Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2019. június 27.

Azonnal felébreszti a bőrt, egészséges, életteli ragyogást biztosít, és még a korai öregedés jeleit is elfedi. Textúrája könnyű, sima, így gyorsan felvihető, teljes fedést biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat, így egyenletes, hibátlan és természetes hatású arcszínt eredményez. Ragyogást adó gyöngyöket tartalmaz, melyek természetesen sugárzóvá teszik a bőrt. Formulájában peptidek is találhatók, melyek rugalmasabbá teszik a bőrt, így az gyorsan kisimul a reggeli ébredés után. Ennek köszönhetően a finom kis vonalak és ráncok is kevésbé feltűnővé válnak. SPF 15-tel.

Kiszerelés: 30 ml

Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
zoanna

2019. szeptember 25.

Hát, első használatkor nagyot csalódtam benne. Olyan, mintha a bőr felszínén filmréteget képezne. Alig fed kis mennyiségben, nagyobb mennyiségben viszont nem lehetett eldolgozni. Megbarátkoztam vele valamelyest a nyári időszakra, mert nem is kellett túl nagy fedés + fényvédőt is tartalmaz. 1-2 óra elteltével teljesen szép természetes (dewy) bőrképet ad. Púderrel fixálva nekem rettenetes, nélküle szép, de nem tartós - primerrel sem. Biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Ivy1986

2019. június 11.

700 forintért jutottam hozzá. Le volt akciózva a rossmanba,nem tudtam ott hagyni. Nálam tette a dolgát. Sajnos igaz kipattogtam reggelre de már megszoktam h érzékeny,de alkalmattán ha megyünk valahova és kicsit jobban szeretnék kinézni muszáj az alapozó de amugy tetszett,szépen fed. Ráncokba nem vettem észre hogy beleülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KHVivienne

2019. május 29.

Akcióba vettem,úgy megéri,de teljes árat nem adnék érte. Közepesen fed,könnyen kenhető,de nagyon hamar kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

random

2019. április 17.

leértékelve vettem meg, nem is tudom minek... talán azért, mert amikor kijött, sokalltam az árát, pedig kíváncsi voltam rá, most pedig, hogy kivezetik, eleget teszek kamasz énem kíváncsiságának :D
nem egy rossz alapozó. egy kis fényvédő fölött is minden gond nélkül terült, nem kellett lepúderezni fixálás céljából, viszont persze így elég hamar, úgy 3-4 óra alatt kifényesedett. de a fedése nem lett kevesebb, és nem kezdett "lefolyni" vagy "összecsomósodni" a fejemen. apropó fedés... nem teljes, inkább közepes, de szépen egységesítette a bőrömet, nem éreztem szükségét a korrektornak (max szem alá... de gondoltam a boltban úgysem nézik :D) szóval abszolút nem pénzkidobás, de biztos nem veszem újra. egyrészt, mert kivezetik, másrészt, mert a szín nem tökéletes nekem (100 ivory - kicsit sötét), harmadrészt, mert ismerek ennél jobb alapozókat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Szamesz

2019. április 13.

Egyszer 1300-ért vettem következőnek 800 Ft-ért, nagyon örültem az árának :) (100-as árnyalat) A fedése közepes, lehet rétegezni és az állaga valami szuper, nagyon könnyen ellehet oszlatni. Csak ajánlani tudom! Gondolom a boltok polcairól elfog tűnni, mert mostmár mindenhol az utolsó darabokat látom leértékelve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

amygdala0131

2019. április 7.

Teljesen jó alapozó, engem nem zavarnak a kis csillámok benne. Közepes a fedése, nem szárítja a bőrömet, szépen el lehet dolgozni és egész jól tart. A legjobban az tetszik benne, hogy nem matt hatású alapozó, és hogy találtam az én nagyon világos bőrömhöz passzoló neutrális árnyaltot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Megany

2019. március 16.

Nekem pont sárgás árnyalatú alapozóra volt szükségem es akciósan jutottam hozzá.Engem a színárnyalat,a pumpás üveg és az SPF20 fogott meg,még nem kentem magamra,de majd update-elek.
Sztem közepes fedésű,mert a kézfejemen kiprőbáltam,nem túl híg,de nem is túl kemény az állaga.Ezt azért írom,mert pl, a Maybelline-s alapozők nagyon meghígultak,más Rimmel alapozó meg olyan kemény,hogy a tubusból alig lehet kinyomni,szóval ez is egy szempont lett nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Barby831

2019. február 4.

nagyon jó alapozó! akciósan vettem meg és megérte az árát. tartos, könnyen eldolgozható, közepes a fedése. szebb lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Ottiilia26

2018. november 22.

Imádom! Nincs maszkhatás szépen fed és nagyon tartós! Nem szárítja az arcbőrömet, ami nekem pozitív! Azonban zsepivel érintkezve nagyon könnyen lekopik az orromról nekem is..de az összhatáson nem változtat! :)Csak ajánlani tudom!:)

Ui: jó az illata is 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Ui: jó az illata is 😍

Vebi

2018. november 14.

Nagyon szeretem, nem zsírosít, hosszan tart és szuper középfedésű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Nagyon szeretem, nem zsírosít, hosszan tart és szuper középfedésű!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Sodium PCA, Dimethiconol, Urea, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Trehalose, PEG-8, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Lecithin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT, Benzoic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Triacetin 0 0