Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1799-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: superhero, Módosítva: 2018. október 22.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1799

Ár: 1799 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: Anna07
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Budapest 4es metro vonala, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Dinabebi

2020. augusztus 5.

Természetes hatású, tartós és egész jól fed. Az illata pedig kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Természetes hatású, tartós és egész jól fed. Az illata pedig kellemes.

bzsofi22

2020. július 29.

Itteni ajanlasok alapjan vettem meg, hogy hatha jobb lesz mint a 2. helyezett maxfactor. Sajnos nem, az en boromnek ilyenkor nyaron vilagos a legsotetebb arnyalata is (azt hiszem csak 3 arnyalat kaphato, valahanyszor neztem csak ennyit lattam) - nekem a 006 warm beige van meg, de ez nem bézs és nem is warm rajtam. Telen mikor mar nem a strandon szedem a szinem akkor a feher boromre talan jo volna, mert azt hiszem talan ad minimalisan egysegesito, enyhe fedo hatast (de a maxfactor nyomaba sem er)... Viszont ami a nagyobb baj, hogy eletemben eloszor pattogtam ki egy termekre, megpedig erre. Az en borom rinoceroszbor, mindig minden jo neki, de ennek a pudernek a hasznalatat kovetoen az egesz homlokom telelett kiutes-szeru pottyokkel. Idobe tellett mire rajottem, hogy ettol van... szamomra volt a legnagyobb meglepetes. Nem tudom mi lehet ebben a termekben, de valami biztos nem oke. Emiatt, es amiatt, hogy nincs igazan szep egysegesito fedese, valamint a szuk szinpaletta miatt 2* a maximum amit adni tudok. Egyetlen pozitivum, hogy a maxfactorral szemben ez kicsit tovabb maradt matt (+1-1,5 ora)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Évek óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele, mivel nehéz olyan púdert találnom, ami tökéletesen illik a nagyon világos bőrömhöz, de ez pont ilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

BartaLili

Korcsoport: < 18
2020. július 8.

Eléggé szeretem ,eléggé mattá teszi az arcot ,bár valóban néha ismételni kell vele napközben.Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 8.

HiddenBeauty

2020. július 2.

Olyan púderrel még nem találkoztam, ami képes egész nap mattítani, ez sem csodaszer. kb 2-3 óra után szokott zsíros lenni újra a bőröm, talán egy púder (akármilyen márkájú mattító) miatt kissé kevébé fénylik. Én már annak is örülök, hogy nem zsírosít jobban. Nekem 4 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

poczeandrea

2020. július 1.

Nem rossz, nincs nagyon púderes érzet a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Nem rossz, nincs nagyon púderes érzet a bőrön.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 30.

Én nagyon szeretem, jól mattít, jól fixál és az ára is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 30.

Én nagyon szeretem, jól mattít, jól fixál és az ára is tökéletes.

browniee

2020. június 28.

Transparent árnyalatban van meg (ez színtelen), kellően mattít és elég sokáig kitart. Napközben sem lesz olajosan fénylő a bőröm, nap vége felé már inkább természetes fényű lesz, de nem zavaró cseppet sem. A drogériás felhozatalban az egyik legjobb azok közül amiket próbáltam. Többször újravásároltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

GZsanka001

2020. június 22.

Kedvenc drogériás púderem , nagyon jól mattít, nem fényesedik át hamar ,sőt még estére is csak egy egészséges fénye lesz ,egyáltalán nem kelt "zsíros" hatást. Egyedüli negatívum számomra a csomagolása , sajnos nem egy táskába bedobós darab , nagyon könnyen összetörik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

lucanna

2020. június 15.

Nekem nagyon tetszik. Szeretem az illatát is, kellemes. Ár-értéket tekintve szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.