Rival de Loop

Ár:   219 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Olivaolajjal és lótuszvirágkivonattal védi a bőrt a kiszáradástól és a szabadgyököktől, felfrissít és ápol, a puha és rugalmas bőrért.

Colormonkey

2018. április 24.

Én nagyon szeretem; jó illata van, az állaga is finom krémes, és táplált, puha tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Matty

2017. november 29.

Téli napokban használom, amikor az amúgy is száraz bőröm még inkább kiszárad. Feltölt, nem zsírosít, puha lesz az arcom. Az illata sajnos nem jön be. Mivel meglepően olcsó, gyakran használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

kaposztamester

2017. június 2.

Semmi hatás ,pedig már a második adaggal próbálkozom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Semmi hatás ,pedig már a második adaggal próbálkozom

Kingucii

2017. február 13.

Egy arcmaszk hogy lehet tele parabénnel???
Nem ajánlom, fájó pattanásom lett az orromnál meg az államnál.:(
Legközelebb előbb elolvasom, hogy mit írnak róla, mert ez kuka!..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Egy arcmaszk hogy lehet tele parabénnel???
Nem ajánlom, fájó pattanásom lett az orromnál meg az államnál.:(
Legközelebb előbb elolvasom, hogy mit írnak róla, mert ez kuka!..

Zsofja

2016. szeptember 3.

A szám körüli részt konkretan szétégette és csípte! Soha tobbet! (Pedig sajatmarkas termekrajongo vagyok!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

aranypáva

2016. június 25.

Én ezeket a maszkokat krémként használom, pazarlásnak tartom ha többet kenek a bőrre mint amennyire szüksége van és utána le kell mosni.
Ez az olivás-lótuszos nagyon tetszett. Nagyon jó anyagok vannak benne, nem irritál. Jól hidratál, vízhiányos bőrre ajánlom. Könnyen beszívódik, nem fullasztja a bőrt. Előtte feltettem egy lehúzhatós, avonos hámlasztó maszkot, utána ezt az olivás-lótuszosat és szabályosan itta a bőröm.
Sokáig elég lesz, de biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Sokáig elég lesz, de biztos újraveszem.

Heloise

2015. október 29.

Klassz ez a maszk is,(bár használata és állaga alapján inkább egy tápláló pakolás) lassan az összes félét kipróbáltam már, ez is szépen hidratál, puhítja az arcbőrt. Az elején mint a legtöbb éget egy picit, nem tudom melyik összetevője váltja ki, de úgy látom más is ezt tapasztalja. Illata sima "krém illat", ahogy a többinek úgy ennek sincs kifejezetten mondjuk olivás bukéja. A fél tasak nekem is elég két alkalomra, így egy pakolás négyszer használható. Ár-érték arányban ezért nagyon jó, mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

vixca

2015. október 24.

Nagyon jó kis maszk. A címke szerint 15 percig kell rajt hagyni, de én addig szoktam, míg a bőröm be nem szívja az egészet, valamiért imádja:) egy órát simán fent van, utána pedig nagyon puha és selymes tapintása lesz. Ár-érték arányban (is) szerintem kiváló:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

kismadár

2015. október 11.

Egy tasakból 2 pakolás is kijön, és az ára is nagyon alacsony, szóval akinek használ, annak megéri megvenni. Először furcsa bizsergető, hideget éreztem, egy kicsit mintha csípte is volna az arcomat, főleg a szárazabb részeken. Az illata számomra majdhogynem elviselhetetlen, nagyon gagyi parfümös. Én az egyik tasakot egyszerre használtam fel, nem kellett volna, mert a fele is elég kényelmesen. Ekkora mennyiséget nem tudott a bőröm beszívni, kb. pont a fele csak rászáradt és később lemorzsolódott. A hidratáló pakolásokat sosem szoktam lemosni, mivel este rakom fel őket, és éjszakára is fent hagyom. Hát ezt nem kellett volna, mert bár a gondolkodó ráncomat reggelre kisimította, de kaptam tőle cserébe 3 kicsi gyulladt pöttyöt az arcomra. Nem pattanásokat okozott, hanem valami fura kis pöttyöket. Ilyet még sosem tapasztaltam, szóval biztos, h ez a termék a ludas. Nem fogom újra venni, és a maradékot szigorúan úgy használom fel, ahogy a leírásában is szerepel: 10-15 perc után mennie kell. 3 csillag.

UPDATE: Volt még itthon egy kicsi, kb. pont fele annyi, mint amennyit egyszerre fel kellene kenni, gondoltam felrakom, mert száraz egy kicsit az orromon a bőr. Tényleg keveset raktam fel és csak 15 percre, ahogy letelt a hatóidő, egyből lemostam. Rá néhány órára két akkora pattanás jött ki az arcomon, h én is meglepődtem!!!!!! Szinte soha nincsenek pattanásaim, ha vannak, azok is a menstruációnak köszönhetőek, és nagyon-nagyon ritkán fordul elő az is, h valami kiüt, de ez most KO! Én sem hiszem el, elképzelni sem tudom, h mi a franc lehet benne, amire ilyen érzékeny a bőröm.................... Ja és azt majdnem elfelejtettem, h 15 perc alatt nem csinált semmit a száraz orrommal, ugyanolyan száraz maradt.. 1 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

telelle

2015. szeptember 3.

Annyiból nem rossz, hogy egy zacskóból is kijön 2-3 pakolás, de én valahányszor felraktam, mindig úgy éreztem, hogy lenyúzza az arcbőrömet, égetett, nem tudom miért. A második zacskót már el se merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Magnesium PCA, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology