Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   német Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: seidnerdora, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   német Rossmann

Ez a krém a megfelelő választás, ha egy termékben szeretné megtalálni az ápoló hatású nappali arckrémet és az egyenletes arcbőrrol gondoskodó alapozót. A hialuronsav koncentrátum hidratálja borét, a koffein pedig támogatja az arcbor keringési rendszerét. Mandula – jojoba- és shea-vaj táplálják, puhává varázsolják arcborét. 6 az 1-ben hatás: mattítás, hidratálás, ragyogó arcbor, elfedi a bor egyenetlenségeit, elhalványítja az apró ráncokat, 15-ös fényvédo faktorral rendelkezik. A finom pigmentek gondoskodnak az egyenletes arcborrol.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

potimano

2017. május 29.

Hell árnyalatban van meg. Eleinte csak a tudatalattim próbált megkímélni ettől a terméktől azzal, hogy mindig a Maybelline BB krémje került a kezembe reggeli sminkeléskor. Aztán pár napja ismét elővettem, mert emlékeztem, hogy eleinte sokat használtam.

Hát te jó ég.

Most ahogy írom a kritikát, direkt kentem a kezemre egy adagot, hogy motiváljon. Két percen belül sötét narancssárga lett az egész kézfejem! Az arcon is hasonló dolgokat művel. Sápadt a bőröm és ez a narancsos árnyalat nem mondanám, hogy az én stílusom... :D
Az állaga sűrű és krémes, de nem lehet vele dolgozni. Nem kenődik el egyenletesen, a fedése foltos, a száraz részeket kiemeli és még jobban oxidálódik az arcon. Szivaccsal is hasonló az eredmény, csak ott még annyi fedést sem a mint ha csak kézzel vinném fel. Már nem is merem felkenni az arcomra, inkább nem teszek rá semmit.

Egy csillagot kap, mert a Nivea BB krémnek kettőt adtam és még az sem nézett ki ennyire horrorisztikusan rajtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Hát te jó ég.

writa

2017. április 19.

A kedvenc BB krémem. A világos árnyalat van meg, bár tél végére és tavasszal ez is túl sötét, az év többi időszakában kitűnő. Tényleg elég belőle egy kevés, amit egy nagy ecsettel szoktam eloszlatni. Könnyen, gyorsan és egyenletesen felkenhető. Egy tubus sokáig tart, az árát is figyelembe véve igen gazdaságos. Ez már a második tubus, de biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

xszemyx

2016. október 13.

Up: ahogy a nyár után még inkább kifehéredtem, úgy ez is egyre inkább elüt az arcomtól. Mint valami narancsos gumimaci, úgy nézek ki, ha felkenem. Már nem tudom használni, szörnyen narancssárga. A szagát se tudtam megszokni, tényleg borzasztó büdi, és sokáig érződik. De a márka továbbra is jó, a Q10 krémjét i-m-á-d-o-m.

Annyira kellemesen csalódtam a Rival márkában, hogy el nem tudom mondani. Ránézésre egy semmitmondó, tiniknek készült, olcsó és káros anyagokból összepakolt termékeknek néztem őket, ezért tovább is mentem a drogériában mindig. Viszont amióta minél természetesebb összetételű arcápolókat keresek, azóta itt meglepetten csodálom, hogy az egyik legjobb INCI-vel rendelkeznek ezek a termékek (ellentétben pl. a túlhájpolt Eveline BB krémmel, ami tele van az összes létező parabénnal...) Nem mellesleg nagyon olcsó, és csalódás sem ért. Egy pöppet talán egy fél árnyalattal sötétebb a Hell árnyalat, mint a bőröm, de asszem sehol nem találnék megfelelőt a fehér bőrömre, így ez nem von le az értékéből. Viszont a dizájnon változtatnék, hogy kicsit feltűnőbb, ránézésre is szerethetőbb legyen, hogy hamarabb észrevegyék az emberek a polcokon, mert eléggé háttérben van a semmitmondó kinézetével.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

honeycrush98

2016. október 8.

Már régóta szerettem volna ezt a Rival BB-t, de sohasem találtam a Rossmannban... Egy honapja viszont lázas keresés után - lám, lám, megtaláltam! Picit féltem tőle, de már egy ideje használom és nagyon szeretem! :)
A fedése számomra megfelelő, bár púder nélkül felejtős.
Az árnyalata egy picit érdekes, egy hajszálnyival lehetne sötétebb (nem tudom, én csak ezt az egy, Hell nevű árnyalatot találtam), de nem vészes.
Az illata borzalmas... Ezt az egyet utálom benne, de az ára, összetevői és az spf egy picit kárpótol miatta.
A színe és az illata miatt 4 csillag, de egyébként remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

A fedése számomra megfelelő, bár púder nélkül felejtős.
A színe és az illata miatt 4 csillag, de egyébként remek!

Vvn

2016. szeptember 22.

Az itteni elégedettség miatt vettem meg. Nos.... nem, hogy természetes az "illata", hanem iszonyúan BÜDÖS!
A fedése 0. Sőt az a kevés is darabokban szárad meg, mint mikor hámlik a bőrünk. Elnézést a kifejezésért, de ez egy kalap sz*r!!!
Ha lehetne -5 csillagot adnék! -.-"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Ha lehetne -5 csillagot adnék! -.-"

nellcso

2016. augusztus 7.

Eddig alapozót használtam, viszont szerettem volna kímélni a bőröm, különösen a nagy melegben. A másik, hogy nagyon csúnyának tartom, mikor valaki arcára nyáron rásüt a nap és látszik, hogy két rétegben le van vakolva, egyáltalán nem természetes. Így találtam meg ezt a terméket, amit a szép összetevői miatt gondoltam kipróbálok. Az eredmény pedig nagyon szép. Az állaga pont jó, könnyen el lehet oszlatni. Az illata finom, a fedése pedig éppen annyi, hogy szép egyenletes színű legyen tőle az arcbőr. Távolról olyan hatást kelt, mintha alapozó lenne rajtam, közelről viszont nagyon természetes és nem foltos. A Hell árnyalat pedig tökéletes. Megéri az árát, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

tonhalacska

2016. február 7.

A sötétebbet vettem meg, hogy is mondjam.....pocsék....narancssárga a színe, a felvitele könnyű, az állaga egész jó, de foltos lesz és még szárít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

krebi_brian

2015. november 30.

Imádom, szerintem már legalább négyszer újravásároltam, hiszek benne, hogy csak és kizárólag az én bőrömre fejlesztették ki, ami a Hell árnyalatot illeti. Érzem, hogy táplálja a bőrömet, kisimítja a ráncokat, eltünteti az apróbb bőrhibákat, jobb, mint akármilyen alapozó. Pedig csak azért vettem meg anno, mert vegán (ha a csomagolás nem hazudik).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Lilia

2015. október 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet, elég jól fed és a koffeintartalma miatt nagyon jól feszesíti a bőrt, eltünteti a kis ráncokat. Kis mennyiség is elég belőle egyszerre, így sokáig kitart a tubus. Az illata is kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate