Rival de Loop

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benkaszne, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

RDL Revital ráncfeltöltő szérum Q10 és Tripeptid tartalommal. A tripeptid rendszeres használattal csökkenti a ráncok mélységét, kiegyennlíti a bőrfelületet és javítja a bőrhibákat.

Lory

2018. június 20.

Elhasználtam az egész üveggel,nagy csodát/változást nem tett a bőrömmel.Igazából nem is várhatjuk,ha figyelmesen megnézzük, a fő hatóanyaga az utolsó helyen van az INCI-ben.Önmagában ezt becsapásnak gondolom,azzal a hatóanyaggal reklámozni vagy azt bármi módon kiemelni amiből a legkevesebb jutott bele...:( - 1 csillag jár érte.A másik csillagot a tapasztalt hatása miatt vesztette el,anti-age hatása,ráncfeltöltő hatása nincs,pedig 1-2 halovány mimikai ráncon kívül sok dolga nem lett volna.Összességében egy könnyű textúrájú,könnyen felszívódó szérum.Akár a nappali,akár az éjszakai krém alá használható,azonban hidratáláson kívül más nem csinál.A szokásos "pihe-puha bőrrel ébredtem" meg "élettel telibbnek tűnik az arcom" ténymegállapításokért nálam sajnos nem jár 5 csillag. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

madaras

2018. február 2.

Kerestem a boltban,de nem találta. Hát megtudtam: Kivonták a forgalomból, de még csak Rival De Loop márkájú dolgokat sem találtam.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

sophy83

2017. december 12.

Számomra nem olyan kellemetlen az illata, mint sokan írják, bár tény, hogy nagyon tartós. Eddig egy üveggel használtam el, de szerintem újra fogom venni. Többnyire esténként, arctisztítás után használtam, érezhetően feszesíti és puhává teszi az arcbőrt, gyorsan beszívódik, kellemes állagú. Volt hogy nappalra is használtam alapozó alá és úgy is működött. Maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Anita1978

2017. november 16.

Akciosan vagy 660 Ft-ert vettem.Hihetetlen!
Ennyi idosen en szerum fan lettem.Muszaj!
Este felteszek 2 pumpanyit is,jol beszivodik ez a konnyu kis termek.Reggel is hasznalom neha,siman jo alapozo ala is.Eddig elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Akciosan vagy 660 Ft-ert vettem.Hihetetlen!
Ennyi idosen en szerum fan lettem.Muszaj!

ingyombingyom

2017. május 14.

Mostanában érdeklődni kezdtem Rival de Loop termékek iránt és ennek megtetszettek az összetevői. Az első benyomás az illata: borzalmas egy 80-as évekbeli nehéz krémhez hasonló szaga van. Kifejezetten zavar, ráadásul nem illan el , nyomokban érzem hogy ott csücsül az arcomon egész délelőtt. A második benyomás az állaga , inkább egy híg hidratálókrémhez hasonló de nem annyira könnyű mert nehezen szìvódik. Kicsit kevesebbet kéne kennem belőle azonban ez majdhogynem lehetetlen mert a pumpás adagolófeje kíméletlenül kiporciózza az adagot ha kell ha nem. Finoman kell megnyomni a tetejét, közben figyelni mennyi jön ki mert hajlamos nagy adagokat kipréselni magából.
Ilyen előzmények no meg az összetétel után óriási elvárásaim voltak a hatékonyságát illetően de az nem igazán jött . 1 hete használom, türelmes vagyok.
Hozzá kell tennem , nagyon jól feltölti az arcot az egész napos pihe-puhaság az megvan de itt véget is ér a tudomány. Mivel nehezen szívódik a szérum után már nem nagyon kívánja a bőröm a hidratálót. 20-30-40 éves kor közt ajánlják , szerintem inkább a 40- esek fogják ezt szeretni. Pozitívuma , hogy nincs elől benne alkohol , nincs benne parabén és nevetségesen olcsó.
Helye van a piperepolcomon, el fogom használni de valószínűleg nem veszem újra.

Update : Megszerette. Így 40 felett gyorsabban öregszik a bőr és ez a szerum jó még ha büdös is. 5- ös !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 14.

Helye van a piperepolcomon, el fogom használni de valószínűleg nem veszem újra.

caramelcukk

2017. január 18.

Egy hete használom megelőzés céljából a Q10 szemránckrémmel együtt. Szamomra pozitív csalódás volt ez a szérum. A bőröm imádja, sokkal ki pihentebbnek tűnik, és mintha egy hangyanyit feszesebb is lenne! Szuperül hidratálja az én vízhiányos bőrömet!
Igen elég intenzív illata van,de engem egyáltalán nem zavar....
Plusz pont azért mert nem egy drága termék!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Igen elég intenzív illata van,de engem egyáltalán nem zavar....
Plusz pont azért mert nem egy drága termék!! :)

Mundow

2016. augusztus 20.

Feszes és húzódik tőle az arcbőröm. Esti használat után még reggel is érzem a nem igazán kellemes illatát, amely kimondottan tartós.
Sajnos a borzalmas illata miatt nem bírom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Sajnos a borzalmas illata miatt nem bírom elviselni.

ancsa85

2016. augusztus 4.

már a 3.üveggel használom, nagyon-nagyon szeretem. éjszakára alkalmazom jó bőségesen 2-3 pumpálásnyit. reggelre teljesen feltöltődik és kisimul az arcom, mintha plussz 2 órát aludtam volna még. biztosan veszek még belőle ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

szaboszilvia28

2016. június 14.

Ennél több mint 10x drágább arckrémeket is vettem már, és úgy tűnik pont ugyanezt tudják. Azért csak négy csillagot adok egyenlőre, mert hosszútávú hatásáról még később írok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Takaro

2016. május 1.

A pumpas megoldas tok jo, az Alverde zold szerumahoz kepest kicsit nehezebb es lassabban szivodik fel, de legalabb nincs tele alkohollal, vagy legalabbis nem olyan zavaro a jelenlete.
Szerintem ez leginkabb egy higabb arckrem, semmi tobb, de annak egesz jo lenne. Csak hat ez a szag... eroszakos, tolakodo, nekem iszonyu budos es nagyon sokaig erzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.