Best of Beauty 2019

s-he stylezone

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: sophie09, az összetevőket feltöltötte: glacon, Módosítva: 2016. január 19.

A s-he stylezone korrektor segít elfedni a szem alatti karikákat és a nemkívánatos bőrhibákat. Fényvisszaverő mikro-pigmenteket és hidratáló komplex hatóanyagokat tartalmaz. Ecsetes végű.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Az ecsetes korrektorok közül ő a kedvencem! Ritkán találok olyan korrektor színt, amely illeszkedik a bőrömhöz. A 003 natural pont ilyen és persze hogy állandóan hiánytermék... :D Krémes, könnyed a textúrája, kellemes viselni. A száraz részeket nem emeli ki, sőt hidratál inkább. Szépen eldolgozható, elfedi a bőrhibákat, közepesen tartós. Szem alá sem rossz. Nem irritál. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

kiscicus

2018. október 7.

Az első korrektorom is ez volt, mert egyedül a 001-es árnyalata volt megegyező a bőröm színével. Azóta is rengetegszer vettem újra és még a márka megújulása óta is ugyanolyan jó. Nem szeretném egyhamar lecserélni. Jó a fedése és tartós is. Arról meg már nem is kellene említést tennem, hogy az arcomról leszárította a pattanások egy részét és hidratálta a kiszáradt homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

kriszti.csatlos

2017. április 25.

Update:
Nagyon szeretem továbbra is, de mintha egyre kevesebb lenne benne.. nem használom sűrűn, és pont ezért csodálkozok, hogy egy használat után elfogy.. (hmm.. ide is elért a válság lehet.) Sajnálom, le kell váltanom, mert ez így nem gazdaságos.

Évek óta csak ezt használom, inkább a szemem alatti karikákra. A legvilágosabb 001-es árnyalat van meg belőle, alapozó alá tökéletes szerintem. Nagyon könnyen kezelhető az ecset miatt. Néha a tekerős része megtréfál, de ennyi baj legyen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Update:

Csoszke

2017. április 7.

Jónak hittem, de végül megvilágosodtam...ez borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

Jónak hittem, de végül megvilágosodtam...ez borzasztó.

ponilopopolopo

2017. március 27.

Olcsó és jó fedést biztosít, könnyű a felvitele is :) 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Olcsó és jó fedést biztosít, könnyű a felvitele is :) 5 csillag

Fruzsci

2016. október 7.

Ez az első s-he termékem, még a tavaszi joy napok alkalmával vettem meg, és pont most a glamour napok előtt fogyott ki, így meg is vettem az utánpótlást! :D Szerintem tök jó kis korrektor! Leginkább szem alatti karikákra szoktam használni, de kisebb bőrhibákra is jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

orik

2016. szeptember 10.

Már többször választottam ezt a terméket. Nem annyira szem alatti karikákra, mint inkább kisebb bőrhibákra használtam. A fedésével, állagával és tartósságával is nagyon meg vagyok elégedve. Az ecsetnek köszönhetően könnyen lehet vele dolgozni, ennek ellenére az ilyen kiszerelést nem túlzottan szeretem (ahogy több hozzászólásban is jelezték: lehetnek adagolási problémák). Nincs benne túl sok, viszont az ára sem vészes - nekem egy akár két hónapig is elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Fannalin

2016. július 1.

Kisebb fedésű, de én is megszerettem. Sajnáltam, hogy elég kevés van benne..az enyémre még az se volt rá írva mennyit tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Makocska

2016. május 11.

Napi használat mellett kitekergeti az ember kb 1, másfél hét alatt. Nem rossz, de nem egy hosszú élettartamú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Tekla96

2016. május 8.

Nem szimpatizáltam eddig a márkával, de akadt egy 50%-os kuponom, úgyhogy úgy döntöttem, hogy így kipróbálok valamit. Ezzel a típusú korrektorral másik márkáknál már megjártam, vagy túl sokat adagolt, vagy abszolút semmit, de szerencsére ezzel nem volt eddig baj. A fedését is szeretem, a színválaszték is jó, állaggal sincs semmi baj, még púder nélkül is fel merem rakni, akár szem alá is, nem megy bele a kis mini-ráncokba a szem alatt... Megkockáztatom, hogy még szemhéjpúder-alapnak is jó lenne. Kellemes csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Tea-Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1