Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apple, Módosítva: 2020. május 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Rimmel Kate Moss ajakrúzs 5 új nude árnyalatban.

800 Ft Rimmel Kate Lipstick Nude
Ár: 800 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

euphorya8

2020. december 18.

Szuper, nagyon szeretem! :)
Kellemes krémes az állaga, színei számomra nagyon tetszenek - nude - korallos - barackos, kedvencem a 42-es.
Viszonylag tartós, azonban étkezésnél természetesen kopik. Ami számomra meglepő hogy a tartósságáról híres NYX suede matte rúzstól jóval tartósabb.
Többször újra kell kenni napközben, viszont nem szárítja a számat és csodás színe miatt megéri!
Biztosan újra fogom venni, ajánlom aki szereti a korallos nude színeket.

Ja, a 40-es szín is meg van nekem belőle, az számomra is kicsit túl világos, viszont egy sötétebb ceruzával már szép :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Szuper, nagyon szeretem! :)
Biztosan újra fogom venni, ajánlom aki szereti a korallos nude színeket.

Agnes91P

2020. október 10.

Notinoról rendeltem, szerettem volna egy krémes, nude rúzst és a 45-ös árnyalata esett a választásom. Képen szebb színe volt, ez még mindig nem pontosan az, amit kerestem, néha kicsit világosnak tűnik, de akkor ráütögetek a tetejére egy picit valami sötétebb színből, éppen csak hogy ne legyen túl világos. De általában tetszik, krémes, nem feltűnően kopik, hétköznapokra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

DNM

2020. július 28.

Nagyon nem tartós, és túl nude, azaz nekem legalábbis természetellenesen világos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

NHana

2020. április 2.

A 45-s árnyalat birtokosa vagyok, igen még mindig, pedig több éve vettem. Ennek oka igen egyszerű, a színén kívül semmi jó nincs benne: az állaga olyan, mint egy ajakápolónak, viszont szárítja az ajkakat, bele ül az apró ráncokba ráadásul eszméletlen rondán és gyorsan kopik. Így hát csak ül a fiók mélyén, mert kidobni sajnálom, de használni szinte sose használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

Zsina01

2020. január 31.

Nekem is a 45-ös árnyalat volt meg, de én kifejezetten nem szerettem. Az egyetlen pozitívum benne az volt, hogy szépen illett a szám színéhez. De rajtam még pár órát sem bírt ki, csúnyán kopott és hiába volt krémes (szinte már túl krémes), az én ajkaimat szárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

FurcsaKavics

2019. november 20.

45-ös árnyalatú nude van meg, és kiváló a hétköznapokra. Mindhárom típusú Kate Moss-os kiadásból van 1-2 db rúzsom, és nagyon szeretem őket, mármint mióta megvannak, csak azokat használom. Mind a nude, mind a matt és mind a normál kiadásúaknak nagyon krémes formulájuk van, könnyű a használatuk, jól pigmentáltak és nem utolsó sorban kellemes illatuk is van. Egyik sem tartós, de nem is ígérik. Engem egyáltalán nem zavar, ha újra kell kennem, de az sem zavar, ha lekopott és utána nincs rajtam rúzs. :D Átlagos ember vagyok átlagos kinézettel és igényekkel, számomra ezek nagyon jó kis termékek, ár-érték arányban az egyik legjobb a drogériás viszonylatban, amit lehet kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

evasimonyi

2019. november 13.

56-os arnyalatot hasznalom, gyonyoru szine van, es nagyon jo zsiros allaga, szuperul hidratal, igy telen akar ajakapolo helyett is lehet hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

TamaraS

2019. november 9.

42-es árnyalatban van meg és nagyon szép színe van, állaga is tetszik, nem szárít és puha hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

SugarB

2019. október 22.

Amennyire szépnek, ízlésesnek tartottam mind a tubusait, mind a színeket nem tudtam szeretni. Mármint a mai napig nem tudom szeretni őket, ugyanis maximum fotózáshoz használom őket mert borzasztóan kopnak, és nehéz is szépen eldolgozni őket, főleg a világos árnyalatokat. Nagy csalódás volt, bár nagyon ritka ha nekem valami megmarad a számon(rúzs inkompatibilis vagyok úgy vélem) de barátnőmnek is ez volt a véleménye...csak a külcsín miatt kettes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Puszedli83

2019. szeptember 20.

A 42-es árnyalat van meg. Egy teljesen hétköznapi nude szín. A rúzsnak kellemes illata van, krémes így nem szárít. Nem a legtartósabb,de ez nem akkora baj, főleg,hogy csupán 600 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lanolin, Myristyl Myristate, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Salicylate, Benzyl Cinnamate, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Eugenol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.