Salvus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Salvus gyógyvíz értékes ásványi összetevői mellett a kókusz olaját, az olíva olajás és a napraforgó olaját, valamint A-vitamint, E-vitamint és B5 provitamint is tartalmaz. Gondosan megkomponált összetételének közsönhetően hidratálja, táplálja és bársonyosna puhává varázsolja az Ön bőrét.

angie91

2017. április 17.

A gyógyvizet rendszeresen fogyasztom, ezért vettem meg ezt a krémet. Hatalmas csalódás! Az üvegcse szép, de a benne lévő krém nagyon híg és iszonyú büdös! Nem tudom,hogy csak én jártam-e így, de erőteljes ammónia szaga van és ahogy telik az idő, ez a szag egyre erősebb. Emiatt nem tudom használni, mert a bőrömön is hosszan megmarad ez a jellegzetes, szúrós szag. Ráadásul a pumpára folyton ráragad a krém, hiába tisztítom rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Oil

2016. november 29.

Föld illatú, mintha csak természetes anyagok, virágok lennének összekeverve és így kapod a sárga nagyon híg krémet. Azonnal beszívódik, talán kicsit ragad, de nem zavaró. Hidratálásban nem jeleskedik, bár mosogatás után mindig ehhez nyúlok, mert nagyon kellemes a "viselete" és azonnal beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Cu2tka-baba

2013. július 25.

Már egy ideje megvettem, de csak most esett le h a víz kistestvére amit gyomorsavra szoktam inni. Most fogtam be nagy lendülettel, nekem tetszik az illata bár szokatlan, elég híg maga a krém de nagyon jól hidratál kis mennyiségben is. Nekem kicsit nehezen szívódik be, de megérte az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Adél Zsanna

2012. december 12.

Eddig 5-ös!
Érdekes híg állaga van az illatáról nem is beszélve. Az üvegben - mert abban van - olyan mintha ammóniás lenne az illata, de bőrre kenve nagyon finom, de azért gyógynövényes az illata. Selymes, azonnal beszívódik, nem ragad, nem zsíros. A csomagolása gyönyörű. Nem ezért vettük meg, mert szép csomagolásban lehet rossz termék is, de itt ki kell emeljem a minőségi, igényes csomagolást. Üveges pumpás kiszerelés, dobozban, benne kis papírkával a Salvus vízről és termékekről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Eddig 5-ös!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.