Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Lacebow, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   3,5 ml

• akár 24 órás tartás
  • kényelmes és pontos alkalmazás

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

weberkatya

2024. március 28.

Nekem sajnos nagyon nem jött be; szép vonalat lehet vele húzni, de a kerületből se érek ki, mire elmosódik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 28.

candy7

2022. február 14.

Kedvenc. Szeretem a vékony ecsetét, jó az állaga, gyönyörű fekete és rajtam extra tartós. Ja és nem egy vagyon, cserébe viszonylag sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

quesadilla

2021. május 9.

Honnan veszitek ezt a tust?
A drogeriakba ahova en jarok sosem latom. 3 eve hasznaltam, legjobb tus de nem talalom sehol

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

Honnan veszitek ezt a tust?

Wyush

2021. március 29.

Évek óta ezt használom, nem váltanék. Nekem gyorsan megszárad mindig, nem foltosodik estére sem, és nagyon jó vékony az ecsete (én filcessel nem tudok szép vonalat húzni). Nálam ő már sokadjára újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

hgabriella97

2021. március 9.

Vékony ecsete miatt szeretem használni, könnyű vele bánni, egész nap megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Vékony ecsete miatt szeretem használni, könnyű vele bánni, egész nap megmarad.

veNikol

2021. január 3.

Kifogyott a megszokott tusom és egy gyors pótlásra volt szükségem.Az itteni vélemények alapján esett erre a választásom.Számomra ez a tus tényleg csak egy gyors segélynek felel meg ha hirtelen nincs más.Az eloszlása nem egyenletes.A szép eredményért többször át kell futni vele,javítgatni kell.A száradási ideje is több mint amit megszoktam így ellenőriznem kell ha útnak indulok nem e vagyok foltos. Tartóssága átlagos egy egész napot nem bír ki.Nem használhatatlan ,célnak megfelel de inkább marad vésztartaléknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

angi9207

2020. június 19.

Ez az első ilyen jellegű tusom. Előtte filceset használtam, de azok mindig hamar feladták, gondoltam teszek egy próbát ezzel.
Nagyon szuper, egész nap a helyén marad, és nem kopik meg egyáltalán. Lemosni könnyű. Egy darabig maradok nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

egyno

2020. június 7.

Nem rossz, nem rossz, viszont jobban preferálom, a tollas megoldást. Szép szín, jól lehet vele dolgozni, viszont nekem borzasztó nehezen szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

twinnypeaks

2020. május 27.

A LEGJOBB SZEMHÉJTUS. Próbáltam már vagy 20 félét, de mindegyiket felülmúlja. Nagyon könnyű vele dolgozni, kis vékony tusvonalat is könnyű vele húzni, de satírozni is simán lehet, nagyon szép fekete és sokáig megmarad, kevésbé kopik mint más tusok (illetve sok tus nekem matt szürkésre kopik, de ez nem), és sokáig elég, nem szárad ki. Lemosásnál nem kell órákig kapargatni, mint egyes tusokat, ez külön jó. Kb. 10 éve használom rendszeresen, a legfontosabb sminkem. Ja és az ára is hihetetlen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Pinklemonade

2019. december 28.

Tartós, nem túl vékony, nem túl vastag, állaga is okés. És nem utolsó sorban pénztárcabarát. Régóta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Methylparaben i I ta I par 0 0