Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Dúsító formulája hialuron részecskéket tartalmaz, így a ráncok eltűnnek, az ajkak szemmel láthatóan teltebbek lesznek.

Gituccci

2013. március 19.

Egyszerűen fantasztikus *.* Nekem ez a nagy applikátor is tetszik, elég egy huzás és már kész is ;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Jennyke

2013. január 29.

Nem rossz,de nekem fura ez a nagy applikátor,és az izét sem csipem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Nem rossz,de nekem fura ez a nagy applikátor,és az izét sem csipem.

playgirl88

2012. október 26.

Kedvenc szájfényem, az Excess árnyalat van meg belőle. Nagyon jó, bizsergetős, kicsit ragacsos ugyan, de én pont ezt szeretem, mert így tartós is. Szép fényes, klassz barbis színe van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

vandino

2012. október 7.

Nagyon tetszik az applikátora! Jó lenne ha csak ilyen szájfények lennének és nem kellene hatszor belemártani a tubusba. Tetszik az állaga is, kicsit krémes. Színe nem sok van, tartóssága is közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

kawa.kriszta

2012. május 26.

Nekem a 201 breathless színárnyalat van meg. Az applikátor nagyon vaskos, nekem túl vastag is. Akármennyire húzom is le, mindig sok anyag marad rajta. A színnel meg vagyok elégedve, viszont ragacsosnak találom. Én nem tapasztaltam bizsergést vagy hasonlót felkenés után. Mivel kiárusításon vettem, azt a 250 Ft-ot maximálisan megérte. Egyébként átlagos szájfénynek mondanám, semmi extra. Ezt a színt pedig hétköznapra nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 26.

Biu

2012. március 16.

Az Excess elnevezésű cukorka rózsaszín árnyalatot birtoklom. Nekem nagyon tetszik a csomagolása is, illetve a dundi applikátor is, nekem pont elég anyagot visz fel. Az állaga nem ragacsos, kicsit lehetne jobban az, mert akkor tartósabb lenne. Ez a világos rózsaszín pont eléggé pigmentált, nem brutálisan, épp elég. Apró csillámok vannak benne, de nem brutális, mindennapokra is tökéletes Kicsit bizsergeti az ajkat, de nekem ez még nem zavaró. Mióta megvan, elég sokszor ő kerül elő, nem nyújt semmi pluszt, de szerintem mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

JJ

2012. február 23.

Sajnos csalódás nekem. Tetszik a hatalmas aplikátor, de az én számra túl nagy mondjuk, és rengeteg cuccot visz fel, akkor is ha lehúzkodom az oldalán a felesleget. A legerősebb pink van, de nem sok színe van mégsem a számon. nagyon ragacsos, ráadásul kellemetlenül csíp. Hyaluronsav ide vagy oda, igazság szerint semmilyen látható változást nem érzékelek tőle, igy aztán teljesen felelsleges hogy még csípjen is, nem éri meg. Nekem nem tetszik, ezért merészeltem 2esre pontozni.. Sajnálom pedig látványra megtetszett a boltban nagyon,.. ezért Őt választottam a sok közül. Az illata nagyon jó viszont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

fruzbe

2012. február 15.

nekem is a legend van meg és imádsom.kicsit sok szájfényt visz fel de nagyon szép színű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 15.

Mypinkworld

2012. január 24.

Imádnivaló! Még nem találkoztam ekkora hatalmas aplikátorral!! Nekem nagyon tetszik! telik-tele csillámokkal, amik nagyon szépen ragyognak! Mentolos érzés az ajkakon, állítólag dúsít, ami nekem nem tűnt fel, de szép élénkek a kapható színek! Jó az állaga, nem ragad, de nem is a legtartósabb, amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Sephira

2012. január 12.

Csodálkoztam, hogy nem láttam témaként, senki nem vett ilyet? :) Mikor először megláttam újságban rögtön ki akartam próbálni..Tetszett a csomagolása, az átlagnál nagyobb applikátor sem zavart később, azt sajnáltam, hogy sokára jött be, kevés színben és rövid időre. :( Limitáltan hoztak be 3 színt. A 101 Legend szín van meg, a másik 2 közül az egyik nekem erős volt pedig egészen szép barnás nude árnyalat lenne (a Breathless, nem tudom hanyas szám), a 3. fajtából már van hasonló, meg hangulatom se volt most a cukorkás kislányos rózsaszínhez (Excess). Egyik helyen láttam ilyen erős, élénk fukszia színűt, teszterben próbáltam kezemen, felkenve is olyan intenzív volt mint az üvegben, végképp nem az én színem (másnak jól állhat).
Ez a Legend nagyon tetszik nekem. :) Mondjuk csodálkozom, hogy a honlapjukon egyáltalán nincs fent ez az árnyalat. Pedig szép, szolid, natúr rózsaszín arany csillámokkal, igazán visszafogott. Nappalra is jó mert nem ilyen diszkógömbösen csillog, de este is megfelel egy erős füstös sminkhez. Úgy éreztem hogy enyhén bizserget és optikailag nagyobbnak tűnnek tőle az ajkaim, szép formájúvá teszi. :) (Sokféle ajakduzzasztó szájfényt próbáltam de nem nagyon tapasztaltam egyiknél sem). Nem éreztem úgy, hogy szárítana, bár jó lenne tudni az összetevőit (a ''sima'' Vinyl-ben van is meg éreztem rajta kőolajat ahogy megszagoltam, ezen nem éreztem, de ki tudja).
Kár mert több fajta színt nem hoztak be, neten láttam az Outrageous árnyalatot, ilyen krémes, rózsaszínes-bézses enyhén korallos árnyalat, egyedi szín lehet, szívesen megnézném élőben.
Azért kap 4-est, mert kissé ragad és nem tartós. :( (Bár a szájfények általában nem a tartósságukról híresek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Lanolin Oil, Caprylyl Glycol, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.