Rimmel

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nemethanna1, az összetevőket feltöltötte: brigitta001, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó, ajakbarát, ragyogó szájfény

Akár 6 órán át tartó színt, fényt, kényelmet és hidratálást ígér az ajkaknak. Ez az első olyan Rimmel szájfény, amely argánolajat is tartalmaz. Az E-vitaminnal dúsított formula a Rimmel‘ Gloss Lock’ technologiáját alkalmazza, ami dúsító, hosszan tartó, 3D ragyogást biztosít. Nem ragad, könnyű és kényelmes.

13 árnyalatban kapható.

Ár: 900 , Eladó: MissSejla
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
500 Ft Rimmel Oh My Gloss Szájfény
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon szep a szine, es a regi sima verziót nagyon szerettem belole. Ez a mentholos verzió nem jon be a mentol miatt, nagyon eros. De erzekeny ajkaimat nem bantja, nem okkz herpeszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Gica81

2020. június 22.

A 150-es glossaholic árnyalat volt meg nekem. Nem szerettem, mert nem volt tartós az ajkaimon hamar lekopott és ragacsos érzetem volt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

humankind

2020. június 5.

Egy világosrózsaszín árnyalat van meg nekem, nagyon szeretem. Nem annyira ragad és jól hidratál, de a tartósságával akadnak problémák. Teljes áron nem venném újra szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

dlrexqs

2020. január 29.

A 120-as Non Stop Glamour árnyalatot viseltem gimis koromban, amikor nyelvvizsgázni mentem. Akkoriban nagyon bejöttek a szájfények, aztán valahogy az imádatuk alábbhagyott és kiszorították őket a sminkes fiókomból a rúzsok. Azóta is ezek a fennálló viszonyok, de valahogy ez az egyetlen darab elkezdett hiányozni. Muszáj volt újravennem, és amikor végre magaménak tudhattam, nagyon boldog lettem!
Ez egyébként egy visszafogott, barackos-csillámos szín, ami hajlamos ragadni (és szelesebb napokon a hajszálak nagy ellensége), ellenben csodásan mutat az ajkakon. Ahogyan előttem írták, evés-ivás nélkül simán kibír 2-3 órát is.
Néha rúzs fölé is felkenem, ha egy kis extrára vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Néha rúzs fölé is felkenem, ha egy kis extrára vágyom.

Diaaa

2019. szeptember 4.

Hús színű árnyalatot választottam, a számon a szín nem nagyon látszik...inkább csak csillog, de jól hidratál és tetszik az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Platina890413

2019. augusztus 26.

100-as Love Bug árnyalat van meg , felkenem kb. 1 óráig ott van a helyén ha nem eszek és nem iszok. Utánna eltűnik csak a csillámok maradnak az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Kittyki

2019. június 17.

A 100, 400 árnyalat van meg nekem. Mindkettőt Glamour napokon vettem. A 400-as anyával közös színünk. A 100-as meg olyan semmilyen, de szépen ragypg tőle az ajkaim. Olyan fél óráig....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

avealena

2019. június 11.

Szájfény lázban vagyok mostanában ezért mikor megláttam, hogy darabja 400 forint, egyből vettem kettőt is, így lett meg a 100-as Love Bug, ami egy halvány rózsaszínes/nude árnyalat, és a 120-as Non Stop Glamour ami egy nagyon szép arany árnyalat. Krémes, kellemes az állaga, jó érzés viselni és nem szárít, bár hidratáló hatását eddig különösebben nem éreztem. Tetszik, hogy több csillám van benne és nagyobb is, mint pl. a Max factor szájfényeibe és nem is olyan drága. Szépen mutat magában is, illetve matt rúzsok felé is és nem 'oldja' fel alatta a rúzst, nem kezd el mászkálni a helyéről, bár szájceruzát használok szóval lehet azért. Picit ragad, de közel sem azon a szinten mint egyes szájfényeknél, hogy nem mered összezárni az ajkaidat. Oda vagyok azért, ahogy a 120-as megcsillan a fényben és lehet látni a kis szemcséket benne. 6 órán át semmilyen esetben sem bírja, max 2-3 órán keresztül evés-ivás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Gombika

2019. május 28.

Ragad, alig látszik a színe, kelletlen viselni, de legalább hamar lekopik :) önmagában használni nem javaslom senkinek, viszont azokat a matt rúzsaimat tökéletesen kompezaja amik szárítjak a szám,ezek fölé vékony rétegben felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Lina14

2019. március 23.

szintén akciósan találtam meg a 330 snog árnyalatot ami egy kicsit sotétebb nude ici csillámokkat. az applikátor kellemes, az állaga is kellemes, nem ragad olyan brutálisan, de azért a szálló haj beleakad. nekem olyan érzetem volt hogy hidratált, szívesen kenegettem napközben újra. egy szolíd füstös smink mellé abszolút jól passzolt. szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.