Rival de Loop

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2015. május 5.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Arcápolók

A lehúzó csíkok speciálisan az orrkörnyéki bőr higiénikus és mély tisztítására lettek kifejlesztve. Használata egyszerű, gyors, alapos. A bőrt láthatóan tisztává és mattá teszi. Rendszeres használata mellett a mitesszerek eltűnnek.

A lehúzható csíkok speciális hatóanyagainak köszönhetően közvetlenül az eltömődött pórusokkal érintkezik, és kihúzza a szennyeződéseket.

erdeizsuzsii94

2015. április 2.

1 dobozt elhasználtam, nagyon nagyon büdös volt ! :D az arcomon nem volt látható változás de a tapaszon látszott hogy azért szedett ki valamennyi mitesszert :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

vikocca

2014. augusztus 1.

Most próbáltam ki. Az orromról egyetlen 1 db-ot hozott ki, az államról viszont elég sokat. Még maradt 1 db tapaszt, majd pár nap múlva megint megpróbálom az orromon úgy, hogy jó vizesen rakom majd rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Meszti

2014. július 26.

Semmit nem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Semmit nem ér...

Guppi

2014. június 7.

Szerintem az én bőrömmel lehet baj, mert ez is csak a mitesszerek kb felét szedi ki. Viszont elég nehéz lehúzni, legalábbis nálam elég ragaszkodó, de legalább nem maradnak utána fehér foltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Szilvia22

2014. június 7.

Best! A legjobb! Régóta használom már. Próbáltam már másikat is de mindig hozzá értem vissza! :)
Kérdés: Állra is alkalmazható?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Kérdés: Állra is alkalmazható?

harmonia93

2014. június 2.

Én nagyon megszerettem. Akinek nem működik, de még esetleg van otthon, próbálja ki így: használat előtt arcradírozás, és nagyon vizes bőrre kell feltapasztani. Addig hagyjátok rajta, amíg el bírjátok viselni, de a 15 perc legyen meg akkor is, ha nagyon idegesít. Rettenetesen mitesszeres volt az orrom évek óta, semmi nem segített, és amióta így használom ezt a terméket, szinte eltűntek a fekete pöttyök a bőrömből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

B.Sz

2014. május 25.

Először használtam ezt a tapaszt. Meglepődtem, mert nem az összeset, de legalább valamennyi kis csúnyaságot kiszedett. Eddig mindig olyat sikerült vennem, ami csak a bőrömet tépte de ezt újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Pampilla

2014. május 24.

Hű gyerekek ez nagyon szuper kis termék.Kb ezer éve nem használtam ilyen tapaszt,mindig nyomkodtam a mitesszereket,ami tulajdonképpen hatásos volt,csak nagyon macerás és hát nem is a leghigiénikusabb megoldás.
Itt olvastam a szódabikarbónás előkezelésről,úgyhogy megvettem a tapaszokat,lekezeltem a nagyon mitesszeres orromat a lötyivel (rajtahagytam 10 perce az átitatott vattát),majd ráragasztottam a tapaszt. Nekem 13 percig volt fönn,akkorra lett kopogós állagú a papír,könnyen lejött és láss csodát,ott volt rajta szinte az összes kis csúnyaság ami a nózimon éktelenkedett.1-2 maradt csak benne,de azokat is kijjebbsegítette,enyhe nyomással rásegítve már kinn is voltak.
Ezután áttöröltem az orrom a Rival de Loop 30+os tonikjával,ez pluszban tisztítja ki a pórusokat és hűsít is. Picit kipirosodott az orrom,úgyhogy fontos program elött ne csináljuk ezt,de szerintem 1-2 óra múlva elmúlik.
Nagyon-nagyon örülök ennek a tapasznak,rendszeresen használni fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Nagyon-nagyon örülök ennek a tapasznak,rendszeresen használni fogom.

PAncsi79

2014. május 5.

Az első próbálkozás után félretettem, mert semmit nem csinált az orromon lévő mitesszerekkel.
Nem durva a helyzet, de ez az egyetlen, amire nem hat túlzottan a BHA nálam (talán mintha javult volna a helyzet, de azért még látom a pórusokat, hogy van rajtuk mit tisztítani).
Nem szeretem nyomkodni az orrom, mert egyrészt fáj, másrészt két napig piros utána, harmadrészt pedig napokig hámlik...
Mint írtam, sajnos az első próbálkozásom sikertelen volt, egyetlenegy (!) mitesszert húzott ki az orromról, pedig előtte kamillával gőzöltem, tényleg nagyon puha volt a bőröm.
Már épp gondolkodtam, hogy kidobom, ha ennyire hatástalan, míg a hétvégén gondoltam kipróbálom a 10%-os AHA hámlasztás (Paula's Choice) után és láss csodát. Este felkentem a hámlasztót annak rendje és módja szerint, majd másnap reggel ébredés és arcmosás után (ilyenkor hihetetlenül sima, babapopsi puhasgú a bőröm) feltettem még egy tapaszt. 15 perc után csak ámultam és bámultam a mitesszer-erdőt a tapaszon!
Nem mondom, hogy így is tökéletes, de nekem így már megfelel, mert ezzel a módszerrel tényleg nagyon sok mitesszert eltávolított, tetszett a végeredmény.
Viszont ötös nem jár neki, mert kellett a külső segítség, hogy hatékony legyen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

Viszont ötös nem jár neki, mert kellett a külső segítség, hogy hatékony legyen

ivy

2014. április 30.

Nem tisztít alaposan. De optikailag tényleg jobb a helyzet utána mint előtte. Nem ez a legalaposabb módszer aláírom, de komfortérzet növelésnek nem utolsó. Maradt mitesszerem a használata után, de sok eltűnt. Ilyen néha megvevősnek szerintem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.