Rimmel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekucccc, Módosítva: 2019. november 6.

• természetes megjelenését biztosít,
  • vízálló textúra,
  • nem kenődik el,
  • a toll éles hegye pontos alkalmazást biztosít

3 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

kecskesszuszu17

2020. március 9.

Elsőre tetszett, és kb. a harmadik alkalomig működött is. Már kezdtem reménykedni, de a hegye egyszerűen már nem fog, és így használhatatlan az egész. A koncepció jó, de használhatatlanná válik nagyon rövid idő alatt. Pedig a színe jó, a festék jó, valóban strapabíró...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

pont

2020. március 5.

ígéretesnek tűnt, de sajnos élesben egyáltalán nem működik. az üzletben a teszterrel húztam 2 kis csíkot a kézfejemre, akkor tök jónak tűnt, tényleg szép vékony vonalat lehet vele alkotni, jól fogott, nem kenődött.
mostanában szeretem természetesebbre csinálni a szemöldököm és az elképzelés az volt, hogy ezzel majd szépen tudom imitálni a kis szálacskákat, ahol szükséges. de valójában az arc/szemöldök bőrét egyáltalán nem fogja be,nem olyan, mint a kézfejen tesztelve, hiába húzom, a vékony vonal totál esélytelen, örülök, ha valami barnás kitöltést oda tudok vele maszatolni - amire amúgy az 1000 ft-os sima szemöldökceruza is tökéletesen alkalmas lenne.
nem tudom, hogy csak én voltam szerencsétlen és fogtam ki egy leharcolt darabot (utolsót hoztam el, a drogériában mindenféle csomagolás nélkül kallódtak és tudjuk, hogy egyesek nem ismerek a teszter fogalmát és bárminek nekiesnek) vagy TÉNYLEG ennyire rossz. ehhez képest pedig nagyon erősen túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

kvitta.girl

2020. március 4.

Tényleg ennyire rossz "pont".
Kézfejen nyílván egyenesen tartjuk úgy tök jól fog, de a szemöldöknél nem lehet nem döntve használni, ami egy filcnél felejtős is.
Tényleg csak maszál, és alig jön belőle valami, nekem is pénzkidobás volt és tök drága ahhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Tényleg ennyire rossz "pont".

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Felületi hártya képző anyag.