Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozólakk, körömerősítő és fedőlakk egyben.

Segíti a körömnövekedést. Töredezésálló.

Zselés lakk-hatás és gyönyörű színek jellemzik. Akár 10 napon át tart.

Ár: 1.200Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Vadiúj,nem használt,akár ajándéknak is megfelel:-), Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm postán maradó vagy Foxi automatába
Ár: 1300 , Eladó: audreyenn
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/banki utalással
Vichy

2019. november 17.

Café Au Lait van meg, ami egy gyönyörű nude szín, de sajnos 3 rétegben sem fedett teljesen. Tartóssága jó, de sajnos nem győzőtt meg teljesen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Pajzs

2019. augusztus 22.

A lakkok állaga, amiket próbáltam, hígabb, még a krémeseké is folyósabb. Az ecsetet szeretem, a feje lekerekített, szépen teríti a festéket. Két réteg átlagban nekem kell a teljes fedéshez. Két-három napig hagyom fent, azután lemosom, ezalatt nem szokott lepattogzani, de általában alap- és fedőlakk kombóval viszem fel. Ezek nélkül van, hogy hamarabb sérül a lakk. A fényességük lakkonként változó.
All Fired Up: tűzpiros. Szerintem retró hangulatú. Fedőlakk ( nálam ez a Sally Hansen Big Shiny) kell hozzá, mert nem tartom elég fényesnek. Ennél előfordult már, hogy picit pattogzott a két-három nap alatt.
Wine Not: gyöngyházas borpiros. Nem csíkoz.
Red Zin: a színe csipkebogyólekvárra emlékeztet. Ez fényes.
Mauve Along: mályvás barna. Talán ez a legkrémesebb a Sally Hansen lakkjaim közül a Wine Not mellett. Egy rétegben is rendben van, kettőben teljesebb a színe.
Cherry, Cherry, Bang, Bang: közepesen sötét liláspiros. Ebből három réteg is kell, ha épp nem sikerül megfelelően terítenem a kettőt, mert ez a leghígabb a felsorolt színek közül.
Csomósodást, állagbeli változást nem tapasztaltam egyiknél sem, pedig megvannak már egy ideje.
A krémes lakkokat jobban preferálom, de ez egyéni szempont. Ettől függetlenül ki vagyok békülve ezekkel a lakkokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Wine Not: gyöngyházas borpiros. Nem csíkoz.
Red Zin: a színe csipkebogyólekvárra emlékeztet. Ez fényes.

plinda

2019. július 12.

Soha egy körömlakk nem tartott ki addig, mint amit a csomagolásra írtak kivéve ez. Tényleg nagyon tartós, gyönyörűek a színek és fényesek és az ecsettel is könnyű dolgozni. Elég drága, de glamour napokon mindig van rá 50%os kupon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

csankaa

2019. május 20.

Készletkisöprésen vettem a Müllerben egy mélyrózsaszín árnyalatot. A körmeimen kb 4-5 napot bír, ami nálam abszolút rekord. Ha elfogy lehet újraveszem, de maximum akcióval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Fn10

2019. május 9.

Tavaly glamour napokon szereztem be tűzpiros árnyalatban, de meglepődtem, hogy milyen gyenge a minősége. Valamilyen jobb minőségű körömlakkot szerettem volna amit nem kell 4-5naponta cserélnem. De ez a körömlakk nem volt jó választás. Gondoltam lehet, hogy csak pont kifogtam egy rosszabb minőségű terméket így újrapróbálkoztam és beszereztem belőle egy mogyoró barna színt is. Ez sem nyerteel a tetszésem ugyanis már a 2 nap lepattogzott. Használtam alá és felé is réteget de hiába...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

JErzsi

2019. április 4.

A 620-as Wine Not árnyalatot a tavalyi Joy-napokon szereztem be, a színe gyönyörű, bordós, tényleg, mint egy vörös bor. Az ecsettel is elégedett vagyok, szépen terül a körmeimen. Az egyetlen és legnagyobb bajom ezzel a lakkal a tartóssága. Akár teszek alaplakkot és fedőlakkot, akár nem. Vagy csak fedőlakk, vagy csak alaplakk, már mindenhogy kipróbáltam, tartósságán semmi nem javít, már 1(!) nap után látom, hogy kopik/pattog.
Sajnos nekem ez még féláron se érte meg, az Essence körömlakk 500 Ft-ért jobban bírja, mint ez, nagyot csalódtam benne. Csak azért nem dobom ki, mert a színe nagyon tetszik.

UD.: Nah most lett elegem belőle, azért nem fogom tartogatni mert szép színe van. Most úgy csináltam meg a körmeimet, hogy fele Essence, fele ez és így látszik a legjobban, hogy immár az 5 napos lakkom milyen állapotban van. Az Essence meg sem mozdult, még a széle sem kopott meg, ellenben ez siralmasan néz ki, úgy, hogy már 1x korrigáltam rajta és azt ígéri akár 10 napig tart. Ezért az árért már-már felháborító, mennyire rossz. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

fridaylover

2019. március 28.

Szerintem mindent elmond, hogy kerek 18 hónapja az All fired up árnyalatot hordom :) Nem mondom, hogy szupertartós, de azért bírja a strapát fedőlakk nélkül is. Nekem ez a top lakk, meg sem fordul a fejemben más márka felé nyúlni. A lábkörmeimen pedig már-már zavarbaejtően hosszú ideig bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

gothmarypoppins

2019. március 28.

Nekem elég sok körömlakkot "ledob" a körmöm, ez egy hétig tartós volt. A véleményeket visszaolvasva úgy látom, árnyalattól függ a minősége, nekem a 220 Café au Lait (egy kellemes, barnás-rózsaszín natúr árnyalat) van meg, alap és fedőlakk nélkül, két vékony rétegben használtam. Száradási ideje lassú. A tartóssága tényleg szuper, mosogatást és hajmosásokat is simán kibírt, szerintem megéri kivárni, de minimum egy filmnyi idő kell a koppanósra száradásig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

arimer

2019. március 28.

lelkesen kezdtem neki a lakkozásnak, de hamar elszállt az ihlet, folyik mindenfelé, csíkoz, viszont egyenletes színe sehogy sem lesz. Egy pink arnyalattal probalkoztam. Nem is akartam rásózni senkire, ment a kukába. Essence alap lakkal sem lett jobb, ahogy megszáradt, 2 ora mulva mar tele volt karcolásokkal. Borzasztó..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

MissNickole

2019. március 26.

Tescoban jutottam hozzá nagyon-nagyon akcióban kb. 800 Ft körül. Az árnyalat pontos színére nem emlékszem, valami természetes világos nude-púderes-rózsaszínes árnyalat volt, az első használat után dobtam a kukába annyira csalódtam benne. Amerikában ódákat zengnek róla, hogy milyen jó szerintem az Európában kapható 500 Ft-os "vackok" mind verik....
Nem fed, nem szárad, kenődik, pattogzik, egyszerűen nincs jó amit tudnék mondani róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)