Rituals

Ár:   €20   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tillisilli, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   €20
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolás

Tápláló és tisztító tengeri sós testradír melegítő gyömbérrel és frissítő eukaliptusszal. Bizsergő érzést kölcsönöz a bőrének.

Hámlasztás után a bőr puha és felfrissült. Kellemesen meleg érzést nyújt, amely azonnal ellazít és felfrissít.

JulcsiToth

2020. május 8.

Az egész Hammam termékcsaládot úgy ahogy van imádom! Ez az illat egyszerűen fenséges! És végre kaphatóak magyarországon is a Rituals termékek a Douglas-ban, amit már alig vártam! Imádom ezt a scrub-ot! Jót tesz a sóalapúsága a bőrnek én még fel szoktam turbózni egy kis extra himalaja sóval is! Pattikra nagyon hatásos! Megőrülök az illatáért! Már van kocsi illatosítójuk is alig várom, hogy ezt az illatot ott is erezhessem! A Rituals of hammam kollekcióból mindig megveszek mindent amit csak találok! Ezen a scrub-on kívül még a nagy tégelyes testápoló balzsamát imádom jobban és a hajbalzsamot, amit már csak ritkán lehet kapni sajnos. :( Szerelem termék! Mondjuk az összes Rituals az nekem, de a Hammam-ok a leginkább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Tekka

2019. december 11.

Érdekes de kellemes illata van, és közvetlenül a használata után tényleg nagyon puha lesz a bőröm, viszont sajnos nem tart sokáig. Összeségében nem rossz, de annyira nem különleges, szerintem erősen túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

pofi89

2019. november 2.

Ettől mindig lenyugszok és jókedvem lesz, igazi "spas" illata van, friss, lazító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

betbri

2019. március 19.

Nagyon-nagyon-nagyon imádom :) mondjuk erősen nem dörzsölöm a bőrömet vele, de mivel só az alapja, ezért zseniális hatással van a bőrömre. Zuhanyzás után még a fürdőkádban bekenem magamat vele, és kb 5 percig magamon hagyom ( addig pl a sarkamat habkövezem ) utána már csak vízzel öblítem le. nagyon rendbe teszi az amúgy csúnyán kipattogó hátamat. :) Imádom az illatát. Csak nem értem, hogy haza miért nem hozzák be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Kara

2018. december 9.

Nagyon különleges illatava van, amit nagyon imádok, viszont túl erős számomra ez a bőrradír, túl nagy só szemcsék vannak benne. Elsősorban a labamra használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Evie

2018. július 21.

ó én balga,aki mindig csak a testápoló verziót szaglássza meg a Rituals termékek esetében, és az alapján fogalmaz meg véleményt az illatcsoportokról..!
Egészen odáig tettem így, amíg nem szereztem be ezt a csodát.

Egy kis kiegészítés a RITUAL OF HAMMAM szériához: ez a termékcsalád uniszex. Én ezt az infót igencsak nehezen találtam meg, így bízom benne, hogy másnak is hasznos lesz.

Ez a bőrradír valami mennyei illatú, egészen érdekes fűszeres, összetett az egész, nem is tudok egy konkrét illatjegyet megnevezni. A bőrön pihe puha, erősen hidratált érzést hagy maga után. Kifejezetten nagy szemcsés, bár én ezt az előttem hozzászólóval ellentétben sokkal jobban kedvelem, mint a sok kis apró szemcsét. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Egészen odáig tettem így, amíg nem szereztem be ezt a csodát.

tillisilli

2018. július 10.

2017 november:
Nemrég szereztem be a duty free-ben viszonylag jutányosan, volt hozzá teszter, különben sosem vettem volna meg. Az illata engem a szaunarituálékra emlékeztet, nagyon erős eukaliptusz és egyéb frissítő illóolajok keveréke. A régi szaunázásokat idézi, amikor még szabad volt illóolajos vizet önteni a szaunakályhára, és amikor egész nap azt vártam, hogy mikor mehetek végre a szaunába.
Arra gondoltam ez az illat majd rávesz, hogy legyen kedvem felkelni sötét téli reggeleken, zuhanyozni és munkába menni. Egyébkénte nem vagyok nagy rajongója a "Rituals" termékeknek.
Az illata zseniális. Viszont mintha nagyszemű kristálycukor lenne benne nem só, olyan nagy és éles szemcsékkel van tele, hogy komolyan azt vártam felhorzsolja a bőrömet. Amit nem tett, vagy nem vettem észre, de a finom szemű sós radírozást szeretem, nem a nagyszemű kristálycukrost ami felsérthet (van egyáltalán só benne?) Érzékenyebb területekre mint a has vagy a dekoltázs nem is mertem rákenni. Az illata mmmmmh még utána órákig érezni lehetett a fürdőben, arra simán adok 5 csillagot, de a radírozós szemcsék az inkább riasztó volt, uh bele is zuttyantottam finomszemű sót később, hogy a legközelebbi használatnál enyhítsem a hatást.

2018 julius: már 3x újravettem, nagy barátom lett, föleg télre a frissitö bizsergetö, melegitö hatása miatt. Nagyon szeretem az illatát, és hogy utána a lakásban is érezni órákig. Lakásillatosító gyertya formátumban is megvettem, de a testradír illata erösebb. A titok annyi, hogy fel kell turbózni finomszemü sóval. Egyik kedvenc termékem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

2017 november:

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).