Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2021. február 3.

• fixálja a sminket és azonnal mattá teszi a bőrt
  • akár 9 órán át kontrol alatt tartja az arcbőr ragyogását
  • minimálisra csökkenti a pórusok láthatóságát
  • könnyű textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

9 árnyalatban kapható

Rimmel Stay Matte Púder 006
Ár: 750 Ft , Eladó: nonex00
Állapot: 1-szer próbáltam, még a minta is látszik benne, sajnos a színválasztásnál mellé nyúltam :(, Helyszín: Budapest, 4-6 vonalán, Csepel vagy postázom is, fizetés: Bármilyen fizetési mód megfelelő számomra
Ár: 1200 , Eladó: Nanetti
Állapot: 2x-3x használt, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisTigris

2022. július 10.

Sokan dicsérik, gondoltam kipróbálom. Nem a legjobb púder, nekem vastagnak tűnik felvitelkor, lehet én bénázom el. 2-3 órát mattít csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 10.

Viktoria_fks

2022. május 31.

Ezer éve ezt a púdert használom.
Nagyon szépen mattít, sokáig bírja, de azért a leírásban mondott 9 órát nem bírja nyilván :)
Soha semmi bajom nem volt vele.
Továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Ezer éve ezt a púdert használom.
Soha semmi bajom nem volt vele.
Továbbra is ezt fogom használni.

nellik

2022. május 2.

Ennél jobb mattító, fixáló púder nincs! (Egyetlen gond vele a csomagolása, könnyen törik, de annyira jól működik, hogy emiatt nem pontoznám le.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

TokyoGirl

2022. április 15.

Szerintem szuper termék. Sokan kérdezték mit használok és dicsérték, el sem akarták hinni, hogy csak egy szimpla púder ilyen jó lehet. Tényleg matt, nem nehéz és a nagyon világos bőrömhöz is jó a 001-ese. Sajnos a csomagolása tényleg nem a legjobb, de mivel én nem hordozgatom ez nálam így nem is okoz túl nagy problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

vivcs1

2022. április 7.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Sokáig kitart, kellemes illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Nagyon szeretem, évek óta használom. Sokáig kitart, kellemes illatú.

Dorotii66

2022. március 31.

Nagyon szép fedése van, könnyű vele dolgozni, jól mattít. Viszont a csomagolás... most már jó fél éve használom, nem is tudom mi tartja egyben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Zsozs

2022. március 22.

Ez egy tök jó kis púder, régebben évekig csak erre esküdtem. Azóta már találtam jobbat, de ez nem von le az értékéből.
Ha valaki mattot keres, ez tényleg az. Egységesíti a bőrt, sok-sok árnyalat van belőle. Ár-érték arányban is nagyon jó.
A csomagolása viszont valami borzalom, erre kitalálhattak volna már valamit. Szerintem 3-4 használat után elkezd berepedni a teteje:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 22.

Cincin

2022. március 19.

Gyönyörű, egységes fedést ad, miközben természetes és nem maszkszerű a végeredmény. Nem szárítja a bőrt. Sokáig elég, rendszeres használattal is hónapokig bírja. Nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

Nanetti

2022. március 5.

Régen tinikoromban próbáltam, de akkor kipattogtam tőle. Most újra kísérleteztem vele, de sajnos változatlan a helyzet. Olyan helyen lesznek tőle apró pattanásaim, ahol soha nem szoktak. Az incijét elnézve nem is csoda. A tudása jó, szép a finishe, viszonylag tartós is, de így sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

NettiKadar

2022. február 1.

Maga a púder nem rossz, de a teteje borzalmas hogy nem lehet normálisan lezárni, hamar el is tört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.