Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2016. december 30.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A szederlevél és az agyag tisztítja az érzékeny és kipirulásra hajlamos bőrt.

• Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt
  • Bőrsemleges pH
  • Szilikon nélkül
  • Parabén mentes

TimyeK

2016. augusztus 10.

Egy évvel ezelőtt nagyon tönkrement az arcbőröm, amit ez a maszk pár nap alatt szépen helyrerakott. Azóta az arcápolási rutinom állandó részévé vált. A Rival de loop arctisztító kefével leradírozom a bőröm, majd felkenem a maszkot és ameddig csak lehet rajta hagyom. Az illata kellemes, selymes, matt, de mégis hidratált bőrt eredményez, a pórusaimat is szépen összehúzza. Ár-érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Aprile

2016. április 17.

Nagyon szereti a bőröm, nem pirosodik ki tőle, nem csípi, nem húzódik a maszk alatt, kellemesen megnyugtatja, hidratálja, és szuper puha lesz tőle.:) Tuti újra fogom még venni.^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Parlandorka

2016. április 17.

Kedvenc maszkom a nem lehúzhatóak közül. Gyorsan és egységesen szárad, viszonylag könnyen eltávolítható, és nagyon szép, tiszta, puha bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

SimonO

2016. január 9.

Már az összetevő listán levő alkohol-származékokon fennakadt a szemem, viszont tisztító maszkoknál elnézem, mert nagyon jól letisztította az arcom. A pórusokat kis mértékben tisztította ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Matilda

2016. január 8.

Imádom, már másodszor veszem újra. Finom az illata, krémes állagú, könnyű felvinni, nem irritál és lemosás után szép tiszta és puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

dalmavarga

2015. december 20.

Ahhoz képest hogy érzékeny és kipirosodásra hajlamos bőrre ajánlják nekem nemhogy segített csak még vörösebb lett tőle az arcom. Nagyon kellemetlen húzó érzést hagyott maga után. Nem tudom mitől lehetett de biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Cu2tka-baba

2015. november 14.

Nekem ár érték arányban csodaszer. Nagyon szépen tisztítja a bőrt és kellemes érzés. Nem okoz irritációt és kiütést. Nagyon örülök, hogyy a kozmetikusom ajánlására kipróbáltam alternatívaként:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Queen

2015. május 21.

Puhitja az arcom és a tisztítást is látni,de mást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Puhitja az arcom és a tisztítást is látni,de mást nem vettem észre.

zsofbar77

2015. május 4.

A pakolásokat, mint ezt is, éjszakára kenem fel, és reggel lemosom. Remek pórusösszehúzó, de sajnos nekem csak az aknékon segített, a pattanásokon nem, de ezt már más pakolásoknál is tapasztaltam. Én belettem egy kis tégelybe, és úgy kevertem össze pár csepp rrozmaringolajjal, így méginkább felturbózva a hatását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

Zsuzsiyes

2015. április 21.

Az én bőröm rozaceás és korpás szeborreás és érzékeny. Nekem csípő, égő érzés volt a hatóidő több mint feléig. Lemosás után a bőröm selymes tapintású ugyan, de a pirosságot nem hogy enyhítette volna, hanem olyan vagyok, mint aki leégett a napon és égő érzés is az egész arcom. :( Át töröltem Forever Aloe First-tel, az égő érzés megszűnt, de a vörösség csak jóval később. Valószínűleg nem tetszik a bőrömnek ez a denat. alkohol. A pórusaim nem lettek kisebbek. Csak azért jutalmazom 2 csillaggal, mert sima, lett a bőröm és tisztábbnak tűnik. Akik nagyon érzékeny bőrűek, ők hagyják a polcon azt javaslom. Annyira felháborító, hogy már a leírásban sem bízhat az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate