Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozólakk, körömerősítő és fedőlakk egyben.

Segíti a körömnövekedést. Töredezésálló.

Zselés lakk-hatás és gyönyörű színek jellemzik. Akár 10 napon át tart.

1300 ft - Sally Hansen Complete Salon Manicure
Ár: 1300 ft/db , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1-szer próbáltak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Sally Hansen Complete Salon Manicure Körömlakk - 550 All Fired Up
Ár: 1.450 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Zanot

2021. április 17.

Életem legdrágább körömlakkja volt, de azóta is a kedvencem! A tökéletes piros körömlakk megtalálása, ugyanolyan alap, mint a tökéletes piros rúzsé. Nekem az SH All Fired Up lett az :)
Pedig van 100 másik lakkom, de ez azért minőség, nagyon szeretem a pufi ecset formáját is, jól lehet vele teríteni. Nekem 5 napot simán kibír, van hogy egy hetet is minimális kopással, lepattanással alapozó és fedő nélkül. (Bár nálam a pár száz forintos kínai lakkok is kitartanak, csak pl nehezebb kenni, vagy a színük nem olyan, mint az üvegben.)

Tapasztalatom szerint sajnos rengeteget számít, hogy az embernek milyen alapból a körme vagy milyen munkát végez. Napi mosogatás, piszkálgatás vagy aktív kertészkedés mellett illetve egyenetlen, zsírosabb körömfelszínen nem fogja bírni 5-6 napig. Ilyen esetben jó csillámos lakkot vegyetek, azt alig lehet majd lerobbantani vagy próbáljatok ki egy otthoni géllakkszettet (ne körömlakkot, amire rá van írva, hogy gél formula, hanem amihez tényleg kell LED/UV lámpa, hogy megkössön) macerásabb, de az bírni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

cocoapowder

2021. február 9.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt, legjobb körömlakkok amiket valaha próbáltam. Pedig van 100+ lakkom, és mindig ki van festve a körmöm. Bár azt hozzá kell tenni, hogy minden színes lakkhoz kötelező az alap és fedőlakk, különben nem lesz túl tartós. Talán az előttem szólók ezt hagyták ki. Visszatérve a lakkra: nagyon pigmentált, majdnem tökéletesen fed egy rétegben. Nagyon jó az ecsete, ez a legkényelmesebb ecset számomra. A tartóssága magában kb. 2 nap, de alappal, fedővel akár egy hétig nem pattogzik le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

gyuruke

2020. december 6.

Mindig elcsábulok, mert hát a választék.. Aztán rendre csalódok. Mindegyikben. Nem fed jól, csíkos 2 rétegben is, és nagyon gyorsan kopik. Bármelyik olcsó körömlakkom jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

kisbobitas

2020. október 24.

Szerettem volna szeretni, de nem megy... A Belle of the ball nevű árnyalat van meg, ami egy gyönyörű padlizsán lila pici csillámokkal. Akciósan vettem, többet nem ért volna. Először is az üvegben inkább egy bordó színű lakk látszik, de 1 rétegben sötét kék a színe, 2 rétegben lesz padlizsán színe. Felkenés után órákkal sem szárad meg, reggelre a paplan nyoma van a körmömön :/ Sajnos nem kell neki sok és elkezd pattogni. Szóval soha többet!
Ha valaki szemezne vele ugyan ebben az árkategóriában sokkal jobb az Essie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

Ha valaki szemezne vele ugyan ebben az árkategóriában sokkal jobb az Essie.

Lyne

2020. június 23.

Olvasom ezt a sok jó véleményt és nem értem... de tényleg nem! Megvettem..többször is próbálokoztam vele... magában, alaplakkal, fedőlakkal és minden alkalommal 24 órán BELÜL több körmömről is elkezdett lekopni!! Nuku mosogatás, nuku hajmosás.. este felkentem, másnap dél körül már konstatáltam, hogy kopik...Azt se mondanám, hogy olyan nagyon gyorsan szárad... a Catrice körömlakkjaim gyorsabban száradnak meg.. ezen kívül mindent megfog, amit utálok.. Mondanám azt, hogy biztos én vettem meg egy lejártat, de az üzletben egyáltalán nem tűnt úgy, hogy bármi baja lenne. De ha még le is járt volna... akkor is bírjon már ki 1 napot kopás nélkül! Tényleg nem értem.... dühös vagyok és szomorú.. "dümorú"..;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

adra

2020. június 11.

590 forintért vettem meg a DM-ben leárazáson, ennyiért szuper. 1 hétig tökéletesen tartja a lakk magát, nem pattogott le sehol, csak ilyenkor már sajnos látványos a lenövés. Halvány rózsaszín 203-as árnyalatban vettem meg, ez picit csíkoz, de egy rétegben is szép. Ennyit mindenképp megér, de mondjuk 3000 forintot semmiképp sem, kb. pont annyit tud mint egy Catrice lakk 990-ért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

mkdorina

2020. június 1.

Legnagyobb kedvencem lett! 160-as árnyalatban van meg, gyönyörű természetes, halvány rózsaszín színe van, ami nagyon szépen mutat a barna bőrhöz. Iszonyat tartós, simán kibír 10 napot még úgy is, hogy rendszeresen használok fertőtlenítőszert, ami rendesen igénybe veszi. Nagyon természetes, tényleg szalon hatású. Beszerzek még jó pár árnyalatban!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Lina14

2020. június 1.

a babapink 510 i pink i can árnyalat van meg. egy vastag rétegben vagy 2 vékonyban fed, és tudtam vele nyomdázni is. mivel 1 nap alatt lecserélem mostanság a lakkjaim, ezért nem tudok nyilatkozni a tartósságáról, de a száradása jó, és szép fényes még fedőlakk nélkül is.
update: megvettem az 570 right said red árnyalatot és erről is csak jókat tudok mondani. mivel az üvege igen nagy, nagyon sokáig kitartanak ezek a lakkok
update 2: az 560 kook a mango árnyalt egy igazán extra, vibráló nyári narancs, szép nyomdázó alap, szépen is fed és szárad
Update 3: Nem bírtam ellenállni a Grape Gatsby árnyalatnak, ami a tökéletes pasztell lila, nyomdázásra is alkalmas és szuperfényes. Eddig ezek a lakkok telitalálatok nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

anikokovacs

2020. május 26.

nekem ezek a körömlakkok a legtartósabbak, teljesen meg vagyok elégedve velük

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

nekem ezek a körömlakkok a legtartósabbak, teljesen meg vagyok elégedve velük

auberginecat

2020. április 28.

Viszonylag sok Sally Hansen lakkom van, ebből a típusból jelenleg 7 db képezi a gyűjteményemet. A lakkok kivétel nélkül szépen fednek akár egy rétegben is, kettőben persze szebbek. Nagyon tartósak, 7-10 napig simán kibírják, addigra meg úgyis megunom.
160 Shell we dance: krémszínű, egyszerű, diszkrét, két rétegben érdemes kenni.
374 Mauve along: lilás tónusú nude árnyalat, jól illik bármihez.
260 So much fawn: élénk lazacszín, ez egy picit csíkoz.
547 Peach of cake: nagyon élénk barackos árnyalat, lerobbanthatatlan.
575 Red-handed: nagyon piros, ez viszont sajnos tapasztalataim alapján jobban kopik, mint bármelyik másik.
610: Red zin: sötét vérpiros, igazi vörös, ami a nagykönyvben meg van írva, gyönyörűen csillog.
360 Plum’s the word: lila, de nem sötét, inkább egy sötét nude, pici barnás beütéssel, nagyon szép.
Szerintem csodaszép árnyalatai vannak a márkának, egész biztos mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt, szívből ajánlom, megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

160 Shell we dance: krémszínű, egyszerű, diszkrét, két rétegben érdemes kenni.
374 Mauve along: lilás tónusú nude árnyalat, jól illik bármihez.
260 So much fawn: élénk lazacszín, ez egy picit csíkoz.
547 Peach of cake: nagyon élénk barackos árnyalat, lerobbanthatatlan.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)