Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2017. február 14.

Kiszerelés:   2 x 2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Rival de Loop Refreshing Elixier - frissítő elixír - reggeli frissítő hatás a ragyogóan szép bőrért. Koffeint, hyaluron-t bioszaharidokat és pantenolt tartalmazó összetételének köszönhetően a nap folyamán hosszantartóan intenzív hidratálást nyújt* és elősegíti a bőr regenerálódását. * 20 tesztalany bevonásával végzett egy használat utáni bőrnedvességre vonatkozó in vivo vizsgálat szerint.

A Rival de Loop Sleeping elixír - éjszakai elixír - hatékony bőrpír elleni formulával. Intenzív ápolás az éjszaka folyamán. Olajkoncentrátummal gazdagított. Definsil® hatóanyagot, E vitamint tartalmazó összetételének köszönhetően a bőrpír már az első használatot követően mérséklődni tűnik.

Minden bőrtípusra

mse02

2017. október 7.

A nappali jobban tetszett, az hamar beszívódott és feltöltötte az arcom :)
Az éjszakai nehezen szívódott be, belefolyt a szemembe és csípte, az arcom sem lett simultabb reggelre.
Ezért az árért még biztos újra fogom venni, teszek vele több próbát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

A nappali jobban tetszett, az hamar beszívódott és feltöltötte az arcom :)
Ezért az árért még biztos újra fogom venni, teszek vele több próbát is.

Violet 1

2017. augusztus 2.

Hú, engem is elcsábított és nem csalódtam, bár eddig csak az éjszakait volt szerencsém kipróbálni, de nekem egy ampulla 3 alkalommal elég volt, csak az arcomra használtam. ( kinyitva fürdőszobaszekrényben teljesen jól bírta). Nem az a nehéz olajos kence, hanem kicsit selymes érzetű. Nekem teljesen nem szívódott be, de gondoltam,hogy így lesz. Már pár óra elteltével éreztem a változást, de reggelre pihe puha bőröm lett és szépen feltöltötte az arcom, kipihent lett sokkal jobban. Sajnos a reggeli adagot szilánkosra törtem.... ezért vettem még egyet, nagyon izgulok,hogy sikerüljön jól kibontani. A csomagolás lehetne emberbarátabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

kneva

2017. július 8.

Hirtelen felindulásból vettem, de nem bántam meg. Mindkét ampullát este használtam fel 2 nap különbséggel. Én az esti ampullán nagyon kiéreztem a napraforgó olajat. Mondjuk nincs ezzel semmi baj, a kisbabákat is napraforgó olajjal kell kenni, az kíméletes a bőrhöz. A nyakamon, dekoltázson jobban és hamarabb felszívódott mint az arc bőrén.
A nappalra való ampulla egy kicsit könnyebb állagú, az jobban és könnyebben felszívódott.
Nekem egy ampulla sok volt egyszerre, de feltörve nem tudtam hogy és hova eltenni, ezért dekoltázsra és nyakra elhasználtam egyszerre. Elég nagy mennyiség egyszerre.
Tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Tervezem újravenni.

Juuice

2017. július 3.

Tegnap megláttam, hogy milyen állapotban van a borom, mondom, na jó, ez így nem maradhat! Az éjszakait tettem fel és nagyon szépen hatott! Feltöltötte a szaraz borom, kiegyenlítette és hidratálta. Eleg nagy adag, lehet h eleg lenne 2 alkalomra is, ha külön lenne csomagolva, de mégis felszívta a borom pikk pakk. Olyannyira, h ma megint extra száraz, de ez nem a termék hibája, mostanában folyton száraz. Nem irritál, szimplán csak teszi a dolgát. Az illata sem tolakodó, tuti h veszek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Anriette

2017. június 21.

Az éjszaki ampulla valami csoda. Ki volt száradva a bőröm és éppen az ekcémám is kijött, de mielőtt felvittem volna elolvastam az itteni véleményeket is, igy megkockáztattam a használatát. Arra számítottam, hogy csípni fog, de nemhogy nem csípte a bőrömet, hanem megnyugtatta, simogatta, kényeztette és teljesen feltáplálta! Szó szerint lassan belemasszíroztam a szérumot majd mikor beitta a bőröm utána még egyszer, mert nagyon száraz volt. Az ampullát 4 egymást követő napon használtam nem is egyszer. Az én bőrömet teljesen helyre tette. A nappali verzió egy üde, friss, nem is olaj hanem valami nedű, abszolút pozitív ám az én bőrömnek kevés, így utána rákentem a szokásos hidratáló krémemből és mivel korábban jeleztem h ekcémám volt (egészen előző estig :) ) igy gyógyszertári tisztaságú lágy krémet használtam utána és az eredménnyel elégedett voltam teljsesen felfrissitette a bőrömet. Mind érzésre mind látványra valóban működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

DawnMelody

2017. május 21.

A nappalijával egész jól kijövünk, mert tényleg mintha kevésbé tűnne megviseltnek az arcom munkakezdésnél...de az éjszakai pattanásokat okozott, ráadásul azt a fájdalmas, bőr alatti fajtát, úgyhogy szétválnak útjaink :( pedig akartam volna szeretni...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

kriszta0

2017. május 1.

Nem bírom megállni, hogy ne írjak most azonnal, ilyen későn ( vagy korán?! 1:32) egy véleményezést. :D
Én nagyon nagy bajban vagyok minden féle nehezen beszívódó kenceficével, nem tudom megállni azt, hogy ne mossam le magamról rövid időn belül....
Először az éjszakaival kezdtem, este felkentem (ki gondolná...?! :D) kicsit nehezen issza be a bőröm, de ez legyen a legkevesebb. Nem azt a rossz olajos érzést kelti, hogy úristen' rohannom kell lemosni, hanem kellemes, ápoló érzetet. És kövezzetek meg, de az éjszakainál és a nappalinál is egyaránt éreztem azt, hogy dolgozik a bőrömön/bőrömben, nem csíp meg semmi ilyesmi, csak mintha megdolgoztatná a bőrömet, nem tudom leírni szavakkal az érzést.
Reggelre egy pici még mindig maradt az arcomon, de egy arclemosóval eltávolítható könnyedén. Lágy, puha tapintású arcbőr fogadott. Pedig mostanában elég száraz az arcbőröm..
Arctisztítás után izgatottan felkentem a nappali szérumot, ez már kicsivel jobban/hamarabb beszívódott a bőrömbe, nyomtalanul. Most este jutott eszembe, hogy hoppá, az éjszakai szérumot elfelejtettem felkenni, még szerencse, hogy nem győzött a lustaság és egy gyors arclemosás után, közelebbről megnéztem az arcomat a tükörben és szerintem dobtam volna egy hátast, ha nem lett volna a mosógép mögöttem. A szarkalábaim ELTŰNTEK!!! Esküszöm nektek, nincsenek ott.. (Elkezdtem hunyorogni, hogy így hátha körvonalazódnak a vonalai, de NEM!!) El sem hiszem, komolyan mondom. Hogy teljes legyen a kép, én szemüveges vagyok és nélküle eléggé vaksi, úgyhogy, ha nincs a közelemben a kukkerem, akkor nagyon rossz szokás, de hunyorgok. Sokat..Bár nem voltak olyan hú de nagyon mély szarkalábak, mégiscsak ott voltak. Idáig. Nem fűztem túlzottan nagy reményt a termékhez, max. annyit, hogy egy kicsit hidratálja a bőrömet, de ez egy hatalmas nagy pozitív csalódás volt. :)
1 ampulla legalább 3 alkalomra elég, 2 kenés után tartok a 3/4énél. (Mondjuk legelső felkenéskor kicsit túlzásba estem az adagokkal..)
100%, hogy újraveszem!! Meg persze mellé a az Express Lift-et, itteni vélemények alapján! (El sem tudom képzelni, hogy ha ez a termék ilyen csodát művelt, akkor az imént említett mikre lehet képes...)
Nem biztos, hogy mindenkinél kivált ilyen hatást, de szerintem aki megteheti, hogy kísérletezget, az mindenféleképp próbálja ki! Ennyi pénzért.... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

dalmuska

2017. április 14.

Imádom! :) Mind a két szérum szuperül hidratálta az arcom, és a kisebb piros foltokat halványították. Akciósan vettem a Rossmannban kettő kiszerelést. Szerintem az eredeti ára ilyen kevés termékért cserébe magas. Majd ha egyszer megint akciós lesz, akkor újraveszem. De egyébként csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Amadea

2017. március 15.

Fél áron lehetett hozzájutni a Rossmannban, naná, hogy kellett, egy másik társával egyetemben, pedig nem rajongok az ampullás kiszerelésért. Mivel az egészet képtelenség egy alkalommal elhasználni, a hűtőben tartottam. Olyan nagy hatását nem vettem észre, mivel több terméket rétegzek a bőrömre... a nappali szérum pikk-pakk beszívódott, a homlokomon hagyott egy fényes réteget, az illata erős. Az esti szérumnak elég olajos az állaga, de reggelre beszívódott és puha, sima volt a bőröm - de enélkül is az többnyire.
Elkenegettem, de újra venni nem fogom, inkább más, nagyobb eredménnyel kecsegtető terméket próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

rena35

2017. március 14.

Szerintem szuper újra vevős , nem okozott semmiféle iritáciot, csak szép pihe puha bőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)