Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozólakk, körömerősítő és fedőlakk egyben.

Segíti a körömnövekedést. Töredezésálló.

Zselés lakk-hatás és gyönyörű színek jellemzik. Akár 10 napon át tart.

Sally Hansen Complete Salon Manicure (275, 543, 406)
Ár: 1200Ft/db együtt 3300 Ft , Eladó: VaGa
Állapot: Használt, 80%/14.7ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, megbeszélés szerint
1300 ft - Sally Hansen Complete Salon Manicure
Ár: 1300 ft/db , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1-szer próbáltak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

Lyne

2020. június 23.

Olvasom ezt a sok jó véleményt és nem értem... de tényleg nem! Megvettem..többször is próbálokoztam vele... magában, alaplakkal, fedőlakkal és minden alkalommal 24 órán BELÜL több körmömről is elkezdett lekopni!! Nuku mosogatás, nuku hajmosás.. este felkentem, másnap dél körül már konstatáltam, hogy kopik...Azt se mondanám, hogy olyan nagyon gyorsan szárad... a Catrice körömlakkjaim gyorsabban száradnak meg.. ezen kívül mindent megfog, amit utálok.. Mondanám azt, hogy biztos én vettem meg egy lejártat, de az üzletben egyáltalán nem tűnt úgy, hogy bármi baja lenne. De ha még le is járt volna... akkor is bírjon már ki 1 napot kopás nélkül! Tényleg nem értem.... dühös vagyok és szomorú.. "dümorú"..;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

adra

2020. június 11.

590 forintért vettem meg a DM-ben leárazáson, ennyiért szuper. 1 hétig tökéletesen tartja a lakk magát, nem pattogott le sehol, csak ilyenkor már sajnos látványos a lenövés. Halvány rózsaszín 203-as árnyalatban vettem meg, ez picit csíkoz, de egy rétegben is szép. Ennyit mindenképp megér, de mondjuk 3000 forintot semmiképp sem, kb. pont annyit tud mint egy Catrice lakk 990-ért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

mkdorina

2020. június 1.

Legnagyobb kedvencem lett! 160-as árnyalatban van meg, gyönyörű természetes, halvány rózsaszín színe van, ami nagyon szépen mutat a barna bőrhöz. Iszonyat tartós, simán kibír 10 napot még úgy is, hogy rendszeresen használok fertőtlenítőszert, ami rendesen igénybe veszi. Nagyon természetes, tényleg szalon hatású. Beszerzek még jó pár árnyalatban!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Lina14

2020. június 1.

a babapink 510 i pink i can árnyalat van meg. egy vastag rétegben vagy 2 vékonyban fed, és tudtam vele nyomdázni is. mivel 1 nap alatt lecserélem mostanság a lakkjaim, ezért nem tudok nyilatkozni a tartósságáról, de a száradása jó, és szép fényes még fedőlakk nélkül is.
update: megvettem az 570 right said red árnyalatot és erről is csak jókat tudok mondani. mivel az üvege igen nagy, nagyon sokáig kitartanak ezek a lakkok
update 2: az 560 kook a mango árnyalt egy igazán extra, vibráló nyári narancs, szép nyomdázó alap, szépen is fed és szárad
Update 3: Nem bírtam ellenállni a Grape Gatsby árnyalatnak, ami a tökéletes pasztell lila, nyomdázásra is alkalmas és szuperfényes. Eddig ezek a lakkok telitalálatok nálam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

anikokovacs

2020. május 26.

nekem ezek a körömlakkok a legtartósabbak, teljesen meg vagyok elégedve velük

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

nekem ezek a körömlakkok a legtartósabbak, teljesen meg vagyok elégedve velük

auberginecat

2020. április 28.

Viszonylag sok Sally Hansen lakkom van, ebből a típusból jelenleg 7 db képezi a gyűjteményemet. A lakkok kivétel nélkül szépen fednek akár egy rétegben is, kettőben persze szebbek. Nagyon tartósak, 7-10 napig simán kibírják, addigra meg úgyis megunom.
160 Shell we dance: krémszínű, egyszerű, diszkrét, két rétegben érdemes kenni.
374 Mauve along: lilás tónusú nude árnyalat, jól illik bármihez.
260 So much fawn: élénk lazacszín, ez egy picit csíkoz.
547 Peach of cake: nagyon élénk barackos árnyalat, lerobbanthatatlan.
575 Red-handed: nagyon piros, ez viszont sajnos tapasztalataim alapján jobban kopik, mint bármelyik másik.
610: Red zin: sötét vérpiros, igazi vörös, ami a nagykönyvben meg van írva, gyönyörűen csillog.
360 Plum’s the word: lila, de nem sötét, inkább egy sötét nude, pici barnás beütéssel, nagyon szép.
Szerintem csodaszép árnyalatai vannak a márkának, egész biztos mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt, szívből ajánlom, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

160 Shell we dance: krémszínű, egyszerű, diszkrét, két rétegben érdemes kenni.
374 Mauve along: lilás tónusú nude árnyalat, jól illik bármihez.
260 So much fawn: élénk lazacszín, ez egy picit csíkoz.
547 Peach of cake: nagyon élénk barackos árnyalat, lerobbanthatatlan.

Mosomacko21

2020. április 14.

Szeretem mert nagyon gyorsan szárad mégis tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Szeretem mert nagyon gyorsan szárad mégis tartós.

viviennoo

2020. február 29.

Az általam próbált lakkok közül eddig ez a legjobb. Eddig Moyra lakkokat használtam, de volt, hogy már 1-2. nap lepattogott a körömvégekről. Ez a 4. napon is szinte hibátlan. A 160-as árnyalat van meg, nagyon szép, biztos, hogy befogok még szerezni pár árnyalatot. 1800 ft körül volt, ami nem sok, mivel elég sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

LililiL

2020. január 29.

Remek! A 370 es színt vettem meg és igazán jól tartotja magát! Jellemzően nekem sem bírnak a körömlakkok 2-3 napnál többet és mindig lepattan a vége vagy megreped, eeez viszont csak kopott és hamarabb vált feltünöbbé a lenövés mint a kopás! Egy rétegben is jól nézett ki, de kettő bőven elég. Döbbenetes! Ma van fent 6 napja és nálam bizonyított :) Alig várom hogy a 2 lépéses változatot is kipróbáljam ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Vichy

2019. november 17.

Café Au Lait van meg, ami egy gyönyörű nude szín, de sajnos 3 rétegben sem fedett teljesen. Tartóssága jó, de sajnos nem győzőtt meg teljesen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)