Rugard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2012. december 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A korai ráncképződés megelőzésére. Intenzív hatású vitamin tartalmú krém, mely elősegíti a hámsejtek természetes regenerációs folyamatát. A fáradt bőrt felfrissíti és nedvességtartalmát szabályozza. A készítményben lévő C és E vitamin aktiválja a bőr védelmi rendszerét, az optimálisan adagolt E vitamin jótékonyan hat a sejtek rugalmasságának megőrzésére, míg az A és B6 vitamin elősegíti a bőr felső rétegének megújulását. Ezek az értékes vitaminok a kollagénnel együtt megakadályozzák a bőr öregedését és a korai ráncképződést. Az alkalmazás során a fáradt bőr üdévé, szemmel láthatóan simábbá, selymessé válik.A Rugard krém gyors segítség a bőr fiatalságának visszanyerésében és hatékony védelem a bőr idő előtti öregedése ellen. Klinikailag tesztelt

horleus

Korcsoport: >54
2014. szeptember 20.

Amikor a legutolsó munkahelyem megszervezett egy közös, pár napos kirándulást Bükfürdőre, a klíma vagy a fürdő annyira kiszárította az arcbőröm, hogy szinte fájt. Kénytelen voltam valami krémszerűség után nézni . Azelőtt semmit nem használtam az arcbőrömre.
Kigyalogoltam a faluba, ahol semmi nem volt nyitva. Az út mellett egy fabódé, ahol ujságot, cigarettát stb. árusítottak. Kérdeztem, van-e valamilyen arckrém-szerűségük. Ajánlottak egy arckrémet, Rugard krém néven. Megállapítottam, hogy ez valami német gyártmány.
Ez kb. 15 évvel ezelőtt volt, azóta is rendületlenül ezt a Rugard krémet használom. Ugyanolyan tégelyben, ugyanolyan dobozban van, csak a neve változott, most Vitamin-Creme a neve, „gegen vorzeitige Faltenbildung”, vagyis idő előtti ráncosodás ellen. Vitamin A, B6 és E vitamin van benne. Mindezeket most fedzetem fel, hogy tüzetesebben elolvastam, mi van a tégelyre írva.
Olvasgatom az interneten, hogyan lehet megszabadulni az arcon keletkező ráncoktól. Be kell vallanom, hogy én több mint 70 éves korom ellenére még semmiféle ráncot nem fedeztem fel magamon, nincs mi ellen harcolnom. Kénytelen vagyok beismerni, hogy ezt a Rugard krém több mint tíz éves használatának köszönhetem.
Tíz éve a fővárosból vidékre költöztünk, és szerencsére itt, vidéken is felfedeztem egy lelőhelyet, ahol rendszeresen beszerezhetem ezt a krémet.
Fogalmam sincs, mit tartalmaz ez a krém, de nálam ezer százalékosan bevált!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Fogalmam sincs, mit tartalmaz ez a krém, de nálam ezer százalékosan bevált!!!

albertinablogg

2014. március 18.

Jó krém, ár-érték arányban megfelelő. Én Herbáriában vettem, mindenképpen egy vitaminokkal dúsított hidratáló krémet akartam venni. Külön pozitívum, hogy kollagén tartalmának köszönhetően megakadályozza a korai öregedést és lassítja annak folyamatát. Egy kicsit zsírosabb krém, mindenképp éjszakára használom, de ha itthon vagyok és tudom nem megyek sehová akkor is bekenem vele az arcom, mert sminkalapnak nem igazán jó. De ha este lefekvés előtt használom az arcom reggelre olyan hidratált és puha, hogy alapozás előtti hidratáló használata nem indokolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Desamidocollagen, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0