mint egy diszkógömb. Nem szeretek pazarolni, de ez a cucc a kukában végezte, nincs az a pénz, amiért én még egyszer felkenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 13.

csellareva

2019. április 26.

Pixiboxban volt benne. Amikor elkezdtem feltenni megcsapott az alcohol szag. Szoval nem értem miert kellett teletenni vele. Majd amikor megszàradt, csak az orromròl tudtam leszedni. A többi területen annyira húzta - nyúzta a böröm, hogy kénytelen voltam valahogy vízzel leszedni. Rendesen fájt mintha gyantàznàm az arcom. Utána a kis csillàmokat alig tudtam leszedegetni. Mindezek után a böröm viszket és piros.azt hiszem nincs mit mondjak ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 26.

Kinguska09

2019. február 17.

Egy hete kezdtem el hasznalni 2 naponta .
Eddigi tapasztalatom alapjan egy atlagos maszkrol beszelhetunk . Csodat nem fog tenni ez sem mint semelyik mas olcso maszk sem :) legalabbis en ennyi penzert nem varok sokat...

1. Olcso drogerias maszk akar mindennapi hasznalatra
2. Tisztit es mintha valoban meg a mitesszereket sem kimelne de fontos mellette az alapos arctisztitas tobb lepeset sem elhanyagolni
3. Egy konnyu picit ragacsosabb gel
4. Atlatszo keveske glitterrel :)
5. FONTOS! Csakis vekonyan szabad felkenni igy gyorsabban szarad es konnyebb egeszben leszedni
- kb 10-15 perc mire megszarad .
6. Nem okozott irritaciot
(Zsiros arcborom van) puhabbnak es frissebbnek erzem a borom hasznalata utan + hidratalo krem.
7. 80 ml /1200 ft ert igy ugy gondolom megeri hiszen sok alkalomra eleg.
1 probat meger .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Egy hete kezdtem el hasznalni 2 naponta .

1. Olcso drogerias maszk akar mindennapi hasznalatra
3. Egy konnyu picit ragacsosabb gel
4. Atlatszo keveske glitterrel :)
- kb 10-15 perc mire megszarad .
6. Nem okozott irritaciot
7. 80 ml /1200 ft ert igy ugy gondolom megeri hiszen sok alkalomra eleg.
1 probat meger .

Trutex

2019. január 7.

Csillámok alig vannak benne és nagyon fájdalmas a lehúzása. A bőr puhább lesz tőle, de mellé nagyon irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Nikkii0326

2018. december 23.

Igazabol nem vartam tole sokat ennyi penzert. De meg igy is sikerult csalodnom benne 😃 csillamokra senki se szamitson. Semmi hatasa. Nagyon vekonyan kell kenni, hogy lehuzhato legyen de meg ugy se jon le szepen. Igazi penzkidobas..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid