Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mantezia, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló és rugalmasító hatású, rendszeres használata bársonyossá varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 és 1000 ml

Claire125

2018. február 26.

Arctejnek nekem kicsit "sok". Ha ezt használom, akkor utána semmilyen krémet nem tudok felkenni, mert nem tudja beszívni az arcom. Sminklemosásra jó, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

kmj1012

2017. március 31.

Kifejezetten sminklemosásra használom, így nekem kb. fél évi kitart egy adag. Szerintem nagyon szuper. Imádom az illatát, az adagolóját, nagyon ügyesen elbánik a sminkkel... Második flakont fogyasztom, és már anyukámnak vettem egyet ajándékba, ő is nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

thisisbeka

2017. január 23.

Használtam egy ideig és imádtam. Én is sminklemosóként használtam, nagyon szépen lehozta a sminket és nagyon jó érzés volt az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Pöti

2016. április 26.

Szeretem az Ilcsi féle arctejeket, már többet is próbáltam és használtam közülük, így volt már szőlő őssejtes, meggy-kökény, almás-citromos és most ez a rózsás. Alapvetően mindegyik jól tisztít, főleg ha tényleg fent hagyjuk 2-3 percig az arcon. Szemsminket egyikkel se szednék le, mert utálom, amikor belemegy a szemembe, de az arc többi részére szerintem tökéletes. Nem szárít, szerintem szépen tisztít, utána tonik mindenképpen kell, hogy az esetleges arctej maradványokat eltávolítsuk, de én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

petra91

2015. augusztus 6.

Örök kedvenc!! Én sminklemosóként is használom, és a legjobb!! Nem fog ki vele semmi se :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Tildi

2014. augusztus 10.

Elfogyott egy flakonnal. Szépen tisztít és hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Elfogyott egy flakonnal. Szépen tisztít és hidratál :)

zeora

2014. május 9.

Már sok éve használom, és imádom. Az Ilcsi termékei szerintem messze a legjobbak a piacon. Jó, nem olcsók, de természetesek, és tényleg hatásosak (ami ritka...). Azóta vagyok elégedett az arcbőrömmel, mióta ezt használom. Ezen kívül semmit sem kenek rá (se smink, se ilyen-olyan arckrém), csak évente 2x a kozmetikusom, aki szintén az Ilcsi termékekre esküszik. Ő javasolta ezt a lemosót is. A több éves használat után sem "szokta meg" a bőröm. Az utolsó 2 flakon kicsit más volt, mint előtte, valamit változtathattak rajta, de nem lett rosszabb. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.

szzh01

2014. február 6.

Hosszas keresgélés, sok felesleges vásárlás után leltem rá erre a lemosóra, ami a különösen érzékeny szemere is kitűnően használható. Mivel számomra húzós az ára arclemosásra, én kizárólag szemsmink lemosónak használom (arclemosónak az Alverde vadrózsás arctejét használom). Nagyon szépen, dörzsölés nélkül pillanatok alatt lehozza a sminket, egyáltalán nem csíp, nem irritál. Kellemes állagú és illatú készítmény, ha lusta vagyok krémezni, akkor is nyújt egy pici plusz ápolást a bőrnek. Az adagolófejjel vigyázni kell, mert ha nem jó szögben tartjuk alá a szivacsot, ellő a fürdőszoba másik végébe. :-), viszont tetszik, hogy pontosan, kis mennyiségenként lehet vele adagolni a tejet, így nem vész kárba egy cseppje sem, és a pumpás adagolás higiénikus és kényelmes is. Az meg persze külön öröm, hogy magyar termék. Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 6.

malvina

2013. november 25.

Amikor elkezdtem használni, még nagyon elégedett voltam - szépen tisztított, hidratált is, nem is kellett utána sok esetben hidratáló krém. Azonban a 8-10 hónapos használat végére már nem szuperált annyira. Sokszor éreztem kiszáradtnak az arcomat tisztítás után, viszont ez annyira nem volt jellemző, amikor arctisztítót váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

zimányiréka

2013. november 8.

Sajnos vettem helyette mást. kár volt.. semmi nem tudja utánozni ezt a kencét. minden bőrre csodálatos. A sminket jól lehozza. Néha még krémet sem használtam utána(nyáron).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.