Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2018. október 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1799

Ár: 1799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: mmartina97
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: képen is látszik, hogy jó párszor használt, sajnos a felirat is lekopott, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
nikole01

2019. május 24.

Eddig ez volt a befutó, de keresek egy jobb opciót. A terméket nem lehet táskában hordani, mert mindig összetörök sajnos :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

tunderelefant

2019. május 24.

Update: borzalmas mini pattanásos lett tőle az egész fejem... mehet a kukába
003 - peach glow
Nem emlékeztem hogy ezt vagy a 001et vettem régen; ez volt a dmben, ez jött velem haza. Tök jó meg minden, csak egy dolog bánt... Csillog. De nagyon durván. Elsőre azt hittem, hogy valami más miatt, de nem. Ez a púder csillog. Ok, benne van a nevében, hogy peach glow, de az is, hogy stay matte... :D Mindegy, amúgy eléggé porol, de közepesen jól fed, szóval sos púdernek elmegy majd. Befejezésnek egy gondolat a barátomtól: "neked mi lett a fejeddel, hogy így csillogsz?" - szóval ha már egy pasinak is feltűnik, elégé csilloghat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Update: borzalmas mini pattanásos lett tőle az egész fejem... mehet a kukába
003 - peach glow

malex

2019. május 23.

Meh, nekem mattít talán egy órát, cserébe utána osszegyűlik a porusaimban, a szemem körül és a nevető ráncomban, amitől úgy nézek ki, mint aki 1 hete nem mosta le a sminkjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Lovemyhair

2019. május 11.

Transparent árnyalatban van meg. Nagyon szeretem, szépen fixálja az alapozót és jól mattít, természetes hatást lehet vele elérni, naponta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Évek óta hű társam. Bár tudom, hogy nem tökéletes, egyelőre mást nem mertem kipróbálni (főleg, mert az már drágább kategória).
Előttem szólókhoz csatlakozom, a csomagolás hulladék, mivel mindig magammal viszem kis piperében vagy a táskám kis belső zsebében nem volt olyan, hogy ne tört volna el a végére a teteje (de minimum megrepedt, amitől ugye már nem záródik rendesen).

A fedését szeretem, még jobban imádnám, ha még pár órát kibírna csillogás nélkül, de így is ez a púder bírja rajtam a legtovább (azok közül, amiket eddig próbáltam). Reggeli sminkelés után 4-6 óra után biztos újra kell a problémás részeket púdereznem. Erősen zsírosodik a T vonalam, szóval, aki nem ennyire durván kombinált, zsíros bőrű, annak lehet még tovább bírja. Nyáron mindig rosszabb, de ezt nem kell bemutatni, mikor beérek (fél órával később) a munkahelyre újra kell a homlokomat púderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

amazing

2019. május 10.

2-3 óra után átfényesedik, az állaga poros, a csomagolását rühellem, folyamatosan törik a műanyag. Átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

PerfectImperfection

2019. május 2.

Nem a legjobb púder drogériás viszonylatba ,szépen mattít viszont nekem télen se bír 3-4 óránál többet átfényesedés nélkül. Pedig nem rendelkezek olajos bőr típussal max az orrom szokott kicsit átfényesedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Szofi1101

2019. április 29.

Már a második dobozzal használom, nem rossz, tartósnak azért annyira nem tartós, de amíg fent van teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

manitia

2019. április 16.

Borzalmasan rossz. Előszöris nem lélegzik alatta a bőtöm. Konkrétan érzem, hogy nehéz az arcomon. Ami viszont rosszabb ennél, hogy nagyon csúnya lett tőle a bőröm, mondjuk ilyen összetevőlistával nem is csodálkozom. Lecseréltem a trend it up púderére. Egy héttel később, semmi pattanás, pötty, dudor, bumszli. Ezt nem ajánlom senkinek sem!

Update: újra gyönörű a bőröm hála a trend it up-nak. Soha többet rimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Update: újra gyönörű a bőröm hála a trend it up-nak. Soha többet rimmel.

ggrrll

2019. április 14.

Szép mattító hatása van, de 2-3 óránál tovább nem bírja. Az alapozón nem változatat és nem is csomósítja az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.