Rusk

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Olykor a hajnak is szüksége van egy kis extra kényeztetésre, főleg, ha sokat festeted, formázod. A deepshine smooth keratinos mélyreható kezeléssel a hajad is megajándékozhatod egy intenzív tápláló terápiával. A kezelés erősíti a hajat, felületét simává és fényessé varázsolja. A nátriumklorid-mentes, színvédő formula segít hosszan megőrizni a haj élénk színét, ezért festett hajra is használható. Azonnal táplálja a fénytelen, gyenge hajat, a száraz hajvégek pedig újra hidratáltak lesznek. Segít visszaállítani a haj rugalmasságát, erejét és vibrálását. A terápiaként használatos intenzív kezelést elegendő hetente alkalmazni, amelytől a hajad új életre kel és visszanyeri fényét, puhaságát.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Ezt a kis csodát imádtam a legjobban. Igaz heti 1-szer szabad használni, így azt hittem sokéig kihuzza, de hamar elfogyott, mint a sampon és a kondicionáló.
Ettől a terméktől éreztem leginkább, hogy nő, erősödik, és kevésbé hullik a hajam.
Finom illatal, selymes puhasággal látta el a hajam.
Az egész termékcsalád kiegészíti egymást, hiszen a sampon után (1-szer) jött a hajpakolás, és lezárásul meg a balzsam. Nekem néha sok volt, gyorsan zsírosodott ilyenkor a hajam, de utána vettem csak észre, hogy csodát tett a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Finom illatal, selymes puhasággal látta el a hajam.

Fanni0714

2018. április 19.

Jobb a hozzá tartozó samponnál, kondíciónálónál de az árát még így is sokallom. Csak ennyi a probléma, minőségben viszont elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Emmanora

2018. február 25.

Imádom, használata után szép fényes a hajam. Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Imádom, használata után szép fényes a hajam. Megéri az árát.

szeplo

2018. január 30.

Lassan elfogy a mélyreható kezelésem, nekem nagyon bejött! Csomagban vettem így az ára is kedvezőbb volt az itt feltüntetettnél. 20 percig rajta hagyva a hajon csodát tesz, többen megjegyezték a hadználata után hogy milyen szép fényes a hajam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Serena0123

2018. január 16.

Nem tudom miért, de ettől a pakolástól hajszárítás után nagyon száll a hajam. Puhább mosás elött mint utána ha használom ezt. Az illata kellemes, de nagyon drága és sajnos nekem nem használt semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Kriszti92

2017. november 6.

Nekem olyan mintha balzsam lenne,szép,fényes hajatcsinál,de csak hajszálra meg végekre használom,először a fejtőnél,egész hajra használtam,de ez is olyan mint a balzsam,nem szabad fent használni mert zsírosodik tőle a haj ! :(
Így egy picit fölöslegesnek érzem,olyan mintha 2 balzsamom lenne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Így egy picit fölöslegesnek érzem,olyan mintha 2 balzsamom lenne :D

Marcsi0109

2017. március 23.

Nagyon jókat hallottam a termékről, így gondoltam kipróbálom. Az én hajam balayage-ra van festve és az ég világon semmi változás nem történt, sőt... mintha még szárazabbnak hatna a vége, pedig azt hittem puhább és fényesebb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Hendzsi

2017. március 4.

Puhább lett tőle a hajam az biztos, de csak egy-két napig érzem sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Puhább lett tőle a hajam az biztos, de csak egy-két napig érzem sajnos.

Szilvia005

2017. január 10.

jó cucc, de ebből a fajtából a balzsam talán jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

jó cucc, de ebből a fajtából a balzsam talán jobb

Szoniboni

2016. november 22.

Nekem nagyon bejött. Mióta egy szőkítésen átesett a hajam és száraz, szalmaszerű lett a vége, azóta szeretek pakolásokat használni balzsam helyett hasjmosás után. Ettől a terméktől nagyon szép lett a hajam, selymes, puha, könnyen fésülhető. Nyilván kellett néhány vágás is, de nekem az egész termékcsalád nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Honey, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Panthenol, Tribehenin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetrimonium Methosulfate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetrimonium Methosulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!