Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: takacseszti1985, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fehér tea kivonattal, hatékony Q10 tartalmú anti-aging formulával, 25ös fényvédő faktorral. Világos bőrre, szilikon-, parabén- és színezőanyag mentes vegán termék.

tothbernadett

2016. február 24.

Imádom! A szolis bőrömhöz pont passzol a világos árnyalat. A krém sűrűsége pont ideális. Az "illata" furcsa lehet azoknak, akik nem szoktak hozzá a finomítatlan olajok illatához, de hamar elillan. (Nem biztos, hogy finomítatlan olajokat tartalmaz, de olyan az illata. Ezzel áltatom magam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

vamgirl19

2016. február 9.

Sajnálom, de nekem borzasztó tapasztalatom volt vele. Direkt a világos bőrre valót vásároltam, vékonyan egyenletesen vittem fel a bőrömre, de sárgás önbarnító színe lett, mire megszáradt. Nem mellesleg órákig éreztem a büdös szagát. Az 500ft-ot is sajnálom már érte így utólag. Akinek kell, odaadom ingyen :) 2-szer használtam, hátha másodjára szebb lesz, de végül inkább lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

kikcse

2015. április 15.

A szaga, mert szaga van, az borzasztó, büdös!!! Szín: megfelelő (szolizott bőrömre,a Hell)! Hatás: (alá Nivea Q10 szérum) elején vizes, de pillanatok alatt beszívja a bőröm. Miután beszívta még párszor át kell simítani, hogy ne maradjon csíkos. Nekem ragacsos érzet marad utána, ezért átlátszó Catrice púderrel fixálom. Ketten együtt jók. Bár 3 óra múlva már az orromon és az orcáimon átzsírosodik. De végül is megvagyunk. Patikat nem okozott. Az itt leírt vélemények alapján vettem meg, végül is nem bántam meg, de van nála jobb. Nagyon gondolkozom a 3* (a szaga miatt), de az összetevők és a fényvédő miatt megkapja a 4-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 15.

anemone

2015. március 20.

Valamilyen BB vagy CC krémet kerestem hétköznapokra natúr sminkalapnak, főszempontok közt volt, hogy legyen benne fényvédő és tetszenek az összetevői is. Próbáltam többfélét is és ez jött be a legjobban. A hell árnyalatot vettem, ahogy a tubusból kinyomtam, nagyon sötétnek tűnt, de az arcomon már tetszik. Nagyon keveset használok belőle (kevesebbet mint 1 borsónyi) és mindig teszek alá nappali krémet. Szép, egységes természetes az eredmény, az apróbb bőrhibákat elfedi. Ha valami nagyobb vagy sötétebb dolgot kell eltüntetni, azzal nem bír el, kell egy kis korrektor is.
6 hete használom szinte naponta, eddig úgy tűnik, jól bírja a bőröm, nem lettek tőle pattanásaim és hidratál is. Az ára is nagyon barátságos, elégedett vagyok vele, nagy kedvencem lett a termékcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Matilda

2015. január 1.

Elsősorban a fényvédőképessége miatt vettem meg, plusz mert akciós volt, talán 300-400 Ft körül volt az ára. Jelenleg a világos árnyalat is sötét a bőrömön, de nem is télre hanem nyárra vettem, addigra pont jó lesz a színe. Párszor kipróbáltam itthon, hogy mit is tud. Könnyen eldolgozható, nekem először nagyon vizes hatásúnak tűnt, olyan volt mintha nem is fedne semmit, de a végeredmény mégis szép lett. Az összetevőivel is nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

nta2

2014. május 26.

A kellemes összetevők és a 25-ös fényvédő faktor miatt vettem meg a Hell árnyalatot. Tény, hogy sokat nem szabad felkenni (max. borsónyinál kicsit több), mert akkor csúnyán sötétre oxidálódik. Mivel amúgy is használok vékony rétegben fényvédős hidratálót, ez nem okoz gondot. Jobban beválik vizes szivaccsal az eloszlatása. Egy könnyed viselet nyárra, mely elfedi az apró bőrhibákat. Csodát nem kell tőle várni, mert egy színezett hidratálóról van szó, erre pedig megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

PAncsi79

2014. május 23.

Még télen vettem meg, mert az összetevői nem rosszak, tetszett a 25-ös fényvédő faktor is. De mivel akkor túl sötét volt, félretettem nyárra. Most újra elővettem, hogy kipróbáljam, most mit szól hozzá a bőröm.
Az illata nem tetszik, de hozzá lehet(ne) szokni, ugyanígy vagyok az állagával: jobb szeretem a hígabb, kenhetőbb krémeket, de ha az ember hozzászokik, el lehet dolgozni szépen a bőrön.
Amivel viszont továbbra sem tudok mit kezdeni, az a színe! Egyszerűen borzasztóan narancssárgás, nagyon idegenül hat még az önbarnítózott bőrön is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

magnes

2014. március 29.

A krémsége kiváló, nagyon finoman ápol, nem zsíros, nem ragad, nem fénylik, tökéletes a fedése. Szerintem könnyű eldolgozni is. Én a vörös-ivory kategória vagyok, így a hell tónusa számomra pont jó, de tényleg kicsit sötét ez az árnyalat. Most tavasszal, hogy süt a nap, határeset, nyáron már pont jó lesz a színe (csak akkor meg túl sűrű lesz a krém része?), de télen a hell is használhatatlan lesz nekem is. Kár, mert különben nagyon tetszik! Így gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 29.

nyarigabi

2014. február 13.

Borzasztó színe van, a textúrájával sem vagyok elégedett, nehéz eldolgozni, sűrű. Jól fed, de mivel a világosabb árnyalat is rettentően sötét, sárga, így számomra használhatatlan. Tesztert kellene kitenni az üzletekben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Vicuss

2014. január 23.

Az első CC krémem, próba szerencse alapon vettem meg. Kb egy hónapja használom, szinte napi rendszerességgel. A színválasztással bajban voltam, mivel nekem olyan sem nem világos, de nem is sötét bőröm van, valahol pont a kettő között félúton. Így vagy két színből keverek ki vmi bőrömhöz hasonló árnyalatot, vagy nagyon néha ráhibázok egy olyan termékre, mint ez. Ebből ugyanis a világos árnyalatot vettem meg, ami nem az a klasszikus világos, inkább kreolba hajló. Világos bőrűeknek tehát nem nagyon ajánlom.
Az eldolgozása hasonló, mint a márka BB krémjének: rá kell érezni. :) De szerintem egyszerű, nem kell vele sokat pepcselni. A felkenése után kicsit ragacsos érzése van, de ez hamar elmúlik. A fedése nekem nagyon jó, közelít egy alapozóéhoz. Plusz pontot érdemel, mert szépen rendbehozta, megnyugtatta az arcbőrömet: sokkal kevesebb pattim van.:) Ezért az árért szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Methyl Glucose Sesquistearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Dibutyl Adipate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lecithin, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Lecithin, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Sodium Benzoate

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0