Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: djsmithpopo, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 23.

Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Csókálló és hosszantartó.

Rimmel  1000  Kisses  Stay  On - 011 Spice   +   [b] Basic szájkontúrceuza - 15-ös || szájkontúrceruza/szájkontúr/szájceruza/ kontúrceruza/ajakceruza/ajakkontúr
Ár: 350 Ft + 150 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Uveggalamb

2019. szeptember 6.

Nekem is a 014 Wild Clover árnyalatban van meg, iszonyatosan régóta. . Szerintem már régen lejárt, és hát nem vagyok nagy ajakkontúr fan ezek szerint, mert még mindig megvan a fele. Mostanában kaptam rá megint, mert nem volt szívem kidobni és most jobban 'élem' ezt az erősebb szájszín dolgot.
Ez egy sötétebb nude szín, kicsit narancsos barnás nude , egyébként tökre szép, bár nem a komfortszínem.
Szerintem alapvetően elég tartós, nagyon pigmentált, nem kell karcolgatnom a szám szélét ,mint egyik másik ajakkontúrral. Szerintem minőségi és tényleg, ha fölé még felkenek egy matt rúzst (én egy folyékony , matt téglás nude Pupát szoktam mostanában, aminek gyakorlatilag dettó ugyanez az árnyalata, vagy egy picit eltérő árnyalatát a Bourjois -nak (Nude -ist) , akkor szinte lerobbanthatatlan lesz az ajkaimról evés-ivás után is, és nagyon szép igényes hatása van. (persze a szalvétával törölgetést már nem bírja, de sztem ez normális) Szóval most úgy döntöttem , hogy gyakrabban bevetem, mert most ezzel az új , kicsit erőteljesebb sminkkel tökre tetszem magamnak, úgyhogy elhasználgatom. Ettől függetlenül nem lettem a szájkontúrozás nagy híve továbbra sem , hétköznapokon azért az igazi termézsetesség híve vagyok, ami pedig számomra nem a tökéletesen definiált , matt ajkak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Buklika

2018. január 9.

Irritálja az alsó ajkaimat (amit rágni szoktam, ezért érzékeny), és rossz érzés viselnem.
Ha a használata után tesztelem a kézfejemen (rácuppantok) akkor bizony ott marad a helye.
Nos hát nem hiába nem spórolták ki belőle a parabéneket és egyéb tartósítókat, mert 30 hónapig őrzi meg a minőségét.
004- indian pink árnyalat van meg. De most egy jól irányzott lendítéssel röpül a kukába.
A Terra Naturi ajakceruza/kontúr kenterbe veri ezt, fele ennyiért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

A Terra Naturi ajakceruza/kontúr kenterbe veri ezt, fele ennyiért!

maow

2017. június 12.

02-es Red Dynamite nevű vörös árnyalatban van meg. A célnak megfelel, de semmi extra. Semmivel sem tud többet, mint a 350 Ft-os Essence, viszont az ára kb. háromszor annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Sz. Csilla

2017. május 19.

Nekem is az indian pink van meg, nagyon szép szín. Én ajakápolót szoktam utána tenni az ajkaimra és abba satorozom bele az újjammal. Akkor olyan, mint egy cseresznye. Nagyon tetszik. Rúzst nem használok, így viszont nagyon szép színt tudok elérni. Valóban nem valami tartós. 1000Kiss? Ez vicces név. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

szeliger

2016. január 1.

004 Indian Pink. Lisa Eldridge tett fel még szeptemberben egy videót, amelyiken egy idősebb hölgyet sminkel esti alkalomra. Hasonló sminket készített Isabella Rossellini számára a Lancome 80.születésnapját ünneplő rendezvényre. A videóban pontosan ezt a szájceruzát használja, az októberi Glamour napokon már rohantam is megvenni, féláron nem tűnt nagy kockázatnak.
A szín gyönyörű, szájon csodásan mutat. A ceruza kellően puha, könnyen lehet vele dolgozni. Nagy hibája, hogy egyáltalán nem tartós, nagyon gyorsan lekopik. Még a vásárlás napján hazaérkezve nagy örömömben húztam egy vonalat vele a kézfejemre, mellé egy vonalat az itthoni egyetlen Chanel szájceruzámból, aminek kicsit más színe van, hogy összehasonlítsam őket. Kicsit nézegettem, aztán valami miatt kiment a fejemből. Kb. fél óra múlva valamit el kellett öblítenem és ahogy a kezemre pillantottam, akkor tűnt fel, hogy a Rimmel teljesen eltűnt, a Chanel pedig továbbra is ott virított. A gyenge tartósság miatt csak olyan napokon tudom használni, amikor gyakran tudom ellenőrizni a sminkemet. Egy szájceruzától sokkal többet várok, úgyhogy be kell látnom, hogy még féláron sem nagyon érte meg.

Jaj, lányok ez nem ér! Ebben az évben az első bejegyzésem és már megöregítettetek! Még nem vagyok 45:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

x1342x

2013. szeptember 17.

Nekem is már nagyon régen megvan és imádom! :) Nekem a 014 Wild Clover árnyalat van meg, ha tudom hogy hosszú lesz a napom és valami színt akarok kölcsönözni az ajkaimnak akkor tuti őt választom... A színe nagyon szép, nem szembeütő, de azért ott van, és ott is marad, jó sokáig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

tsix03

2013. augusztus 24.

Évek óta használom, még anyukám hagyta rám, legalább 3-4 éves lehet (ha nem több), de imádom. A 052-es cocoa árnyalat van meg belőle, nagyon szép barna színe van, jól használható nude rúzsokhoz, de önmagában is kiváló. A kupakja már régóta el van törve, de még mindig jó állaga van, nem kemény és elég csak egyszer használni, úgy is kihozza a színét. Viszont nekem sajnos nem annyira tartós, mint elvárnám, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.