Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ildi98, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyen és gyorsan beszívódó ápolás 24 órás hydro-komplexummal. Panthenol tartalma véd a bőrirritációktól és és segíti a bőrmegújulást. E-vitamin tartalma véd abőrt az öregedéstől. A szerecsendió és zsálya biztosítja a 24 órás védelmet, a kaktuszfüge kivonat hidratálja, a Lactil pedig megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmát. Alkalmazása: Reggel és este tisztítás után vigye fel a szem környékére. Ideális sminkalap. Bőrgyógyászatilag igazolt, szemészek által tesztelt,parfüm és parabén mentes,kontaktlencsét viselők is használhatják.

xfxff349

2017. december 2.

Hát nem lett a kedvencem. Irritálni abszolút nem irritál szerencsére, nincsenek tőle allergiás tünetek. Viszont nagy csalódás volt, mert borzalmas ragacsos érzés volt utána egészen sokáig a szemem körül. Hidratálni túl sokat szerintem nem hidratál, illetve nagy negatívuma, hogy elég elöl szerepel az összetevők között az alkohol, amit annyira nem szívesen kenek az arcomra. Újra megvenni biztosan nem fogom, az elsőt se használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Pantene

2017. október 9.

Kiárusításon vettem 500 ftért, gondoltam ennyit megér. Nagyon sajnálom, hogy nem táraztam be belőle, mert a legutóbbi alkalmak során sem láttam már a polcokon, és a bőröm imádja. Nem csak a szemkörnyékemre használom, hanem az egész arcomra, reggel - este, valamint primerként és nekem baromi jóó! Nagyon szépen hidratál, a kisebb ráncocskáimat is feltölti, eddig még egy szemkörnyékápolóval sem voltam még így megelégedve. Tuti kipróbálom az arckrém tesóját is, remélem azzal is meg leszek elégedve. 5****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Beba01

2017. október 9.

Még csak 2 hete építettem be a hétköznapjaimba de a sötét szem alatti karikáimat kezdi eltüntetni.
Ár érték arány szerintem jó.Van benne E- vitamin amit nagyon szerettek.És sminkalapnak is elmegy ahogy azt írja a csomagoláson.
Gyorsan beszívódik ami különösen jó.Nem hagy ragacsos érzettet.Nem szeretek sok kenceficét használni,mert az sem jó,de ebben az e vitamin mellett
még van hyaluron amit ugyancsak jó a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

még van hyaluron amit ugyancsak jó a bőrnek.

ildi98

2017. szeptember 28.

A sötét karikáim ellen vettem, egészen hatékony. A ránctalanító hatásáról 19 évesen nem tudok nyilatkozni.:) Az egyetlen baj vele, hogy kicsit csípi a szememet, ha belemegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Alizka

2017. július 31.

Véletlenül ezt vettem meg a hydro család szemápoló krémje helyett, amit korábban már használtam. Nem tudom, azt még lehet-e kapni, remélem igen, mert abban nincs denaturált alkohol, ebben viszont igen, ami igazán kár. Egyébként van benne sok szép, jó dolog, a szemkörnyékemre használt jojoba olajjal együtt jól megvan, könnyen beszívódik. Sötét karikáim nincsenek, azzal így nem tudom, mit tud tenni. Valamennyire hidratál, és illatmentes, az ára kedvező, ezek az előnyei. Mégis 3 csillagot adok neki az alkohol miatt, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol