Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. szeptember 7.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít abban, hogy könnyedén tudjuk eltávolítani a körömágybőrt.

Kiszerelés: 25,5 ml

maycily

2014. március 12.

Szerintem szuper, felpuhítja a bőr, és 5-10 perc után egy éles valamivel könnyen leszedhető. Bár nem értem miért vannak benne kis gömböcskék, talán abban van a kiw illat nemtudom, fölösleges bele, mert be nem szívódik, el nem tűnik...mindegy teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Pandácska

2013. augusztus 31.

Én 5 percig szoktam a körömágyamon hagyni (a dobozra minimum 1-2 perc és maximum 8-10 perc van írva). Utána tényleg könnyedén megszabadulhatunk a felesleges bőrtől. Szerintem ez a tubus 1 évig elég lesz, mert csak kevés kell belőle és persze nem is kell naponta használni. Így nézve megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezőanyag. Zöld.