Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2018. október 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1799

Ár: 1799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: mmartina97
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: képen is látszik, hogy jó párszor használt, sajnos a felirat is lekopott, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
TKataa

2019. július 20.

Nagyritkán amikor sminkelek, mindig ezt a púdert használom. Nem is kísérleteztem eddig másikkal, ez bevált. Amit ígér, teljesíti. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Vivo33

2019. július 16.

Az egyik púder amit kifejezetten ajánlok. Én legalábbis szerettem a fedését, és a színeket is amikben lehet kapni. Ha épp nem volt a másik púderből amit használtam, hát ebből vettem. Mindig jól mattított és sokáig elég volt. Mára már elhagytam a púder használatot de ez jó kis darab volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

edinalencses

2019. július 9.

Nekem is a transparent árnyalat található meg mindig otthon. Nagyon szépen mattítja a sminket, hosszan tart és nem színezi át az alapozót. 2 éve nem is kísérletezek mással ez a kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

danda

2019. július 3.

Nalam csillagos otos es mar a sokadikat hasznalom el. Eleg tartosnak mondanam, habar nekem soha nem szokott arzsirosodni a borom, inkabb kisse lekopik rola a cucc. Ok, egesz napot tuti nem bir ki, de ettol nem is varom el. Ar-ertek aranyban nekem tokeletes, belathato idon belul tuti nem cserelem le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

tátombák

2019. június 2.

A Stay matte alapozóval használtam, elégedett voltam vele. Tetszett, hogy egységesítette az alapozót ott, ahol esetleg nem sikerült szépen eldolgozni. A 01-es árnyalatnak alig van színe a bőrömön, mattító hatása átlagos, én inkább az alapozónak tudom be, hogy nem fénylettem át.
Nem cipeltem táskában, úgyhogy nekem a tok egyben van, de tényleg nem táskabarát. A púder mennyisége külön pirospont, szerintem megéri az árát

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Nikici05

2019. május 28.

Viszonylag sokáig bírja az arcomon, néha igazítani kell rajta (zsíros bőröm miatt)
Kellemes az illata és szépen mattít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kellemes az illata és szépen mattít.

Nudlimo

2019. május 28.

Nagyon jó kis púder, bár száraz bőrre nem szabad túl sokat felvinni belőle, inkább zsírosabb bőrre ajánlanám. A csúnya összetevők és a gyors kopása miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Csillszemillo

2019. május 27.

001 transparent árnyalat van meg, de sokszor mégis úgy éreztem sápaszt (fehér bőrű vagyok)
Kicsit érdes érzés nekem használni, nem az az elvárt bársonyos puhaság. Jó ideje megvan és nagyon porol már, illetve nem szeretem ezt a fajta levevős, törékeny müanyag csomagolását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

RaSari

2019. május 27.

Nekem ez a kedvenc púderem. Szépen mattít és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Nekem ez a kedvenc púderem. Szépen mattít és nagyon sokáig elég.

nikole01

2019. május 24.

Eddig ez volt a befutó, de keresek egy jobb opciót. A terméket nem lehet táskában hordani, mert mindig összetörök sajnos :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.