Rimmel

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   3,25 g

Rimmel Kate 24H vízálló sötétllila szemhéjstift
Ár: 1000Ft , Eladó: Teokleia
Állapot: 1-2 alkalommal hegyezett, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénzben vagy átutalással, vidékre postán vagy Foxposttal, előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Teokleia

2019. augusztus 13.

Véletlen beszerzés volt, beleszerettem a Bad Girl Bronze csillogó barna árnyalatba. Csodás darab, mély-gesztenye szín, tartós, nem kemény, megfelelően rajzol. Ha látom újra, megveszem más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Narbeleth

2018. február 1.

Az aranyszínű van meg. Könnyen felvihető, szépen fed, azt a színt adja, amit ígér. A tartóssága is elég jó, 4-5 óráig gyakorlatilag kifogástalan, hosszabb idő alatt kicsit "felgyűrődik". Az első ilyen vételem volt, gyors és tartós, kezdőknek ajánlott. Hegyezés előtt én 1-2 percre a mélyhűtőbe szoktam rakni, hogy kicsit megkeményedjen, úgy egy fokkal könnyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

javi

2018. január 13.

02 Bulletproof Beige árnyalatban van meg, régen nagyon sokat használtam, valamiért mostanában nem nyúlok annyiszor érte. Nagyon könnyű a felvitele, én vele szerettem meg az ilyen ceruzákat :) Krémes, nem kemény, szép arany szín. A nap végére sajnos már inkább csak a csillámok látszanak belőle, de azért még a színe is ott marad halványan. Egyetlen bajom vele az, hogy alig tudom hegyezni, sajnos amikor legutoljára próbáltam akkor kitört a hegye és ki is esett a helyéről. Ettől függetlenül nem tudom nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Timike0814

2017. július 20.

Kemény 249 ft-ért vettem kiárúsítva a zöld színüt.Nagyon tartós,alappal nekem 8 órát simán kibír.Jelenlegi kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Vivus97

2017. április 7.

Egy barátnőmtől kaptam a 004-es Guilty Grey árnyalatot. Nem rossz, de nem lett a kedvencem. A véleményeket olvasva azt hittem nekem is tartós lesz, megfelelő alappal vittem fel, de pár óra múlva már szinte nem is látszott. A színe szép és ha rövid ideig használom, akkor nincs vele baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Lánghajú

2016. szeptember 2.

A rezes színű van meg, telitalálat a hajamhoz és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

A rezes színű van meg, telitalálat a hajamhoz és tartós.

TimiK

2016. július 13.

A bézs színűt és a sötétebb barnát vettem meg, és sajnos nem valami tartósak és hamar összegyűlnek a szemhéjon. Egy óra erejéig megéri feldobni, amíg az ember hazaér munkából, nagyjából a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

MsKors

2016. július 8.

002 - bulletproof beige. Nagyon szép szín, alig látszik a szemhéjamon de mégis ott van és csillog és gyönyörű, bár inkább arany, mint bézs. Nagyon tartós, tetszik, viszont ár-érték arányban vannak jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

perlita14

2016. június 21.

Nekem zöldben van meg kétszer is. Nagyon szép árnyalat, illik a szememhez. Tartós és jól kenhető. Nagyon szeretem, viszont egy a hibája: nem kihúzható. Azt gondolom, hogy közel 2000 forintért adni egy hegynyi szemhéjfestéket azért pofátlanság. Úgyhogy más krémes szemhéjfesték alternatíva után néznék, de ezt sem használom annyira gyakran, úgyhogy nem sürgős a keresés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

vzorka

2016. május 28.

Huh... nekem ez maga a csoda. Kuponnal vettem én is, csak hogy kipróbáljam. Kicsit sem hittem benne, hogy működni fog, pedig igen! Már újravettem. Bombabiztosan áll egész nap a szememen. Nekem ez hihetetlen. A legvilágosabb árnyalat van meg, 90 %-ban alapnak használom, azaz viszek fek még rá valamilyen színt, de magában is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.