Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apple, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Rimmel Kate Moss ajakrúzs 5 új nude árnyalatban.

Újdonság teszt: Rimmel Kate Moss Nude rúzsok

Rimmel Kate Lipstick Nude No. 45
Ár: 900 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Kezfejen egyszer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 800 Ft/db , Eladó: Ritkamitka
Állapot: negyedrészt elhasznált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés
FurcsaKavics

2019. november 20.

45-ös árnyalatú nude van meg, és kiváló a hétköznapokra. Mindhárom típusú Kate Moss-os kiadásból van 1-2 db rúzsom, és nagyon szeretem őket, mármint mióta megvannak, csak azokat használom. Mind a nude, mind a matt és mind a normál kiadásúaknak nagyon krémes formulájuk van, könnyű a használatuk, jól pigmentáltak és nem utolsó sorban kellemes illatuk is van. Egyik sem tartós, de nem is ígérik. Engem egyáltalán nem zavar, ha újra kell kennem, de az sem zavar, ha lekopott és utána nincs rajtam rúzs. :D Átlagos ember vagyok átlagos kinézettel és igényekkel, számomra ezek nagyon jó kis termékek, ár-érték arányban az egyik legjobb a drogériás viszonylatban, amit lehet kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

evasimonyi

2019. november 13.

56-os arnyalatot hasznalom, gyonyoru szine van, es nagyon jo zsiros allaga, szuperul hidratal, igy telen akar ajakapolo helyett is lehet hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

TamaraS

2019. november 9.

42-es árnyalatban van meg és nagyon szép színe van, állaga is tetszik, nem szárít és puha hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

SugarB

2019. október 22.

Amennyire szépnek, ízlésesnek tartottam mind a tubusait, mind a színeket nem tudtam szeretni. Mármint a mai napig nem tudom szeretni őket, ugyanis maximum fotózáshoz használom őket mert borzasztóan kopnak, és nehéz is szépen eldolgozni őket, főleg a világos árnyalatokat. Nagy csalódás volt, bár nagyon ritka ha nekem valami megmarad a számon(rúzs inkompatibilis vagyok úgy vélem) de barátnőmnek is ez volt a véleménye...csak a külcsín miatt kettes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Puszedli83

2019. szeptember 20.

A 42-es árnyalat van meg. Egy teljesen hétköznapi nude szín. A rúzsnak kellemes illata van, krémes így nem szárít. Nem a legtartósabb,de ez nem akkora baj, főleg,hogy csupán 600 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Lina14

2019. szeptember 11.

nekem a 42-es szín van meg, ami egy rózsás nude. finom az illata, krémes, és szép, természetes a finise. önmagában egy kicsit sápaszt, de hát még nem láttam olyan nude rúzst az én hófehér arcomon, ami nem csinálta volna ezt, ezért egy sötétebb színt viszek fel alá (mondjuk a mac mehr-t), majd ezt ütögetve felviszem rá, és akkor egy nagyon szép my lips but better színt kapok.
Update: Megvettem a 45ös színt is, ami egy picit sötétebb árnyalat, de rózsás alaptónusú. Ez kevésbé sápít, de minden másban ugyanolya, mint a 42es. Nagyon kellemes és viselhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Diaaa

2019. szeptember 4.

40. túl világos, nagyon ritkán használom mert idétlen hatást kelt.
42. ha már a világos nude rúzsokról van szó akkor ez közelebb áll hozzám...nem néz ki hülyén...sőt...imádom :)
43. kicsit ez barnásabb tónusú szóval inkább nyáron áll jobban napozás után stb :)
45. hasonlít a szám színéhez, sok barátnőmnek vettem már ezt a színt ajándékba, mert nem lehet vele mellé lőni...mindenkinek jól áll, még aki nem is szereti az ajakkencéket az is használni fogja :)

Ajakápoló: hamar eltört és már a szaga sem valami jó, hidratálni nem hidratál...úgyhogy semmire sem volt jó

A 42 és 45 árnyalatra 5 pont járna...de így csak 4

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

40. túl világos, nagyon ritkán használom mert idétlen hatást kelt.

A 42 és 45 árnyalatra 5 pont járna...de így csak 4

Odil

2019. augusztus 24.

Állandóan újrakenegetni elég kellemes, puha, hidratáló, csinos külsejű és vaníliás illatú, ezért nem haragszom rá, csak nekem sajnos nincs humorom semmit állandóan újrakenegetni. Legyen ennyi, mert ha valakinek eltérő ambíciói vannak, jó eséllyel szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

skin

2019. augusztus 23.

A 45-ös egy igazi nude szín ami szinte mindenkinek jól áll. Tartósságát illetően nem egy csúcs rúzs,de kellemes a viselete és nem szárítja az ajkakat mert nagyon krémes,éppen ezért könnyen el is csúszkál. Hétköznapi viseletre tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Flortim

2019. augusztus 23.

45-ös árnyalatot választottam, melyhez féláron jutottam. Imádom. Gyönyörű, nude szín, könnyen kenhető rúzs. Nem mondanám túl tartósnak, de nem is várom el tőle. Ha lekopik, csak újra kenem, nekem ennyit megér. Már beszereztem az utánpótlást, félek, mire elfogy a jelenlegi, addigra nem fogják már gyártani. Számomra tökéletes, remekül passzol hozzám! Új kedvenc lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lanolin, Myristyl Myristate, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.