Rival de Loop

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2017. augusztus 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Minden bőrtípusra. 95% természetes összetevőkből, bio olívaolajjal és bio kamillával.

Könnyed ápolás nap, mint nap. Glicerin tartalma révén hatékony hidratáló krém, mely védi bőrét. A bio kamilla nyugtató hatással bír. A szójaolaj, bio napraforgóolaj és a bio olivaolaj gazdagon tartalmaznak esszenciális zsírsavakat, védik a bőrt a kiszáradástól, selymesen puhává varázsolják azt. A bőrgyógyászatilag tesztelt krém könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Eredmény: bőre azonnal selymesen puha lesz.

Smink alá kiválóan alkalmas.

Hatása: bőrgyógyászatilag igazolt - ph-semleges - szilikon-, színezőanyag-, parabénmentes.

orsi0818

2016. június 6.

Könnyen el lehet oszlatni gyorsan beszívja a bőröm.Smink alá is tökéletes és az illata sem rossz.Szerintem egy könnyed nyári arckrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Prenadte

2016. május 19.

Amikor megvettem az elején nem használtam rendszeresen csak néha és úgy nagyon jó volt. De aztán reggel és este is ezt használtam és kb. 1-1,5 hónap után pattanásaim lettek. Még több, mint ami amúgy is volt. Abbahagytam, hogy megnézzem, hogy ez okozza-e és valóban kevesebb pattanásom lett, szóval kidobtam. Bár azért olyan sok nem maradt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Fannus0103

2016. január 12.

Körülbelül 1 hónapja használom rendszeresen ezt a terméket. Szerintem szuper kis krém, mert jól hidratál, kellemes az illata és 95 %-ban természetes összetevőket tartalmaz. Az árát pedig nem is említeném... :-) Szépen rendbe tette a bőrömet egy problémásabb időszakom után, így biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

biamia

2016. január 4.

Elégedett vagyok, nagyon kevés kell belőle. De néha az az érzésem, hogy feszíti a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

jbbogi

2015. november 26.

Átlagos kis natural termék... én alapozás előtti használatra vettem arra jo...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Átlagos kis natural termék... én alapozás előtti használatra vettem arra jo...

anna21

2015. július 20.

Nagyon jó krém!Nagyon nehéz megfelelő arckrémet találni de úgy érzem megtaláltam!:) Érzékeny bőrömet nem irritálta, megfelelően hidratál és pillanatok alatt beszívódik.Kis mennyiség is elég belőle és az ára is nagyon kedvező.Nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

Tunderviragos

2015. július 12.

Nekem is ő tetszett, de mivel mitesszeres a bőrőm, ezért vele is leálltam, mert valószínű, hogy ez sem csökkenti, pedig finom az illata, természetes és árában is kedvező, aztán később lehet visszatérek rá.:) Ettől függetlenül 5 csilllagot adok, mert a dolgát végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

katuska8

2015. április 29.

Na jó, újra kell, hogy írjam az egész véleményem erről a krémről! Amikor kb. 1 éve megvettem, akkor használtam egy hétig, szerettem is, bár különösebb hatást nem vettem észre, de jó volt kenegetni. Aztán valami bekattant a bőrömmel, és még zsírosabb lett, kijött egy csomó pattanásom, amiket én ennek a krémnek tudtam be, mert ha jól emlékszem, semmi más új nem volt az arcápolási rutinomban. Legalább egy fél évig nem is használtam, utána is csak hébe hóba, vagy éppen a kezemet kenegettem vele. Most kb. 2 hónapja használom, nem rendszeresen, mert volt amikor elfelejtettem, így heti 2-3 alkalommal kentem csak, 1 hete pedig minden este úgy, hogy alá jojoba olajat kenek. 1 hete rendeltem La Roche Posay Effaclar termékeket, amik kevesebb, mint 3 nap alatt tönkrevágták az arcom. Előtte is voltak pattanásaim, de után konkrétan megszámlálhatatlan pattanás lepte el az egész arcom. Himalaya Herbals szappanokkal és jojobával + ezzel a krémmel 1 hét alatt a 90-95%-a eltűnt a ragyáknak, és sokkal de sokkal szebb a bőrképem! Szóval ő, és alá a jojoba nagyon de nagyon beváltak. Reggel nem tudom használni, mert nekem idő kell hozzá, hogy beszívódjon, de estére tökéletes, és olyankor úgy sem zavar, ha fénylik a fejem az olajtól meg a krémtől, reggelre pedig mindet gyönyörűen beszívja. Nagyon szép összetevői vannak és az ára is nagyon baráti. Nálam, akinek nagyon problémás és érzékeny a bőre bizonyított, így másnak is bátran merem ajánlani. Nekem most fog elfogyni, és annak ellenére, hogy nagyon szeretem, nem őt fogom megvenni, mert ki szeretném próbálni az Olay érzékeny bőrre való hidratálóját is, hátha azt nappalra is fel tudnám kenni, de biztos, hogy visszatérek még hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

vargazsofia23

2014. november 12.

Update: mindent összevetve jár neki az 5 csillag. Az eddig használt krémjeim legjobbja! Nem zsíros, nem okoz patanásokat, nem agyon illatosított, és az ára szinte vicc. Mivel nem irritál a benne levő természetes illatanyag sem, csak jót tudok róla mondani! Minden zsíros bőrű társamnak csak ajánlani tudom!

A krémmániások véleményére hallgatva, ő jött ma haza a táskámba. Megelőlegezek neki 4csillagot. Régóta kutatok árban elfogadható, szép összetételű, de nagyon könnyed nappali kéremet. Bízom benne, hogy megtaláltam. Egy csillagot le kell vonnom,mert hiányolom a fényvédőt belőle, és a parfüm nagyon elcsúnyítja :( Persze ennyi pénzért ez megbocsáthatò. Alig várom, hogy kipróbáljam. Utána jön az Update!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

nius

2014. augusztus 2.

Jók az összetevői, hamar beszívódik, szebb tőle a bőröm, nem fényesedik. Igaz, kicsit kevés az arcomnak, de alárakok egy másik krémet és máris tökély. Az ára igazán baráti. Tutira újravevős.

UP: most fogyott el, még egy pici van az alján, de holnap szaladok is venni! -kb.3hónapig kitartott a kicsike. Amúgy továbbra sincs sem pattanás, sem semmi csúnyaság, viszont szépen ápol, most így nyár közeledtével nem is nagyon kell majd aláhidratálni, úgy érzem:)
Egyre jobban szeretem:)

UP2: nem szaladtam megvenni, amit most már nagyon bánok, mióta nem ezt használom, látszik is a bőrömön, minden más krémtől fénylik, mintha egy hordó olajjal mostam volna meg a fejem....
Többé nem leszek hűtlen hozzá, az tuti. Mondjuk az marháta idegesít, hogy az éjszakaija sehol nem kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Egyre jobban szeretem:)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology