Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2021. február 3.

• fixálja a sminket és azonnal mattá teszi a bőrt
  • akár 9 órán át kontrol alatt tartja az arcbőr ragyogását
  • minimálisra csökkenti a pórusok láthatóságát
  • könnyű textúrája tökéletesen összeolvad a bőrrel
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

9 árnyalatban kapható

Ár: 1200 , Eladó: livia0
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után, postázom buborékos fedéssel🙂
Ár: 1000 Ft , Eladó: anita1991
Állapot: néhányszor próbált, alig hiányzik belőle, még látszik a Rimmel minta a púderen, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapest területén, elviszem szívesen bárhova

vav

2021. július 18.

könnyű használni, tartóssága kérdéses de nagyon jól fed és mattít

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

könnyű használni, tartóssága kérdéses de nagyon jól fed és mattít

Viki123456

2021. július 11.

Évek óta ezt a púdert használom. Nem használom minden nap de már többször újra vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

lv00

2021. június 29.

Ezt használom évek óta, szeretem. Valóban jól mattít, nem irritál, túl púderes talán, látszik a bőrön a por állag néha, de ez sem feltűnő, csak engem zavar néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 29.

Irudi

2021. június 14.

Update 5 év után: még mindig ez a legjobb, amit valaha próbáltam.

Hosszútávon hozza a matt hatást, nem leszek tőle pattanásos, és a Silky Beige teljesen egybe olvad a bőröm színével.

Igen, a csomagolása még mindig nem a legjobb... de én egy kis méretű Zip Lockban tartom, ami úgy rászorítja a tetejét, hogy esélye sincs leesni.

Imádom, a legjobb!

Amit ígér, azt hozza, nyilván nincs olyan púder, ami hidegben-melegben 12 órán keresztül tartana.

Már sokadjára veszem újra, nekem nagyon bevált.

Egy apróság: a csomagolása miatt nagyon oda kell figyelni, egy-két darabnak a teteje könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Update 5 év után: még mindig ez a legjobb, amit valaha próbáltam.

Imádom, a legjobb!

Már sokadjára veszem újra, nekem nagyon bevált.

Panni21

2021. június 1.

Tizenévesen elhasználtam belőle egy raklapnyit, visszanézve az akkori képeket nagyon szépen mutatott a márka BB krémjével, egész meglepő.
Akkoriban a 03 Peach Glow árnyalatot használtam egész évben, most olyan helyen élek, hogy semmi esélyem barnulni, így 01 Translucent árnyalatban vettem újra csak így nosztalgiából. Az illata a régi, a csomagolása a régi, ami anno mindig hamarabb eltörött, mint elfogyott volna.
Az itt feltüntetett árat egészbiztosan nem fizetném ki érte, 2,90€-ért viszont klassz kis termék továbbra is. Főleg mivel rengeteg van benne.
Az összetevői miatt biztosan nem használnám az egész arcomon (az orcáim kipattognak sok mindentől mostanában), de áll-, illetve orrkörnyék mattítására megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

WednesdayAddams

2021. május 6.

Nem tudom velem van-e a baj, a véleményeket látva valószínűleg igen, de én rettenetesen utálom.
Hiába Stay Matte a neve, a legkevésbé mattító púder, amit valaha próbáltam, konkrétan ha ezzel púderezek reggel, akkor 20 perc után tocsog a fejem (összehasonlításképp: a többi púderemmel azért 3-4-5 órát ki szoktam bírni átfényesedés nélkül), illetve hiába vettem a transparent árnyalatot - ami rohadtul nem transparent, inkább mondanám májbeteg-sárgának - nagyon durván oxidálja és besárgítja az alapozómat. Az arcom zsíros részein összecsomósodik, a szárazabbakon viszont olyan szépen megül, hogy nagyjából hetvennek nézek ki vele. :)
Igazából egyetlen pozitívumot sem tudok róla elmondani, még a csomagolása is gagyi, az "illata" meg nekem nagyon fullasztó és gusztustalan.
Teljes pénzkidobás kategória nálam, ha már Rimmel, akkor szerintem az Insta Matte púderük ezerszer jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

sarah0425

2021. március 15.

Nagyon tartós púder. Csak ezt használom és nekem nagyon sokáig elég szokott lenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 15.

Timi15

2021. március 11.

Legjobb púder!! Rengeteget kipróbáltam már az olcsótól a drágáig, de valamin mindegyik elcsúszott. De ez!!! tartós, jól mattít, a szín is tökéletesen passzol és még az illata is kellemes. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

Vini13

2021. március 8.

Legalább 7 éve ez a kedvenc púderem. Tökéletes szín, kellemes illat, az alapozót szoktam fixálni vele. Ahogy előttem is írták, azért nem mattít reggeltől estig, de én még nem találkoztam ennél jobb púderrel. Glamour napon szoktam venni féláron általában így nekem tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

noricza

2021. február 25.

Annak idején a kifutó alapozójával vásároltam meg. Kicsit csiki-csuki a kapcsolatunk. Csínján kell bánni vele, egyébként teljesen jol működik. Nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, elég könnyen túlzásba lehet esni vele. Ettől függetlenül tartós és valóban mattit pedig az én fejem 10 perc után mint a discogömb úgy fénylik. Érdemes más termékkel együtt használni ha valakinek a T vonal kifejezetten zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.