RIVAL loves me

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Candy21, az összetevőket feltöltötte: zsani1500, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Optimalizáló alapozó, mattít, javítja a bőrképet, fényvédő faktor: 15
  • Sejtenergia fokozóval: javítja a sejtek lélegzését, mérsékli az UV sugarak által okozott idő előtti öregedést.
  • Makulátlan, ragyogó eredményért.
  • Bőrrel való összeférhetősége dermatológiailag tesztelt.

Zsankaa

2021. február 17.

Néha-néha használok csak alapozót, ez teljesen megfelel az elvárásaimnak. Nem nehéz, szépen fed, de egy idő után tényleg újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

katap

2021. február 14.

Nekem ez az alapozó pénzkidobás volt sajnos. A fedése még nem lenne rossz, de az én bőrömmel valahogy nem működik. Foltos és sajnos nem is tartós. Sajnálom mert a márka többi terméke jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Judy1

2020. szeptember 29.

Nem volt az üzletben a kedvenc alapozóm, és gyorsan vettem valamit, amivel átvészelem, amíg újra be tudtam szerezni. Meglepően jó alapozó 1400 Ft-ért! :)
A fedése nem erős, a hétfköznapokra egy természetes megjelenéshez pont jó. Nem matt, emiatt még természetesebb a hatása. Viszonylag tartós, és a pirosító, highlighter is sokáig megmarad rajta. Kicsit ragacsos érzetet hagy, ezért a 4 csillag, de ennek ellenére is lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Palma215

2020. július 20.

Szerintem a mindennapokra tökéletes választás. Nagyon nehéz mattra sminkelni, de nem matt alapozó, szóval ezt elnézzük neki. Csak az a baj, hogy nap közben elmászik az alapozó, lejön, pl a szemüvegre is kerül belőle, még fixálva, púderezve is. De előnyére legyen mondva, hogy nem maszkos, ahhoz képes szépen fed, de nyílván nem az operabáli csodasmink alá való, szerintem pont annyi a fedése, hogy egészséges és nem túl sok legyen az arcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

padan

2020. június 5.

Most vettem először, szépen fed, bár 3-4 óra után egy újrapúderezést igényel. Ettől függetlenül egy jó kis termék, szerintem újra fogom venni. Széles választék van az árnyalatok terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

bloggerina8

2020. február 22.

Nekem tökéletesen bevált, nagyon szép árnyalata van, tökéletesen passzol az alap arcszínemhez. Jól kenhető, minőségben pont jól tükrözi az árat. Már évek óta nem is használok mást. Ahogy kiindulok az árból és minőségből ez a kettő egyensúlyban van, nem érdemes drágát venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 22.

Akisvoros

2020. január 8.

A szalicilsav és a természetes árnyalata miatt nagyon bizakodó voltam. Csalódnom kellett, nagyon szárít pedig zsíros a bőröm, alig fed valamit, beül a ráncokba azonnal primerrel is. Nem tudom mit kezdjek vele :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

loju

2019. május 28.

Igazából csak azért esett rá a választásom, mert akciós volt és mattítást ígért. Barik lettünk! :-) Kis idő után átfényesedik ugyan, de nem gáz! Én kézzel viszem fel, nem szeretek eszközt használni, szerintem teljesen felesleges és így igazán természetes hatást lehet elérni, abszolút nincs maszk érzete az ember lányának, még melegben sem fulladozok alatta! Irritációt egyáltalán nem okozott, viszont a színválasztásnál először kicsit mellényúltam, az üvegben sötétebbnek néz ki, mint a valóságban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

naiyah

2019. március 14.

imádom!!!! rengeteg alapozót kipróbáltam már, ezt kb utolsó elkeseredésemben vettem le a polcról és tökéletes a színe is a tartóssága és OLCSÓ! már a 6. üveget fogyasztom el belőle, remélem sokáig marad még a kínálatban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

simbenz

2018. december 8.

Pár hete vettem a Rossmannban akciósan. Nagyon kevés árnyalatban kapható. Nem tudom nagyobb Rossmannokban máshogy van-e, de nálunk vidéken nem volt teszter kitéve belőle. Gondoltam ennyi pénz legrosszabb esetben elbukok, és elhoztam a legvilágosabb árnyalatot. Világos bőröm van, de ez...szörnyű volt, annyira sápasztott. Amit még el is néztem volna, max veszek másik árnyalatban (is). De ez a szag.. egyszerűen szavak sincsenek rá.. Annyira büdös, hogy rohantam is lemosni magamról. Még lemosás után is éreztem az arcomon. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aluminum Hydroxide, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.