Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Sally, Módosítva: 2014. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Normál vagy gyorsan zsírosodó hajra 7 féle gyógynövény kivonattal.

Kiszerelés: 200 ml

Aadrii

2018. augusztus 13.

Olyan semmilyen. Azért használok balzsamot, mert különben nem tudom kifésülni a hajam, arra egyébként jó. Valamivel lehet, hogy puhább is tőle, de nem igazán szembetűnő a különbség. A zsírosodáson nem segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Enci76

2017. július 24.

Nagy-nagy csalódás ez a balzsam. Gyakorlatilag semmit nem csinált a hajammal, olyan mintha nem tettem volna rá semmit. Még az illata is elveszett a hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Jelizz

2017. május 26.

Olyan illatu mint a samponja ,sajnos a samponjaval nem jottunk ki jol. Amugy apukam elnezte es sampon helyett balzsamot vett 😀 nembaj ,mondtam neki hogy hagyja meg nekem . Es jol tettem. Nem rossz ,puha lesz a hajam ,de nem jott be . Inkabb normsl es zsiros hajra valo . Nem fog karba veszni 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

nikolett

2016. január 12.

Nekem is az az észrevételem, hogy nagyon puhítja a hajat, bár, őszintén szólva elsőre nem tetszett, hogy zöld. :D De tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Nekem bejön az illata és a hatása is. Nagyon jól puhítja a hajat és könnyű kiöblíteni a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

nettike

2015. június 2.

Samponnal együtt használom ... nagyon meg vagyok vele elégedve. Puhává, selymessé teszi a hajat.Az illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 2.

pannababo

2015. április 10.

jó összetevők , nagyon érzékeny a fejbőröm, és nem is bántja, remek balzsam ! tetszik az illata , pakolásnak is használható
nagyon jól hidratál, csak a hajhosszra kell használni- örök befutó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

nagyon jól hidratál, csak a hajhosszra kell használni- örök befutó

liviaraganyi

2015. március 11.

Ezek a szilikonmentes balzsamok nekem nem váltak be, a legtöbbje olyan mintha semmit nem kennék a fejemre, pénzkidobás. Rosszat sem tudok róla mondani de jót sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

dorinahezso

2015. január 22.

Nem kell sajnálni, sokat kenek belőle a hajamra. Gyorsabban fogy mint a samponja, úgy éri megvenni,hogy két balzsammal egy sampont, mondjuk göndör a hajam, lehet ezért. Szeretem. Kicsit mű illata van ennek is, mint a samponnak, de csak kicsit zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

SzucsDora

2014. október 18.

múltkorában jobban kezdett zsírosodni a hajam és miután ezt használtam minden hajmosáskor 2 hét után is ugy nézett ki a hajam ami max 4 napos. mondjuk nekem alapból is kibírt 2 hetet a hajam két hajmosás között. ha megint kezdni fog zsírosodni tuti újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.