Oma Gertrude

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A szőlő és citrom kézkrém minden bőrtípusra alkalmas - hidratál, nyugtatja, puhítja, táplálja az érzékeny, illetve a megvastagodott, durva bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szilfid1

2021. május 22.

Most vettem először a krémet. Korábban a régi, fémdobozos Atrixot használam több mint 30 éven át, teljes megelégedéssel, de mivel azt két éve nem lehet kapni, új krém után kellett néznem. A kezemet gyakran mosom, ezen kívül sokat mosok és mosogatok, ami miatt kiszáradásra és kisebb sérülésekre hajlamos a hámréteg a kezemen. Korábban kipróbáltam az új tubusos Atrixot, ami a közelében sincs a réginek, (gyakorlatilag burkolt áremelés történt, felhígították a krémet és a sokkal kevesebbet adják el kicsit kevesebbért), a Neutrogenát, ami kicsit jobban megközelíti a régi Atrixot (és az ára az egekben van), és most ezt. Ebből a háromból eddig ez a nyerő. Ugyan nem érezni a glicerin vastag rétegét a kiszáradt kezemen, de a természetes összetevők és a szőlőmagolaj védő, tápláló hatása kárpótol. Az illata először szokatlan volt, de inkább érdekes mintsem kellemetlen, majd egészen megszerettem, nagyon különleges, fűszeres, édes jellegű. A krém állaga folyós, de ez részben a természetes olajok miatt van, így könnyen kenhető, és egészen kevés is elég belőle, tehát kiadósságban is veri a többit. Úgyhogy számomra nagyszerű, végre találtam egy kellemes és hatásos kézkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

claudia.nyilas

2021. január 20.

Még ősszel vettem a Bijó szakáruházban, akkor ha sűrűn kentem, akkor nagyon szépen rendben tartotta a kezeim, de ebben az igazi hidegben hiába kenem rendszeresen, már nem segít a kiszáradt bőrön. Állaga nagyon folyós és az illata sem megnyerő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

sztikke

2016. június 28.

Natura Siberica üzletben találkoztam vele először, előtte nem is hallottam erről a márkáról. Ez a krém simán kenterbe veri a TBS vagy L'Occitane kézkrémjeit, habár az igaz, hogy még télen a nagy hidegben nem teszteltem le, de a mosogatástól kiszáradt kezeimet szépen rendbe rakta. Elég hamar beszívódik, csak kicsit marad utána ragacsos a kezem, de ennyi nekem bőven belefér a hatása miatt. Az illata elég érdekes, nekem már inkább a borra hasonlít, nem a szőlőre, mondjuk nem is használtam korábban szőlőmagolajos terméket. Emiatt nem baj számomra, hogy nem annyira tartós az illata, mint a vetélytársainak.Ha elfogy, a rózsás kézkrémjét akarom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.