Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. március 10.

Lelőhely:   Rossmann

fcsenge

2016. október 21.

Uhh, hát nem is tudom, nekem nagyon rossz az első benyomásom. A szaga szörnyű, kerestem is, hogy talán le lett-e járva, hiszen frissen vettem. Olyan, mintha az egész megavasodott volna. A további hátránya, hogy ragad mint a harmatfű, lepúderezve valamivel jobb.
Igazából az összetevőlistáján akadt meg a szemem, igen szép ugyanis, azonban ez a két hátrány szerintem túlnyomja azokat a pozitívumokat, minthogy természetes, közepes fedése van, a kisebb bőrhibákat elrejti, fényvédő is van benne, szép a színe.
Ki nem dobom, mert csóró egyetemista ilyet nem csinál. De várom a napot, mikor megadom az utolsó kegyelemnyomást a tubusára, és utolsó csepp krémje orcámra hulljon.

Upd.: leesett még egy csillag. Ma reggel szembesültem vele más fények közt, hogy rettentő narancsos az árnyalata, és mindent összefog. Kár :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Vvn

2016. szeptember 22.

Az itteni elégedettség miatt vettem meg. Nos.... nem, hogy természetes az "illata", hanem iszonyúan BÜDÖS!
A fedése 0. Sőt az a kevés is darabokban szárad meg, mint mikor hámlik a bőrünk. Elnézést a kifejezésért, de ez egy kalap sz*r!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

lepkeviki

2016. április 27.

Ez az első BB krémem, eleinte nagyon nem kedveltem az illatát, konkrétan nagyon büdösnek találtam, de szerencsére felkenés után hamar elillan, sőt már egészen meg is szoktam. Nyilván nem fed úgy mint egy alapozó de hétköznapokra, nekem korrektorral+ púderrel együtt használva tökéletes. A világos árnyalata jól megy a bőrömhöz, nagyon természetesen hat. Én a sűrű állagát is kifejezetten szeretem, szivaccsal szoktam eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Hannibal

2016. április 22.

Én szeretem,semmilyen irritációt nem okoz,az illatát már megszoktam,elég natúr.
Nekem a világosabb árnyalat van meg,télen picikét sötét,de kevés púderrel már jó.
Az állaga furcsa volt elsőre,de én szeretem az ilyen sűrű kencéket . Tetszik,hogy nem szárad rá a fejemre,mint olyan sok (sokkal drágább) BB krém.Kicsit krémes,természetes a végeredmény.Pont emiatt,szerintem zsíros bőrre biztos nem jó.
Egyetlen negatívum,hogy púder nélkül sajnos hajlamos lemászni a sálra,pulcsira,télen kabátra .. de púderrel tökéletes .
Igazából nem vártam tőle sokat,de már többször újravettem ,és fogom is,ő amolyan jolly joker . Egyszerű de nagyszerű,extrát nem nyújt ,de nem is ígér,és ezer forintért nem is várom tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Én szeretem,semmilyen irritációt nem okoz,az illatát már megszoktam,elég natúr.

kékvelúrcipő

2016. április 1.

FRISSÍTÉS: Hááát nagyon bíztam benne, próbálkoztam vele többször is, de nem tudom megszeretni.
Azt vettem észre, hogy reggelente inkább csak korrektort használok, vagy a Max Factor alapozóm után nyúlok, de valahogy mindig igyekszem kihagyni ezt a terméket. Ennek pedig a fő oka, hogy rémálom a felkenése. Sűrű, nehezen eldolgozható és fénysebességgel köt meg az arcomon, ha valahová több kerül akkor úgy köt meg, ha valahová kevesebb, akkor ott nem lehet rá építeni, mert lemorzsolódik, ha aláhidratálok akkor kukacosodik is.
Ha sikerül feltenni jól akkor szép matt, egységes, egészséges bőrképet ad, de nagyon sokat kell szenvednem vele vagy nagyon nagy mákom kell, hogy legyen, hogy sikerüljön szépen feltenni.
Összességében nagyon sajnálom ezt a terméket, de nem nekem találták ki. :(
Miután sem ez sem az Alterra BB je nem jött be, befejezem a natúr BB-kkel a kísérletezést a nem natúr BB-ket pedig nem valószínű, hogy kipróbálom, mert az összetevőiket nézve kb ugyanott tartok mintha vennék egy jó alapozót és rendesen aláhidratálok.

Az Alterrás BB-vel eléggé befürödtem, most ezt a krémet vettem meg és remélem, nem fogok csalódni benne.
Eddig kétszer használtam, a világos árnyalatot vettem, szerintem elég jól illeszkedik. Felkenni nem a legjobb, nagyon gyorsan köt így kapkodva kell vele dolgozni, felkenés után jött az: Úristen hogy nézek ki o.O. Minden kicsi szőrön ott ült és borzasztóan látszott a fejemen egy fura világos réteg, rá 2 percre felszívódott és teljesen belesimult a bőrömbe.
Nagyon szép a hatása! Matt végeredmény, nem nehezít el, nem érzem, hogy a fejemen van, egyenletes bőrképet ad, persze a pattanásokat bőrhibákat nem fedi el de nem is erre van.
Megelőlegezek neki egy ötöst, aztán még jövök beszámolózni :)
Szeretném, ha nem lenne vele gondom a késöbbiekben sem, mert az összetevői nagyon meggyőzőek, árban pedig tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Összességében nagyon sajnálom ezt a terméket, de nem nekem találták ki. :(

Megelőlegezek neki egy ötöst, aztán még jövök beszámolózni :)

kea

2016. március 17.

A dolgokat csak ár-érték arányban lehet megítélni. Ez a krém ezért a pénzért nem öt, de legalább tíz csillagot érdemel. Én nem használok alapozót, ezt a krémet reggel felkenem, este pont annyit mosok le és onnan, ahova felkentem. Most vettem meg a második flakont, az első közel egy évig tartott. Tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

0808

2016. január 21.

Gyorsan megköt, ezért nem tudom szépen eldolgozni. Fura az állaga is, sokáig törtem a fejem mihez tudnám hasonlítani és igen olyan mintha iszap pakolás lenne, kicsit megszínezve, még az illata is hajaz erre. A színe sem passzol nekem, ez is inkább sárgás tónusú, olyan fakócska az ábrázatom benne. Az összkép tehát nem tetszett, olyan idegen képem volt benne, nem beszélve arról mennyire lerí, hogy van rajtam vmi ami nem olvad eggyé velem. Nagyon feszített is, borzasztó kényelmetlen benne lenni. Sajnálom, mert általában bejönnek a Rival cuccok. Csak ezért 2*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 21.

grizus

2016. január 20.

Nem tudom megállni, hogy ne írjam le, hogy milyen finnyásak egyesek...(:, na jó, csak azért, mert én igazán nem kenek szemetet magamra, tehát nem arról van szó, hogy igénytelen lennék. Ennek a kis kencének egész jók az összetevői, az illatát is bírom, az állagával pedig lehet dolgozni. Emellett engem egyáltalán nem szárít, sőt, a krém fölé tett kevéske olajon pont jól működik, nem mattul be nagyon és nem is fénylik. Az igaz, hogy a világosnak elég halavány színe van, nem kell vele vakolni, ezt nem arra találták ki. Ha ügyesen keveset használunk belőle, pont annyi fedést ad, ami a kevésbé problémás helyeken elég is, a szem alá meg problémásabb helyekre pedig mehet a korrektor. Alapozóval még nem próbáltam, mert mostanában azt nem használok, de ha ezt a három dolgot bevetjük, kicsit ezt, kicsit azt, akkor ki lehet hozni egy természetesnek ható, de azért kellően leplező fedést, ne mondjátok már, hogy nem! Ehhez képest évekig elég lesz és akciósan vettem, bár egyébként se drága. És, mint mondtam, az összetevői korrektek! Ezt a krémet nem kell lehúzni, mert a hókadt színét leszámítva teljesen rendben van, azzal meg óvatosan kell bánni és akkor jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

LovasBabi

2015. október 26.

Büdös!! Kinyomom az ujjamra és már meg is szárad!! Szárít!! Ledőltem benne picit pihenni, és annyira büdös lett a párnahuzat, hogy ki kellett mosnom. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

baba_girl_16

2015. október 11.

Elhasználtam 3-at is belőle, úgyhogy ideje véleményt írnom róla. :) Első BB krémem volt, szerette a bőröm, úgyhogy nem is kísérleteztem másikkal. Nem okozott sosem pattanásokat vagy mitesszereket. Számomra a hidratálása is megfelelő. A fedése nem a legjobb, de mégis egy BB krémről van szó. Ha rövid távra kell csak a smink, akkor ez jó választás. Szerintem teljesen jó az állaga és nagyon egyszerű a felvitele. Amikor felkenem, nagyon szép összképet eredményez, mattítja a bőröm, még púder se kell rá. Csak az a baj vele, hogy nem sokáig tartja ezt a hatást. Egy-két óra múlva kezd átzsírosodni és csillogni az arcom. Próbáltam mattító púdert is rakni rá felvitelkor, de talán még hamarabb átzsírosodott az egész...Ha pedig még több ideig hagyom magamon, mondjuk egy 8 órás munkaidőre, akkor előbb-utóbb foltokban kezd el kopni és ragacsos lesz az egész.
Ja és összeken mindent, ami hozzáér az arcomhoz.
Nemrég szántam rá magam, hogy kipróbálok egy másfajta BB krémet, remélem előbb-utóbb megtalálom a tökéleteset. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Ja és összeken mindent, ami hozzáér az arcomhoz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate