Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Zafír, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   14,7ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Innovatív formulájának köszönhetően ápol és véd.
  • Az eredmény: szalonminőségű körmök.
  • A Miracle Gel lakk és az ápoló fedőlakk akár 14 napon keresztül is megőri színét és fényességét.
  • Nem igényel gél lámpát és az eltávolítása is rendkívül egyszerű hagyományos körömlakklemosóval.

Mufurcka

2019. november 3.

Gyorsan besűrűsödött, ezért lassan szárad, sűrű vastag réteget képez. Most mostam le egy komplett szettet, emiatt, mert már indulnom kellett, készülődtem, de mindegyik felgyűrődött. Gyorsan visszafestettem a színt és seche vite-tel zártam. Abban sosem csalódtam és olcsóbb is mint ez a Sally. Nagy marketinglufi van Hansenéknél... ügyesek nem mondom, hogy eladják ezt a filléres festéket egy vagyonért.
A színes lakkjai is szerintem a lista legalján vannak, ami döbbenet számomra hogy mégis milyen áron kínálják őket . Ezerszer veszek inkább ILNP, A-england-ot mint ezeket. Kukába dobtam. Még jó hogy nem teljes áron vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

FReka

2019. október 3.

Nem vagyok teljesen elégedett,mert elég lassan szárad. Viszont annyira gyönyörű fényes,tényleg mintha gél lakk lenne a körmömön és tartós is. Szintén sally hansen alaplakkal,két réteg színnel plusz ezzel a fedőlakkal a lábamon nyáron egy hónapig kibírta úgy,hogy közben egy hétig minden nap tengerben fürödtem,strandon is voltam. Minimálisan kopott,már az illendőség kedvéért mostam le. A kezemen nyilván nem bír ennyit,de 5-6 napig ott is tartani szokott. Összességében nekem bejön,ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

arimer

2019. szeptember 28.

Tökéletes! Gyorsan szarad, bar en szarito cseppet mindig hasznalok. Fenyes, tartos a lakkom tole (pupa, sally, cnd, catrice), biztosan ujra fogom venni. Nem szarad be, nem budos. A tobbi fedolakkom ment a kukába 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Borka6

2019. szeptember 6.

Ugyanebből a márkából Rhapsody Red (680) színű lakkot vásároltam, plusz ezt a fedőlakkot. A lakkozás másfél hétig (!!!) szép maradt (házimunkát végeztem a szokásos módon, nem kíméltem különösebben közben). Nagyon megérte, maradok ennél a párosnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

annao

2019. augusztus 17.

legjobb top-coat amit valaha hasznaltam! szeretem, hogy suru, konnyen eloszlik a kormon. minden koromlakkot sokkal tartosabbba tesz, gellakk szeru. a koromlakkokbol altalaban szeretem a high-end termeket, csupan a szinek miatt, de ez kivetel.
A pedikurom 1,5-2 hetig kibirja ezzel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

A pedikurom 1,5-2 hetig kibirja ezzel :)

Kispitypang

2019. július 12.

Emlékszem, amikor először találkoztam a Sally Hansen lakkokkal, kijelentettem, hogy én ennyit egy lakkért nem adok. A véleményemet ez a fedőlakk változtatta meg. Már nem tudom, hogyan és miért szereztem be. Talán egy Glamour nap alkalmával, amikor mindenáron el akartam használni a kupont, de valami olyat akartam venni, amit biztos, hogy az utolsó cseppig elhasználok. Azóta már 10+ Sally Hansen lakkom van, és imádom őket!
Nekem elképesztően gyenge, töredező, lemezesen szétváló körmeim vannak, amiket a legrosszabb állapotukban lakkozni sem szoktam. Amikor viszont jobb állapotban vannak, akkor is kell valami, ami rajta tartja a körömlakkot. Nos ez rajta tartja! Átlag 4 napig, még a rosszabb minőségű lakkokat is. Például az essence lakkok átlagosan 1,5 nap alatt vállalhatatlanul lekopnak a körmeimről. Ezzel 3 napot simán bírnak, és kis javítással még a 4-iket is.
(Zárójelben jegyzem meg, hogy a sima Sally Hansen lakkok meg maguktól, fedőlakk nélkül 4-5 napig rajtam maradnak.)
Elképesztő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Elképesztő!

bidzso

2019. június 5.

Egyik kedvenc fedőlakkom. Nekem bőven elég belőle egy réteg. Szép fényes a végeredmény és még a kevésbé tartós lakkjaimat is tartósabbá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

eternity

2019. április 15.

Egy nagy kalap xar, egy nap után durván kezdett kopni, semmivel sem tud többet, mint bármelyik olcsóbb fedőlakk. Féláron is pénzkidobás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.

bolondaviki

2019. április 10.

Tartósság korrekt, 2 rétegben tényleg szépen fed, nem buborékosodik fel (nem is értem), gyorsan szárad, nekem az a bajom, hogy kicsit beszáradt (nem darabosra, csak sűrűbbre) már most, pedig csak egy hónapja vettem, és bőven van még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Reka071

2018. december 17.

Nem értem, miért írják sokan, hogy felbuborékosodik és lassan szárad. Én tegnap próbáltam ki először, SH gél hatású lakkal alatta és nagyon hamar megszáradt, fel sem buborékosodott (vékony rétegben kell felkenni.) Mivel már fedőlakk nélkül is próbáltam SH lakkot és bírta egy hétig, így a tartósságával kapcsolatban nincs kétségem, emellett pedig gyönyörű fénye van, szépen csillog. :) 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.