Rival de Loop

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roaringtwenties, Módosítva: 2017. március 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Igénybevett bőrre, mandulaolajjal. Hatékony öregedés gátló Q10 formulával, tripeptid és lipid komlex tartalommal. A coenzim Q10 megköti a szabad gyököket és megvédi a bőrt a fény okozta öregedés tüneteitől. A tripeptid egy szabad peptid fajta, mely a ráncok redukálása céljából lett kifejlesztve. Hatására a bőr fiatalabbnak és kisimultabnak tűnik. Az intenzíven ápoló mandula-és szezámolaj puhává varázsolják a bőrt és megvédik a kiszáradástól. 30-as erősségű UV-fényvédő formulája és E-vitamin tartalma véd a káros sugaraktól és szintén segít a fény okozta öregedés megelőzésében. PH-semleges, parabén-és szilikon mentes.

v.alexandra27

2018. június 26.

Én nagyon szeretem, könnyen beszívódik, jól hidratál, a bőrömet sem bántja :) Ár-érték arányban is nagyon jó, az éjszakai verziót is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Sheila

2017. szeptember 11.

Peptidek és 30-as fényvédő miatt vettem meg, plusz a kedvező ár, de nem vált be. Túl zsíros, nem szívódik be, ragad.
Éjszakára még elmenne, de akkor minek a fényvédő...
Továbbra is keresem azt az öregedés gátló, fényvédős nappali krémet, amit zsíros bőrű 40+-osoknak gyártottak (vagy ilyen nincs más rajtam kívül??) és nem olyan mint a gépzsír...:-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Éjszakára még elmenne, de akkor minek a fényvédő...

szirimiri

2017. június 24.

Éjszakait is vettem, meg ezt is. Mindkettő kifogástalan. Először a régebbi fajtáját olvastam el és nagyon sajnáltam, hogy ilyen rosszakat írnak, az éjszakait meg istenítik... Nem akartam másik fajta nappalit, de szerencsére tovább görgegttem és itt volt EZ! Nagyon szépen és hamar felszívódik, jó az illata, kevés kell belőle. A bőrkép egységes, ragyogó. Régóta keresgélek, ez minden eddiginél jobb! Nekem nem száraz a bőröm, de nagyon örül neki 😀 öt csillag. Ja és üvegtégelyes mind a kettő, nincs feleleges papír vagy műanyag, mint pl egy ziaja krémnél....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Hopi

2017. május 31.

Régebben elhasználtam egy tégellyel a 15-ös fényvédős verziójából is, ezt pedig az LSF 30 miatt vettem meg, mert nagyon fontosnak tartom a fényvédelmet. Ez a krém sokkalta sokkal jobb, mint az előző verziója, sokkal gyorsabban beszívódik, az illata is diszkrétebb és maga a krém világosabb sárga, mint az elődje, bár ennek felkenés után már nincsen jelentősége. Összességében teljesen meg vagyok vele elégedve, jók az összetevői, a bőröm hosszú távon meg fogja köszönni (legalábbis nagyon remélem :) ) és nem engedi a bőrömet leégni, megvéd a káros környezeti hatásoktól.
Plusz pont, hogy remekül lehet rá sminkelni is, csodás az ára, egyelőre nem keresgélek tovább, kitartok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

mse02

2017. március 30.

Meglepően jó ez a krém, nem hagy fehéres nyomott maga után. Szépen elterül és beépül, számomra semleges illata van.
Jól tudok rá sminkelni, nem kukacosodik.
Drágább krémmel volt már rosszabb tapasztalatom, ezért nekem 5* ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Jól tudok rá sminkelni, nem kukacosodik.
Drágább krémmel volt már rosszabb tapasztalatom, ezért nekem 5* ez a krém.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.