Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Lacebow, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Kiszerelés:   3,5 ml

cicamokusz

2019. október 5.

Hibátlan. Tartós, szépen lehet vele dolgozni. Nem tudnék belekötni, ìgy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

lndnmvlszl

2019. október 1.

Nagyon jo! A legjobb drogerias tus. Konnyu vele dolgozni, szep fekete es tartos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Nagyon jo! A legjobb drogerias tus. Konnyu vele dolgozni, szep fekete es tartos

Dorxy98

2019. szeptember 22.

Nagyon szeretem ezt a tust, könnyű vele dolgozni és egész nap fent marad. Már beszereztem az utánpótlást is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Zood

2019. augusztus 9.

Az egyetlen bevált tus! Tökéletes. Fekete marad. Tartós. Könnyű vele. Leszedni is<3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

pjnk

2019. május 3.

A Tus. jobb, mint bármi, amit eddig használtam, nem is értem, hogy nem jött szembe idáig. szép fekete és pigmentált a festék, az ecset tökéletes, vékony vonalakat lehet húzni vele, és még tartós is, imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

annroi

2019. április 20.

Már lassan 10 éve csak zselés szemhéjtust használok, amit ecsettel viszek fel, de gondoltam kísérletezek, hátha ezzel gyorsabb. Aha, hát nagyon nem :D Nem bírok sajnos vele szépen dolgozni, és egyébként nem is olyan tartós, úgyhogy nem is fogok vele próbálkozni. Nekem pár óra után lekopik, maszatolódik, nagyon nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

tunderelefant

2019. április 18.

<3 legjobb. Nem pereg estére sem, nagyon vékony az ecsete, így precízen lehet vele dolgozni (és pont elég festéket vesz fel), gyorsan szárad és szép fekete. Nem kell átkenegetni meg maszatolni vele, hogy a helyén maradjon. Felkenem és ott marad a helyén egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

rettinett

2019. április 13.

Ez volt az első tus, amit kipróbáltam és azóta is szerelem, rengetegszer újra vettem már. Azóta sok fajtával találkoztam , de egyik sem volt ennyire tartós és szép, ráadásul sokáig elég. Ez az a termék, amit gond nélkül mindenkinek ajánlok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Ottiilia26

2019. január 27.

Egyenletesen fel lehet vinni! Szuper a szine! Tényleg szép fekete és egész nap kibírja a szememen! 2x vettem újra nekem egy évig is elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

edina1996

2018. november 22.

Tartós, vékony vonal, egyszerű, gyors. Évek óta ezt használom, a legjobb a tusok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.